Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    To nie jest moja, a kolegi reka, ciekaw jestem waszej opini.
    Co robicie na turnie?

    pomijajac turn, ja tutaj cbetuje mniej

    wydaje sie ze to gracz fit or fold, wczesniej poddawal sie lekko do cbetow, to jest pierwszy 3bet
    gra tight oop
    wygrywajacy reg na 20-30$

    No-Limit Hold'em Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (t1605)
    SB (t1395)

    Hero's M: 35.67

    Preflop: Hero is BB with A, J
    SB bets t75, Hero raises t180, SB calls t120

    Flop: (t420) J, 7, 10 (2 players)
    Hero bets t300, SB calls t300

    Turn: (t1020) Q (2 players)

    Total pot: t1020
    Ostatnio edytowane przez cookies ; 23-11-2010 o 16:24

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Generalnie w mojej opinii cbet ok 220. Check turn śmierdzi monsterem, tym bardziej że napisałeś o jego rzadkim 3betowaniu.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    ze co prosze?

    edit: ej nie robcie scen, temat juz wisi caly dzien i jest tyle jedna odpowiedz?
    Ostatnio edytowane przez cookies ; 24-11-2010 o 08:05

  4. #4
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Cytat Zamieszczone przez cookies Zobacz posta
    edit: ej nie robcie scen, temat juz wisi caly dzien i jest tyle jedna odpowiedz?
    lol co za foch ale nie ma co, przekonales mnie.

    Nie rzeczywiście niełatwy pot, ale trzeba by sie zastanowic nad zakresem przeciwnika.

    Nie wiem na ile chlop jest luźny ale podaje coś w tym stylu po call cbeta: AK,AQ,AJ,AT,KQ,KJ,KT,AA,KK,QQ,JJ,TTMoze tez jakas kombinacja terfli, przydalby sie jakis miernik agresji przeciwnika.Bo mieżąc sie z podanym zakresem po prostu nas niszczy.
    Im dlużej pisze tego posta tym bardziej jestem przekonany, że fold.Ale z TAG regiem to chyba najgorsza możliwa karta na turn.Jednak w ogniu walki łatwo tutaj o błąd.
    Polecam check/fold tym bardziej ze zostanie nam grywalny stack

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    yea! mamy zwyciezce
    wp

    edit: tutaj robie kopiuj/wklej moja analize tej reki, dyskutowalem na ten temat z innym graczem

    najpierw pomysmy o jego rangu: 2 pary na flopie wsuwaja IMO, flush wsuwa rowniez (bardzo rzadko sprawdzi), set rowniez wsuwa bo nie ma co tutaj trapowac, jedyne co mogloby trapowac to 89 (ale nie jestem pewien czy sprawdzi z tym 3bet), KQ ma tez niezle EQ wiec mysle ze powinen wsunac,ale nie jestem tego pewien czy tak zrobi, AK prawdopodobnie wsuwa preflop. w takim razie po callu na flopie jego range to A10, AQ (pierwszy 3bet i mogl poprostu flatnac zamiastu pushowac), KQ, QJ, K10, Q10, Q9, mysle ze 99 tez by sprawdzil cbet na pozycji.
    jezeli chodzi o nasz range to jezeli pushniemy to easy reprezentujemy tu takie rece jak: AQ, AK, KQ, sety - wszystkie te rece bedziemy 3betowac preflop. przez to uwazam, ze nie sprawdzi nas z gorsza reka.
    Q na turnie albo trafia w jego range, ktory zostal wyzej wymieniony, albo dalej zostaje z para i nie widze sensu zeby po naszym checku zamienial SD value w bluff, kazdy bet bedzie prawdopodobnie for value, a wtedy jestemy mega z tylu (mogl flotowac ale nie uwazam zebysmy wrzucali to w jego range na takim boardzie po pierwszy 3becie naszym nie majac info na ten temat). wiec moim zdaniem ch/fold to odpowiednia opcja

    szkoda, ze tyle osob to czyta a nikt nie wyraza swojej opini. nice play masaker, duzo osob to shovuje nie do konca analizujac ta reke. shove tutaj to blad.
    Ostatnio edytowane przez cookies ; 24-11-2010 o 10:37

  6. #6
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    a co bylo do wygrania?

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    1$ na ftp, daj nick

  8. #8
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    żartowniś
    daj dzieki za post bedzie fajnie
    dawac nastepne rozadnie jak juz sie rozgrzalismy