Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Ręka do oceny

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Full Tilt No-Limit Hold'em, 10.5 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t1430)
    Hero (BB) (t1570)

    Hero's M: 52.33

    Preflop: Hero is BB with J, 9
    SB bets t60, Hero calls t40

    Flop: (t120) 8, 10, 3 (2 players)
    Hero checks, SB bets t120

    Total pot: t120

    Hero -?????????????????


    Brak readów. Jedna z pierwszych rąk z tym gościem.

    ----------------------------------------------------------

    Końcowa faza. Jak dla mnie gość coś pomiędzy LP a Tagiem. Generalnie grał w miarę rozsądnie na niskich blindach, sprawdzał za dużo z buttona. Jak dla mnie dałem trochę ciała w tej ręce w sumie teraz po czasie widzę, że jego cbet size był zastanawiający tym bardziej, że zazwyczaj cbetował za pota.

    Full Tilt No-Limit Hold'em, 10.5 Tournament, 20/40 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t1510)
    Hero (BB) (t1490)

    Hero's M: 24.83

    Preflop: Hero is BB with A, 4
    SB bets t80, Hero calls t40

    Flop: (t160) 5, 5, 4 (2 players)
    Hero checks, SB bets t40

    Total pot: t160

    Hero - ?????

  2. #2
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Pierwsza ręka to podobna sytuacja do 24c z innego wątku. Nie mozesz sprawdzac bet pota tylko z open ended bo to samobójstwo, jakby chociaż to był jakis deep stack ale tutaj to pas bazujący na podstawach poprawnego pokera.Rozgrywanie drawow z bardzo agresywnymi przeciwnikami jest zwykle bardzo ryzykowne.

    Druga to raczej już wiele dobrych dróg, zalezy czy chcesz budowac pule czy nie. Grajac check/raise bedziesz mogl zawezić zakres przeciwnika.Poza tym jesli jest paswyny to do ewentualnego check na turnie bądz river raczej nie dostaniesz mocnego beta.
    Grajac call raczej nie dajesz sobie wiele informacji, ale trzymasz pule na mniejszym poziomie.
    Check/raise wydaje sie lepszy bo daje wiecej informacji oraz daje szanse na natychmiastowe wygranie rozdania.