Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1
    PokerStars No-Limit Hold'em, 162 Tournament, 40/80 Blinds (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t3765)
    BB (t3015)
    Hero (UTG) (t3610)
    UTG+1 (t2445)
    MP1 (t2890)
    MP2 (t3000)
    MP3 (t2625)
    CO (t8910)
    Button (t1590)


    Preflop: Hero is UTG with QQ
    Hero bets t190, 3 folds, MP3 raises to t560, 4 folds, Hero ???

    Standardowo beznadziejny spot. jak tutaj gracie? call for set value? imo bezsensu, 4bet bedzie komitujący, fold?:O

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    standardowo 4bet bez readów raczej, call oczywiście nie ma sensu, fold z uwagi na to że to tylko 33xbb deep wydaje się zbyt nitty, jakby co to masz jeszcze 1k left

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    fold wogle nie wchodzi grę, standard 4b i call ai

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Ja to folduje bez historii na takich blindach bez ante...Bo nie widzę gorszyh rąk które tuaj 3b/c prócz AK...tym bardziej, że to turek za 162$..

    Nie możesz set minignować za 20% eff stacka...
    Ostatnio edytowane przez Simon1989 ; 05-08-2010 o 15:19

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    +1 do fold

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez Simon1989 Zobacz posta
    Ja to folduje bez historii na takich blindach bez ante...Bo nie widzę gorszyh rąk które tuaj 3b/c prócz AK...tym bardziej, że to turek za 162$..

    Nie możesz set minignować za 20% eff stacka...
    a ciekawe jak random gra JJ wg Ciebie w tamtym spocie?

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    198
    bez readów wrzucam tu allina-1k w razie czego zostanie.Biorąc jego zakres JJ+iAK masz tu jakies 47%.To jedna z tych marginalnych sytuacji gdzie i fold i push wydają się prawidłowymi zagraniami(bez readów).Jak wygrywasz masz ponad 6k i drugi stack na stole a mnie to wystarcza.

  8. #8
    po 1 to nikt tutaj nie gra z jj 3betu chyba że jest to przypadkowy gość który znalazł się w tym turku

    jekus - dlaczego 4bet i call ai? nie czaje zupełnie tego typu rozumowania. Czyli co mamy QQ zamykamy zawsze oczy i do dna? a jak pprzegramy to cooler?No bo wkońcu mamy QQ. kurwa 4 bet to chyba najgłupsze z możliwych zagrań.

    Poza tym to dopiero początek turnieju więc nie wiem co zmienia fakt że bede miał 6k? wygram turniej?
    kiedyś assasinato(alex fitzgerlard) powiedział że turnieju w kilku pierwszych levelach nie wygrasz a możesz go przegrac,

    tak wiec fold jest imo tutaj najrozsadniejszym zagraniem.

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Cytat Zamieszczone przez TranquilMinds Zobacz posta
    tak wiec fold jest imo tutaj najrozsadniejszym zagraniem.
    jedynym, właśnie dokładnie z powodów, o których napisałeś

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    Cytat Zamieszczone przez TranquilMinds Zobacz posta
    po 1 to nikt tutaj nie gra z jj 3betu chyba że jest to przypadkowy gość który znalazł się w tym turku

    jekus - dlaczego 4bet i call ai? nie czaje zupełnie tego typu rozumowania. Czyli co mamy QQ zamykamy zawsze oczy i do dna? a jak pprzegramy to cooler?No bo wkońcu mamy QQ. kurwa 4 bet to chyba najgłupsze z możliwych zagrań.

    Poza tym to dopiero początek turnieju więc nie wiem co zmienia fakt że bede miał 6k? wygram turniej?
    kiedyś assasinato(alex fitzgerlard) powiedział że turnieju w kilku pierwszych levelach nie wygrasz a możesz go przegrac,

    tak wiec fold jest imo tutaj najrozsadniejszym zagraniem.
    możesz mi powiedzieć po co wrzucasz rozdanie, jesli jestes pewiem jaka linie jest według ciebie najlepsza. I niby czemu nikt nie gra 3b z jj tutaj, myslisz ze jak grasz turek za 160$ to wszyscy graja nita na pierwszych poziomach, sa regsami i 3b qq+, ak+ ? A poza tym twoja "kurwa" dala Ci +1 do twoich racji.