Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38
  1. #21
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Cytat Zamieszczone przez cookies Zobacz posta
    jest jedna poprawna decyzja i jest nia ch/fold w tej sytuacji
    Pytam z ciekawości, czym ta jedyna poprawna decyzja jest poparta?

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    chcialem abyscie sami do tego doszli, niestety nikt nie wysilil sie by to zrobic, wiec sam nie podam tutaj gotej odpowiedzi. pobawcie sie rangami.

  3. #23
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    280
    Cytat Zamieszczone przez cookies Zobacz posta
    jest jedna poprawna decyzja i jest nia ch/fold w tej sytuacji
    cookies niestety nie masz racji ch/f jak i b/f jest poprawna decyzja w tym rozdaniu, T na turn jest napewno karta ktora nie chcielismy zobaczyc ale mimo wszytsko uwarzam ze mozemy ta reke nadal rozegrac inaczej niz tylko ch/f

    pzdr.

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    prosze, poprzyj to czyms.

  5. #25
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    280
    Jak CIebie ktos wczesniej poprosil o poparcie czymkolwiek Twojej decyzji,czyli ze jedyna opcja na turnie jest c/f napisales "pobawcie sie rangami" , czyli tak defacto nie napisales nam nic, jedyne co mozna wysnuc z Twojej wypowiedzi to to ze jezeli grasz z przeciwnikiem ktorego nie znasz a w rozdaniu pojawia sie karta ktora Cie "straszy" to najczesciej odpuszczasz , czekasz na lepszy spot , ja to rozumiem masz taki a nie inny styl gry ... tyle ze gra hu rzadzi sie calkowicie innymi regulami niz sng 6czy9max(nie sama matematyka czlowiek zyje),czesto gesto w nie ktorych rozdaniach jest jedna poprawna linia rozegrania , tyle ze tutaj wg mnie nie jest nia tylko c/f, uwarzam tak gdyz , jezeli Ty nie masz readow a tak napisales , stwierdzam ze gracie pierwszy raz ze soba , wiec wywnioskowalem ze on tez zadnych wiekszych readow jeszcze na CIebie pewnie nie ma , i nie wie jak Ty grasz.
    nikt z tych troszke lepszych graczy nie bedzie "swirowal" w pierwszych rozdaniach i wkladal calego swojego stacka czy wiekszosci w niepewny ,ciezki spot.
    T spadajace na turn napewno nie jest karta ktora chcemy zoabczyc gdy obieramy linie rr na floopie z a9,
    po turnie mamy 89'sTx, ale nadal mamy draw do koloru, gdzie przeciez on moze to miec , moze miec nadal 9tke ze slabszym kickerem , moze miec druga,albo i trzecia pare, nie wiecie nic o sobie, wg mnie nie musze sie w cale tutaj poddawac majac a9,,
    ja tutaj w wiekszosci przypadkow betuje nawet to glupie 180-220 i czekam na decyzje rywala, na rr allin z jego strony jasna sprawa ze izi fold ,na call z jego strony czekam spokojnie na river...

    pzdr.

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    no to napisze juz co o tym mysle i udowodnie Ci, ze to jest clear ch/fold

    jezeli jestesmy z tylu to mamy gdzies jakies 5 outow, jezeli nie jestesmy juz drawing dead
    jezeli jestesmy z przodu to zasieg goscia ma na nas gdzies 35% co jest w chuj



    przeciwko kazdemu flush drawowi:

    board: 9c8c4hTh
    Hand Equity Wins Ties
    Ad9s 52.77% 1,277 0
    *c*c 47.23% 1,143 0


    przeciwko kazdemu str8 drawowi:

    board: 9c8c4hTh
    Hand Equity Wins Ties
    Ad9s 28.86% 1,422 0
    JT,QJ,QT,T7,T6,76,65,75 71.14% 3,506 0

    przeciwko str8 wykluczajac (65,75,10 6)

    board: 9c8c4hTh
    Hand Equity Wins Ties
    Ad9s 5.92% 177 0
    JT,QJ,QT,T7,76 94.08% 2,815 0

    przeciwko 8x,9x z flopa ktore nas sprawdzilo

    board: 9c8c4hTh
    Hand Equity Wins Ties
    Ad9s 68.83% 4,900 255
    A9,K9,Q9,J9,T9,92-98,A8,K8,Q8,J8,T8,87,86 31.17% 2,149 255



    generalnie jakby popatrzec na te wszystkie kombinacje rangu to runujemy mega lipnie, nigdzie go nie miazdzymy, po za ostatnim range ale o tym nizej. jezeli zaczekamy i on za nami zaczeka to raczej range ktory bijemy, jezeli zabetujemy i przebije/wsunie to musimy pasowac, jezeli zabetujemy i sprawdzi to prawdopodobnie riv zagramy ch/fold bo spadnie multum kart gdzie nie bedziemy mogli zagrac ch/call lub shove bo bedzie masa lepszyk rak od nas, a niewiele gorszych ktore nas sprawdzi. do tego betujac na turnie rece ktore niszczymy i sa od nas gorsze w wiekszosci przypadow spasuja juz na turnie i nie dostaniemy od nich value. dlatego to jest ch/fold

  7. #27
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    280
    oj bylem wrecz przekonany ze Twoja odpowiedz bedzie miala taki a nie inny wydzwiek czyli wkleisz procentowo jak to wyglada , matemetycznie/statystycznie jak to u gory pokazales ze jest to easy ch/f ,ale nie beirzesz calkowicie pod uwage ze grasz hu 1v1 , i bedziesz z nim gral kolejne 5/10 minut ,a moze rewanz i kolejne pojedynki w przyszlosci, zaplacenie 180/220 zetonow za jakakolwiek informacje jak gra takie a nie inne spoty Twoj przeciwnik ja biore w ciemno , zanotowanie przez przeciwnika na mnie notki , "gra bardzo agresywnie top pair przy scary boardzie" dla mnie bezcenne,(pozatym nadal mozesz wygrac to rozdanie)ale mniejsza o to
    btw. wkleiles rozdanie nie napisales nic, nie zadales zadnego pytania, nastepnym razem jezeli chcesz uslyszec jak wyglada sprawa procentowo przeciwko str8 drawom czy 2pairs majac a9 w reku przy 89s4 daj znac, pomoge

    pzdr.

