Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    bez readow

    No-Limit Hold'em Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (t1485)
    SB (t1515)

    Hero's M: 33.00

    Preflop: Hero is BB with 9, A
    SB bets t45, Hero calls t30

    Flop: (t120) 4, 9, 8 (2 players)
    Hero checks, SB bets t90, Hero raises t270, SB calls t180

    Turn: (t660) 10 (2 players)

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    30 ogladniec i nikt nie ma nic do powiedzenia?

  3. #3
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    To jest bardzo fajna ręka, i jej rozegranie zalezy od przeciwnika.
    Zasadniczo polecam check turn.Ale nie zamiarzam tu sie poddawać.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    "bez readow"

    troche krotka ta analiza

  5. #5
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    wiesz liczylem na ready zeby cos wiecej powiedziec.
    Zwykle decyzje opiera w takich sytuacja tylko i wylacznie na readach, poza tym zwykle gram troche inaczej flop.
    Shove to chyba kamikaze wiec odpada, bo raczej nie wyciagniemy wartosci a sprawdzi nas wszystko co na bije no chyba ze to jakis smieszne stawki.
    check dosc bezpieczny i liczym na showndown value.
    Bet tez chyba nie najgorszy ale ze wzgledu na duza pulę, cieżko wybrać jego wartość, zeby sie nie zwiazać z pula a nie pokazać slabości.
    Decyzuje wiec check i patrze co robi przeciwnik

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    wiesz liczylem na ready zeby cos wiecej powiedziec.
    jak wiesz, czasami dochodzi do rozegrania pewnej reki bez readow, i to jest wlasnie ta sytuacja


    Zwykle decyzje opiera w takich sytuacja tylko i wylacznie na readach, poza tym zwykle gram troche inaczej flop.
    ch/raise lub ch/call to super standart


    .. i liczym na showndown value.
    to zes sie przeliczyl ty check a przeciwnik 2/3 pota, 440


    no offence, ale slaba ta analizja. gdybym wkleil ta reke by sie dowiedziec jak ja rozegrac, to wogole by mi nie pomogla mozesz sie bardziej wysilic? chcialbym wiedziec dlaczego tak a nie inaczej, a co w przypadku takiego a nie innego.

  7. #7
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Ogolnie cieżko jest mi analizować bo ta gra całkowicie mija sie z moja strategia, pozniewaz uważam że to nie jest ręka do budowania puli przeciwko przeciwnikowi o którym nie mamy pojęcia.Dlatego wole droge check/call na flopie.
    Po takiej agresji przeciwnika na turnie po naszym check , sklaniałbym sie bardziej do foldu gdyż nie wiem na czym stoje nie wiem jaki jest zakres przeciwnika i nie wiem na ile jest agresywny.Dlatego wole fold bo to gra w ciemno, a matematyka tu raczej malo pomaga.

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Otoz to,czego ty oczekujesz,ze ktos ci doglebnie zanalizuje reke w HU sng nie majac na przeciwnika kompletnie zadnych readow,czyli nie maja tego co jest najwazniejsze w tych grach,z tego co widze grasz nie od dzis HU sng i chyba doskonale powinienes wiedziec ze pierwsze pare rak gra sie zachowawczo nie angazujac sie w marginalne spoty,dlatego linia w tym rozdaniu na tego przeciwnika jest dla mnie mozliwa tylko jedna,czyli pasywna,a jak juz chciales na sile zagrac agresywnie ta reke to wole probowac na PF zakonczyc rozdanie 3-betem

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    Otoz to, ze jezeli ktos by sie wysilil to bylby w stanie wyjasnic dlaczego konkretnie zachowalby sie w tej sytuacji tak i co za tym przewaza, dorzucil range przeciwnika, jak gramy przeciwko temu rangowi, gdzie wyciagamy value a gdzie jestesmy z tylu.
    Wybralem na flopie taka linie poniewaz uwazam, ze jest tam sporo value, superstandart!

    a jak juz chciales na sile zagrac agresywnie ta reke to wole probowac na PF zakonczyc rozdanie 3-betem
    bez sensu

    edit: akurat wrzucilem reke do ktorej nie trzeba readow, by wyjasnic jak zagrac w poprawny sposob i dopisac do tego glebsza analize, ktora wyjasnialaby sens danego zagrania. jak narazie sie nie doczekalem.
    Ostatnio edytowane przez cookies ; 25-11-2010 o 22:48

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    280
    jezeli nie masz zadnych readow, i zdecycowales sie zagrac tak a nie inaczej na floopie, wiesz dobrze ze na turn spada najgorsza z mozliwych kart dla Ciebie, opcje masz dwie , uderzasz blocking beta 180-220 na turn , patrzysz jak zareaguje Twoj przeciwnik , badz poprostu odpuszczasz i checkujesz turn z nadzieja ze gosc przeczeka/malo zabetuje , a na river spadnie a noz jakas scary card i bedziesz to mogl wykorzystac...
    bardzo wazne w tego typu spotach jest wiedza czy gosc mogl tutaj floopa scolowac z druga para czy tez nie.../jak rozgrywa flush drawy.../
    jezeli zas liczysz na to ze uslyszysz odpowiedz ze : wsadziles tylko 1/5 stacka i mozesz poprostu odpuscic gdyz blindy wynosza jeszcze tylko 15/30 i mozesz poczekac na lepszy , wygodniejszy spot dla siebie to jestes w bledzie...

    pzdr.
    Ostatnio edytowane przez k0ttul ; 26-11-2010 o 00:28