Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: Bukmacherka

  1. #31
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Skorzystałem z serwisu Secret Betting Tips, Picks, Predictions . Koszt jednego typu , tego teoretycznie najlepszego to 168 e.
    Po 486 typach mają 82% skuteczności. Kursy od 1.8 - 2.1
    akurat trafiłem na czarną serie: loose,loose,draw,loose
    Zastanawiam się , czy to nie jakas ściema z tym tak wysokim procentem wygranych? Obstawiają te najpopularniesze spotkania piłakrskie : LM, Premiership, itd, czasem drugą ligę , tu jest praktycznie niemożliwe o pomyłki bukmacherskie.

    Z kolei w zielonychtypach pojawił się talent do typów w koszykówke- Vangurde. Na razie mała probka 5/5 dzisiejszegoi wieczoru, średni kurs 2 ale typował wcześniej w innych serwisach i tam też miał wysoki yield koszykarski.

  2. #32
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    4
    Z większością tych płatnych stron, które się chwalą jakimiś fixami, czy też insajderami, to ściema... Owszem może i mają niezłe typy, ale na pewno nie z pierwszej ręki, nie te najlepsze i przede wszystkim nie na tyle dobre, aby za nie płacić. Przecież jak ktoś ma info o jakiejś ustawce, to się tym nie będzie chwalił i sprzedawał większemu gronu - to nie leży w jego interesie. Co najwyżej informacja tak może się rozchodzić po zamkniętych forach, gdzie wtajemniczona jest tylko pewna część i w zamian za informacje od kogoś, dzielą się później swoimi. No ale raczej jest to taki bezgotówkowy obrót. W większości przypadków, aby na takie forum się dostać trzeba się wcześniej czymś wykazać.

    Pisałem, że kluczowa jest informacja... Jest multum firm bukmacherskich w necie i konkurencja wymusza poszerzanie oferty i aby ich przechytrzyć trzeba wiedzieć więcej niż oni. Co sprawia, że można ocenić czy dany zakład jest valuebetem. Tak to właśnie na vb się zarabia kasę, bo wbrew pozorom jest ich sporo, a dobrze ogarnięta osoba nawet bez znajomości może takie wyławiać. No a te osławione "ustawki" to nie zdarzają się co dzień i stanowią tylko odsetek tych dobrych typów, choć czasami i one mogą nie wejść, ale to inna kwestia. Wracając do valuebetów, to jak sama nazwa są to opłacalne zakłady. Mają miejsce wtedy, gdy dana firma wystawi zawyżony kurs, pomyli się i da za wysoki/niski handicap, tudzież wejdzie w posiadanie pewnych informacji np. o absencjach później niż gracze i nie zdąży skorygować kursów. Oczywiście wszystko do czasu i jeżeli widzą, że gotówka za wnoszone zakłady nie rozchodzi się odpowiednio (bez względu na wynik zarabiają pewien procent), to od razu są korekty kursów, a w najgorszym razie zdejmują zakład. Czasami, ale to już ekstremalne sytuacje, zdarza się że pojawiają się nie do końca prawdziwe informacje, a bukmacherzy i większość graczy się tym sugeruje, a wtedy mając dostęp do informacji z pierwszej ręki można wyłowić prawdziwe perełki.

    Piszę to na podstawie własnych doświadczeń, głównie z obstawiania żużla i kursy trafiane rzędu 4.50, czy nawet 8.00 to nie jest jakaś abstrakcja. Druga strona medalu jest taka, że trzeba poświęcić sporo czasu, aby zdobyć przewagę nad bukmacherem, a i to że zakład jest opłacalny nie znaczy wcale, że musi wejść. Z wydarzeń takich bardziej popularnych pamiętam, że udało mi się znaleźć (z pomocą przychodzą porównywarki kursów) np. handicap +2.5 na Serbów w meczu o 3. miejsce ostatnich MŚ po kursie coś koło 1.8, gdzie na "czystą" dwójkę był wyższy raptem o 0.1. Czasami takie próby kończą się zwrotem, gdyż jest to oczywisty błąd bukmachera, ale czasami takie rzeczy przechodzą. Można wtedy szybko, sprawnie i przyjemnie zarobić. Jak ktoś byłby bardziej zainteresowany tematem, to z chęcią służę pomocą.

    P.S.
    Co ciekawe bukmacher znany tutaj z "Tobetgate" przyniósł mi w ostatnich dwóch sezonach sezonie sporo radości, wystawiając czasami naprawdę irracjonalne kursy na speedway, a z wypłatami też nie było nigdy problemów.
    Ostatnio edytowane przez Zeberdee13 ; 15-12-2010 o 19:10

  3. #33
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    a kiedy sezon żużla rusza?

  4. 27 marca o godz. 15:00 rozpocznie się tradycyjne Kryterium Asów na torze w Bydgoszczy. Obsada nie jest jeszcze znana, ale wiadomo, że wystartuje Rosjanin Emil Sajfutdinow - informuje Express Bydgoski.

  5. #35
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    0
    Witam

    Ja od jakiegoś czasu gram kilka serwisów, soccerbuck, sbt jak i vip-picks.com
    Na razie sbt zawodzi, ale na vip-picks dość sporo ugrałem.

  6. #36
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    2
    Ja obstawiam tylko mecze piłki nożnej. Jest to dość bezpieczne moim zdaniem. Zwłaszcza że wiadomo kto jest faworytem no i jesli zna się troszkę na tym sporcie. Wiadomo że są czasem pewne niespodzianki ale to pojedyncze przypadki. Zawsze obstawiałem u sportingbet ktoś kojarzy może ? Jak nie to szkoda bo przynosi mi szczęście i zdarza im się mieć dobre kursy. Innych sportów nie obstawiałem no może z wyjątkiem siatkówki z racji MŚ. Faworyci niestety mnie zawodzą w tym turnieju...