Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38
  1. #31
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    7
    Widzę że cookies pozjadał wszystkie rozumy i jest wyrocznią w sprawach pokerowych. Nie należy zatem próbować się z nim kłócić lub nawet wdawać w dyskusję, bo nas sprowadzi na ziemie i zgniecie argumentami. A Ty k0ttul masz nauczkę na przyszłość, bo ośmieliłeś się podważyć słowa wszechwiedzącego i teraz całe pokerowe forum się z Ciebie śmieje.

  2. #32
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    280
    przekonac - wiem ze na pewno Cie juz nie przekonam ze dopuszczalna jest , a wg mnie wrecz optymalna decyzja w tym rozdaniu jest zabetowanie na turnie i na rere przeciwnika zrzucenie sie, no nic...jezeli Ty sie tutaj skladasz w 100 procentach przypadkow to tylko pozostaje mi nic innego jak zyczyc Ci powodzenia...
    powiedz mi co robisz w sytuacji gdy Ty check ,Twoj przeciwnik check, na river spada blank nie trefl.
    masz dwie opcje:
    -bet polowa puli, na rere oczywiwiscie Ty fold
    -Ty check przeciwnik bet 2/3 , 3/4 puli? call czy fold?dlaczego?


    Bettuje tutaj na turnie w wiekszosci przypadkow nie dla uzyskania wiekszego value oczywiscie, ale zeby sie dowiedziec gdzie wlasnie "stoje" .
    w mniejszosci przypadkow tutaj nie betuje gdy wiem ze gosc z ktorym gram moj rereise do 270 na floopie mogl callnac tylko z str8 drawem, (T jak widzisz uzupelnia wiele drawow)bo flush drawy konczy najczesciej juz na floopie,gdy mam jakies ready,wiem cos o gosciu i viceversa ofc
    odnosnie Twojego stylu gry i "LOL" w odpowiedzi , zle moze mnie zrozumiales, chodzi mi o to ze , podam Ci przyklad - ja 100 na 100
    przypadkow w pierwszej partii hu callne ai z aq+ czy 88+, Ty jestem wrecz przekonany ze tego nie zrobisz,jasna sprawa jest ze zmniejszasz tym swoja variancje itp o to mi chodzilo ,
    odnosnie rozdania jezeli tutaj foldujesz , pozbywasz sie ciezkich decyzji na riv,i to tez "wchodzi" w styl gry.

    jezeli Ty bettujesz tylko wtedy gdy wydaje Ci sie ze jestes z przodu to gl

    nie mam ochoty Ci juz nic wiecej mowic o grze hu

    pzdr.


    @aa23 - it's okey
    Ostatnio edytowane przez k0ttul ; 29-11-2010 o 02:33

  3. #33
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    lol

    kiedys myslalem, ze forum te jest od tego by sie moc czegos nauczyc. by sie czegos nauczyc od kogos, dobrze by bylo poznac jego tok rozumowania, oraz jego argumenty popatre danymi, a nie rady typu "nie robie ch/fold bo wyglada slabo", ktore mozna sobie w d** wsadzic
    ja z tego forum nie wyciagnalem nic, a jestem tutaj prawie 2 lata, co swiadczy o tutejszym poziomie. chcialem tylko wkleic wam kilka rak, ktore sam lub z kims analizowalem i wiem jaka jest najlepsza linia w ich rozegraniu, i dowiedziec sie ilu z was jest w stanie rowniez to przejrzyscie zaanalizowac i przedstawic. jezeli odbierasz to (lub wiecej was) jako, ze pozjadalem wszystkie rozumy to zajebiscie sie mylisz. ten konkretny przypadek zostal nawet zaanalizowany przez jednego z topowych graczy na swiecie w HUSNG i uznal, ze tutaj jest czysty ch/fold, i to jest jedyna poprawna linia. do tego jedni z lepszych graczy HUSNG w Polsce zgodzili sie zemna ze ta linia jest poprawna i jedyna, najlepsza. nie pozjadalem wszystkich rozumow, jezeli chodzi o ten konkretny przypadek to jestem pewien, ze ch/fold to jedyna, najlepsza linia i dlatego sie przy tym upierdam, a wam tylko chcialem pomoc to zrozumiec. chcialem rozruszac to forum, bo widze ze wiele osob tutaj zaglada a nikt nic nie pisze, ale to moze jednak lepiej bo jak ktos cos pisze to w wiekszosci nie sa to zbyt wartosciowe rzeczy (po za tlumaczeniami MrLebowskiego ciekawych artykulow).

    A tak wogole to kim ty kurwa jestes? Najpierw sie pucujesz na privie, zebym Ci konto husng.com pozyczyl, potem mi piszesz ze pozjadalem wszystkie rozumy, a masz kurwa 3 posty i zalozyles konto w tym miesiacu. Wnies cos pozytecznego trolu

  4. #34
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    podam Ci przyklad - ja 100 na 100
    przypadkow w pierwszej partii hu callne ai z aq+ czy 88+, Ty jestem wrecz przekonany ze tego nie zrobisz,jasna sprawa jest ze zmniejszasz tym swoja variancje itp o to mi chodzilo ,
    odnosnie rozdania jezeli tutaj foldujesz , pozbywasz sie ciezkich decyzji na riv,i to tez "wchodzi" w styl gry.
    mam rozumiec, ze przez to ze gram tam ch/fold, przypisales mi plakietke...... NIT?
    HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH.

    swietnie zbierasz ready!!

  5. #35
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    280
    ja zadnej plakietki Ci nigdzie nie przypisalem czlowieku i nigdy nie zamierzam przypisywac...
    mial to byc przyklad - zrozumiales to zle , nie wazne...

    pzdr.

  6. #36
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    7
    "Trolu" było do mnie, więc odpisze.
    Odnośnie Husng.com, zapytałem na priv, mogłeś odpisać, może byśmy się dogadali co do ceny, może nie, zignorowałeś mnie, trudno - brak związku z tym tematem.
    Zarejestrowałem się kilka dni temu, w pokera gram trochę bardziej na poważnie z rok, ale też nie widzę związku.

    Zadajesz cookies pytanie, dostajesz kilka odpowiedzi, które cię nie satysfakcjonują, ale zamiast wytłumaczyć o co ci chodzi, to wyśmiewasz i obrażasz innych oraz strzelasz fochy "Poprawna decyzja w rozegraniu tej reki to ch/fold. Ale nikt nie postaral sie chociaz troche by zanalizowac to reke, wiec ja tego tez tutaj wrzucac nie bede."

    Poker to nie jest czysta matematyka gdzie tylko jeden wynik jest prawidłowy i jeśli ktoś ma inny to wiadomo, że jest źle. Tu oprócz prawdopodobieństwa liczy się intuicja i umiejętność dopasowania do stylu przeciwnika.

  7. #37
    coockies człowieku po co ty sie tak napinasz, ludzie pisza swoje opinie, ty masz swoje zdanie ktos swoje ale sposob w jaki sie odnosisz do innych jest bardzo irytujacy jak napisalem wczesniej ch/f jest OK bo nie masz trudnych decyzji na river ale bet/f moim zdaniem nie jest zly z powod ktore napisalem wczesniej, btw czemu przypisales mu jakis range ok ale ten range ktory mu przypisales to range vs jakis ogarniety gracz a grasz vs total unkown wiec nie wiesz czy on nie calluje ciebie tam z bottom pair random dwie over itp
    Ostatnio edytowane przez spaishoot ; 29-11-2010 o 08:44

  8. #38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    na chama to mozna nawet fold preflop dac
    dobra macie racje hehe