Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: 99 vs squeeze

  1. #21
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Czyli nie jestesmy na high stakes i rozwazamy allin z 99. Mamy dodatkowo limperow. Wlozylismy do puli 2 dolce czy ojro. Nie bardzo wiem nad czym sie tu zastanawiac, pies jebal te 2 euro. Fold.

  2. #22
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    Pasując nie żałuję przegrania 2$ tylko tego ,że zmarnowałem okazję do wygrania kilkunastu.

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Z tymi kilkunastoma to trochę chyba przesadziłeś.

  4. #24
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    nie patrzyłem na 1 posta tylko z pamięci pisałem. Nie ważne są kwoty tylko podejście do tematu. Fold w moim przekonaniu oznacza utratę więcej niż 2$. Tracimy przecież też tą kasę którą mogliśmy zdobyć ale nie wykorzystaliśmy sytuacji ku temu.

  5. #25
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Adam, jaki masz utg raise i fold to 3bet?

  6. #26
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez Mosznik Zobacz posta
    Adam, jaki masz utg raise i fold to 3bet?
    9,5/77

    Igas - Tu tzn NL50 euro PS squuezy od regów zdarzają się często (nawet jeśli raisuje UTG) więc sie nie sugeruj tym, że nie HS.

    Dodam jeszcze, że poza graczami, o których była mowa, jest jeszcze AKsucks81 ze statami 33/3/0 3betów po 150 rękach. Teoretycznie mogłby mieć monstera tylko jak często. Myślę że gdyby się przyczepił to najczęściej bedzię to 50:50, czasem sie zdarzy 20:80 ale częściej od tego ostatniego będzie 80:20 czy 70:30.

    No i dla przypomnienia, jeśli gracz squeezujący będzie mnie callował z QQ+ AK to musiałby przynajmniej w 45% mieć inną rękę, żebyśmy nie tracili na tym.

  7. #27
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Nie widziałeś przez te 800 rąk żadnego showdownu od typa? Dużo zależy od tego jaki jest jego sqz% (powyżej 10 to zwykle dużo) i czy widziałeś, że izoluje sobie fiszy. W puli jest już sporo dead money i jeśli ktokolwiek z typów za tobą jest fishem to wielu dobrych graczy będzie tu squeezować karty typu AJo KQo albo KJo -> jest dead money w puli i fish do izolacji, który sprawdzi dużo gorszych rąk. Jeżeli te fakty są true to ship jest dobry. Jeśli nie masz informacji na ten temat to fold jest dobry.