Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 57 z 57
  1. #51
    Taki mały side bet między Mną a Sebastianem( 3 do 1 po 1000 zeta) , czwartek po świętach , Ania stwierdziła że 12 x 3 min (jak o mistrzostwo świata , do negocjacji), zainteresowani widzą w jakiej formule, mam nadzieje że nikt(Seba, Brat Seby,Dziewczyna Seby) sie nie wycofa. Seba zadecydował że rękaewice 10 oz (uncji).

  2. #52
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    146
    Balon po prostu leże że to napisałeś. Tylko jak będzie rozgrywany ten side to poproszę gdzie i kiedy bo z chęcią zobaczę ale 12x 3 min to lekka przesada chyba nie bedzie to walka o pas Polsatu
    Pozdro i oczywiście dzięki za mile spędzony czas i przegrywania na 3 outy :P

  3. #53
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Poznań, Poland
    Posty
    312
    Side'y side'ami, ale napiszcie jakie wyniki turnieju. Czy Tekiś wygrał ponownie? Czy może Pikulina przewalcowała??

  4. #54
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    146
    1.Qsy
    2. Oreł
    3. Teki

  5. #55
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gruszczyn
    Posty
    315
    Cytat Zamieszczone przez balon78 Zobacz posta
    Taki mały side bet między Mną a Sebastianem( 3 do 1 po 1000 zeta) , czwartek po świętach , Ania stwierdziła że 12 x 3 min (jak o mistrzostwo świata , do negocjacji), zainteresowani widzą w jakiej formule, mam nadzieje że nikt(Seba, Brat Seby,Dziewczyna Seby) sie nie wycofa. Seba zadecydował że rękaewice 10 oz (uncji).
    Podaj mi proszę nr tel. bo nie mam zapisanego do Ciebie i napisz adres do klubu oraz godziny treningów stricte bokserskich na PM. Przyjadę z chęcią po Nowym Roku skrzyżować rękawice i może przy odrobinie szczęścia spuścić nieco powietrza z tego przepompowanego , brzydkiego Balona

  6. #56
    Tylko dajcie koniecznie znac gdzie i kiedy - mysle, ze spora grupa kibicow moze sie zebrac

    Ps. wielkie gratulacje dla Top3, oraz za omaszkowe walcowanie dla "Wujca"

  7. #57
    Ja myślę, że side bety się posypią na lewo i prawo xD