  8. #28
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    moglbys mi przedstawic blizej twoj profil? stawki i sukcesy? chcialbym wiedziec z kim mam przyjemnosc

  9. #29
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    280
    mysle ze to nie ma najmniejszego znaczenia kim jestem , wazne jest to ze wkliles rozdanie, zaraz potem kilka osob napisalo co by zrobilo w tej a nie innej sytuacji , Ty napisales zaraz ze wsyzscy sie myla i tylko Ty masz racje ch/foldujac tutaj za kazdym razem co nie jest tylko jedna poprawna decyzja,tyle w tym temacie

    pzdr.

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    oj bylem wrecz przekonany ze Twoja odpowiedz bedzie miala taki a nie inny wydzwiek czyli wkleisz procentowo jak to wyglada
    a jak inaczej mialem przedstawic jego caly poprawnny range, przeciwko ktoremu mozemy grac?

    po turnie mamy 89'sTx, ale nadal mamy draw do koloru, gdzie przeciez on moze to miec , moze miec nadal 9tke ze slabszym kickerem , moze miec druga,albo i trzecia pare, nie wiecie nic o sobie, wg mnie nie musze sie w cale tutaj poddawac majac a9
    ja tutaj w wiekszosci przypadkow betuje nawet to glupie 180-220 i czekam na decyzje rywala, na rr allin z jego strony jasna sprawa ze izi fold ,na call z jego strony czekam spokojnie na river...
    brzmi tak jakbys, nawet dobrze nie wiedzial dlaczego betujesz. a jezeli w wiekszosci przypadkow tutaj betujesz, to w jakiej mniejszosci robisz inny ruch i dlaczego?

    ..ale nie beirzesz calkowicie pod uwage ze grasz hu 1v1..
    ublizyles mi, lol.

    bedziesz z nim gral kolejne 5/10 minut ,a moze rewanz i kolejne pojedynki w przyszlosci, zaplacenie 180/220 zetonow za jakakolwiek informacje jak gra takie a nie inne spoty Twoj przeciwnik ja biore w ciemno , zanotowanie przez przeciwnika na mnie notki , "gra bardzo agresywnie top pair przy scary boardzie" dla mnie bezcenne
    jak dostaniesz wsuw na morde i bedziesz pasowal, to jak poznasz z czym on Ci tak wsunal? pomoz mi to pojac...
    btw. fajna notka

    (pozatym nadal mozesz wygrac to rozdanie)
    oczywiscie, ze moge wygrac te rozdanie. moge nawet wygrac 22 vs AA preflop. ale czy nie chodzi oto bym wygrywal te rozdanie czesciej i nie wrzucal zetonow do puli, błądząc jak dziewczynka we mgle? przeciez my nie wiemy gdzie jestesmy i nadal na riverze nie bedziemy tego wiedziec. czy bedziemy grac for value, czy nasza reke zamienimy w blef by wyrzucic lepsza reke (tylko jaka?) czy bedziemy ch/foldowac na mega wielu kartach.

    btw. wkleiles rozdanie nie napisales nic, nie zadales zadnego pytania, nastepnym razem jezeli chcesz uslyszec jak wyglada sprawa procentowo przeciwko str8 drawom czy 2pairs majac a9 w reku przy 89s4 daj znac, pomoge
    myslisz, ze po co wkleilem reke w takim razie? zeby sobie tutaj byla i mogliscie ja podziwiac?

    jezeli grasz z przeciwnikiem ktorego nie znasz a w rozdaniu pojawia sie karta ktora Cie "straszy" to najczesciej odpuszczasz , czekasz na lepszy spot , ja to rozumiem masz taki a nie inny styl gry
    LOL

    ... tyle ze gra hu rzadzi sie calkowicie innymi regulami niz sng 6czy9max
    powiedz mi cos jeszcze o grze HU

    generalnie widze, ze nie do konca zastanawiasz sie nad pewnymi twoimi decyzjami, tylko i wylacznie "bo to gra hu" i tutaj gra sie inaczej. przeciez range to range, szanse wygrania reki, bycia z przodu lub z tylu sa takie same. musimy okresic range przeciwnika a potem ustalic jak najlepsza linie. czasami jedna bedzie bardziej EV, druga mniej, trzecia wcale. tutaj uwazam, ze linia poprawna i jedyna to ch/fold, a dlaczego napisalem juz wyzej. jezeli masz inne argumenty po za tym, ze mam wjebac zetony do puli, nie wiedzac co jest grane, tylko po to by zrobic notke, ktora przeciez bedzie bezuzyteczna(chyba, ze masz cos ciekawego do przekazania, co bys tam napisal i w jakim przypadku, co byloby przydatne pozniej?), to chetnie przeczytam.