Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    Chyba nie zrozumiałes o co chodzi w tym wszystkim :cry:

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez serwis pokerowy
    Chyba nie zrozumiałes o co chodzi w tym wszystkim :cry:
    Mam wrażenie, że jesteś nieco przewrażliwiony.
    Domyślam się że chodzi o link, który podał kolega.
    Ależ co w tym złego - jeżeli Twój serwis oferuje lepsze warunki - przedstaw je a pewnie kilku uzytkowników skorzysta.

    Jest cały watek poświęcony sportingbet, jest wątek celeb, holdem.pl, można założyć wątek "serwis pokerowy" można i "Bonus Whores".

    Dzielmy sie informacjami.

    nie ma co się obrażać

    pozdrawiam
    w_nie

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Cytat Zamieszczone przez serwis pokerowy
    Zanim coś zrobisz to pomysl
    ROTFL & LOL

    Cytat Zamieszczone przez serwis pokerowy
    Ale przegladam te forum od ponad roku i nie zauważyłem żeby którys z użytkowników kiedy kolwiek podał linka do polskich stron pokerowych itp. jest ich koło 10 a moze teraz jest ich wiecej.
    Znaczy się co, boli Cię że nie podałem linka do Twojej strony??
    Oprócz tego forum, czasem zaglądem na FTR, pokerlistings i właśnie BW jak szukam bonusa. To podałem linka do BW, proste.

  4. #14
    Tu nie chodzi o mój serwis a wątek na temat mojego serwisu juz tu jest.

    Mój serwis istnieje 3 miesiące i narazie dobrze się rozwija, a wcale nie chodziło o moje obrazanie sie tylko sa strony które istnieja kilkanascie miesiecy lub kilka lat i tak polak przychodzi dyskutuje z polakami czyta sobie artykuły na polskich stronkach ale jak przychodzi co do bonusa to ma w dupie idzie na zagraniczną stronke tylko dlatego zeby to nie od polaka sie zapisac ale od kogos innego od wszysttkich innych ale nie od polaka.

    Tacy są polacy i nie tylko chodzi o głupie linki ale o inne sprawy.

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Korzystasz z tego kto daje ci lepsze warunki - tak dziala wolny rynek. Tu nie ma miejsca na lokalne sentymenty. Jak ktos da mi np o 0,5% wiecej rakeback to pojde tam a nie zostane przy gorszych warunkach dlatego ze to Polak mi je oferuje

  6. #16
    zdzisio



    Zgadzam się wpełni tylko była tu mowa o bonusie a nie o konkretnych wielkościach czy %.


    Jeszcze raz podkreslam nie chodziło mi wogle o moj serwis tylko ogolnie sprawa zle sie przedstawia. tak samo reklamue sie tu ze swoimi banerami admin forum i jego wpływ graczy też spada.

    Przegladałem ten link co został podany wyżej i rewelacji ja tam nie widze wszystkie te oferty mozemy spotkac na wiekszosci polskich stronek.

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Jak już napisałem, link do BW podałem, bo z niej korzystałem od zawsze jeśli chodzi o bonusy (choć nie zawsze korzystam z "affiliate'ów") i ta strona przyszła mi jako pierwsza do głowy. Nie interesuje mnie czy jej autorem jest Polak, czy też nie. Korzystam z niej bo tak mi jest wygodnie i znajduję tam to czego szukam więc nie widzę powodu żeby marnotrawić czas na szukanie innych stron o tej samej tematyce. Dla mnie EOT.

    PS. Skoro już jesteś takim patriotą Panie serwisie pokerowy to Polak się piszę z dużej litery.