Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    118
    Cytat Zamieszczone przez masaker Zobacz posta
    Ogolnie cieżko jest mi analizować bo ta gra całkowicie mija sie z moja strategia, pozniewaz uważam że to nie jest ręka do budowania puli przeciwko przeciwnikowi o którym nie mamy pojęcia.Dlatego wole droge check/call na flopie.
    Po takiej agresji przeciwnika na turnie po naszym check , sklaniałbym sie bardziej do foldu gdyż nie wiem na czym stoje nie wiem jaki jest zakres przeciwnika i nie wiem na ile jest agresywny.Dlatego wole fold bo to gra w ciemno, a matematyka tu raczej malo pomaga.
    jw., choć ja akurat gram deepy, a one się trochę różnią od HU 'normali' i tam jest jeszcze miejsce na calla na turnie i evaluate river

  2. #12
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    A jakie blindy i jaki buyin?
    Dośc ważna sprawa, bo przy turbo strukturze ciężej jest odpuścić na turnie.

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    blindy 15/30 5 min, poczatek blindow, buyin 50s , to akurat nie ma kompletnie znaczenia.

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    jezeli nie masz zadnych readow, i zdecycowales sie zagrac tak a nie inaczej na floopie
    a po co mi tu ready? nie potrzebuje tutaj readow by wyciagnac value od masy rak

    badz poprostu odpuszczasz i checkujesz turn z nadzieja ze gosc przeczeka/malo zabetuje
    co wy macie z ta nadzieja?

    a na river spadnie a noz jakas scary card i bedziesz to mogl wykorzystac...
    jaka "scary card" i jak ja wykorzystam?

    bardzo wazne w tego typu spotach jest wiedza czy gosc mogl tutaj floopa scolowac z druga para czy tez nie.../jak rozgrywa flush drawy.../
    ludzie! w tym konkretym przypadku kompletnie nie mamy readow! pogodźćie sie z tym.

    jezeli zas liczysz na to ze uslyszysz odpowiedz ze : wsadziles tylko 1/5 stacka i mozesz poprostu odpuscic gdyz blindy wynosza jeszcze tylko 15/30 i mozesz poczekac na lepszy , wygodniejszy spot dla siebie to jestes w bledzie...
    uwazasz ze takiej odpowiedzi sie spowiedzwam? to jestes w bledzie.

  5. #15
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Cytat Zamieszczone przez cookies Zobacz posta
    blindy 15/30 5 min, poczatek blindow, buyin 50s , to akurat nie ma kompletnie znaczenia.
    W/g mnie ma znaczenie. Przy szybszej strukturze rzadziej folduje. W turku za 10 $ z blindami 5 minutowymi mogłbym sie olinowac.

    Tutaj myśle, że przy 10 też betuje. Jakieś 1/2 -3/4 puli. Jak dostane tylko call to juz wiadomo na 90 % że przeciwnik drawuje i mamy dość prostą decyzję na river. Fold też nas satysfakcjonuje. Jak dostaniemy odwijke na twarz to mamy big problem. To znaczy, że facet pewnie nas przechytrzył i coś kisił dobrego albo 10 mu przypasowała albo semiblefuje i w akcie desperacji chce nas wygonić z rozdania.

  6. #16
    siema jak dla mnie nie masz co szalec sczegolnie na takim turnie bo ta T trafia w jego range JT T9 QT 76 8T mozna pokusic sie o bet 1/2 pota zeby sprawidz na czym stoimy i oczywiscie fold do raise ( betujesz po to bo nie chcesz grac check/fold i dawac mu inicjatywy check/call tez jest dobry bo ta karta jak pisalem wyzej nie jest dobra , nie wiesz nic o kolesiu wiec nie chcesz callowac go w ciemno za 1/3 stacka licząc na to ze zagracie check check na river

  7. #17
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    7
    Dla mnie zdecydowanie check/fold. Nie ma readów? To właśnie trzeba rozegrać kilka rozdań i je zrobić. Fajnie rozegrany flop, ale skoro nie zrzucił po przebiciu to trzeba się pogodzić z porażką w tym rozdaniu. Prawdopodobnie gotowej ręki na flopie nie miał tylko jakiegoś drawa (bardziej bym obstawiał kolor), ale turn dla nas okropny bo przegrywamy praktycznie ze wszystkim i jakikolwiek nie spadnie river to nie wiemy na czym stoimy. Najważniejsze, że gramy bez pozycji, więc niewiele tu można zrobić.

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    Poprawna decyzja w rozegraniu tej reki to ch/fold. Ale nikt nie postaral sie chociaz troche by zanalizowac to reke, wiec ja tego tez tutaj wrzucac nie bede.

  9. #19
    nie ma tutaj jednej poprawej decyzji bo zarowno bet/fold turn jak i ch/fold sa ok na chama to mozna nawet fold preflop dac bo trafiajac 9 nasza reka bardzo rzadko bedzie TP do rivera, a nawet jezeli jest to na stole beda nizsze karty ktore sa w jakis sposob connceted dajac mu wieksze szanse na to ze on ma dwie pary lub strity a trafiajac A w momencie kiedy przeciwnik gra bet bet bet mozemy stracic duzo zetonow callujac w ciemno (poniewaz readow na niego nie mamy ) liczac na to ze blefowal

    bet turn bo
    dalej mamy value od gorszej 9 i od flush draw+wyrzucamy go jesli sobie po prostu floatowal flop dzieki czemu nie dajemy mu szansy siebie wyblefowac kiedy on po naszym check betuje any turn

    lub check fold bo

    Tylko T trefl jest gorsza karta niz samo T
    rzadko sprawdzi nas cos gorszego, mamy trudne decyzje na river
    masakrycznie trafia w jego range czyli tak jak pisalem wczesniej T9 JT QT 8T T7 + jest to kolajna over card ktora mogla go trafic jezeli mial FD
    Ostatnio edytowane przez spaishoot ; 28-11-2010 o 15:29

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    jest jedna poprawna decyzja i jest nia ch/fold w tej sytuacji