Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Czy pokerroom ma prawo rzadac takich dokumentów jak jakies papiery z banku, czy rachunki? Przecież nie kazda pełnoletnia osoba płaci rachunki.Nawet nasz byly premier nie ma konta w banku. Do tego room chce papier z banku na którym jest adres i pieczątka(kolorowa)... ja musiałem pewnego razu płacić za takie coś 30 zł(kumpelmi załatwił wiec nie płaciłem). Przesłałem zdjecie dowodu a oni pisza że niewyrazne, to juz jest chamstwo. Czy mam prawo zasłonic serie dowodu na skanie lub zdjeciu?

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    1. Może żądać ponieważ rejestrując się w pokerowni zaakceptowałeś jej regulamin.
    2. W praktyce takich rzeczy żądają tylko krzaczory. A więc tam nie graj.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Nie czytałem regulaminu, ale chodzi chyba o potwierdzenie tozsamości. Nie są konkretne dokumenty wymieniane. Przesłałem skan dowodu, a oni walą że mało. To jest oczywiste walenie w... Na dowodzie jest adres imie nazwisko. Room to betfair, więc chyba nie taki krzak.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Jakie krzaczory, ja wysyłałem takie coś do starsa i fulltilta już... no może nie aż cuda z pieczątkami ale jednak dowod osobisty i rachunki...

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    A ja nie przypominam sobie abym kiedykolwiek wysyłał kopie jakichkolwiek dokumentów do PS lub FTP. W dodatku pierwsze depozyty w tych pokerowniach robiłem kartą. Z Party też miałem spokój; dopiero gdy jakieś 1.5 roku temu Party zmieniało soft to przy okazji zażądało ode mnie kopi dokumentu tożsamości. A np. Prima oprócz kopii paszportu chciała ode mnie też kopii jakichś rachunków dlatego też tam nie gram i nigdy więcej nie zagram.

    Anyway, moje doświadczenie wskazuje że tylko krzaczory chcą kopii kilku dokumentów. I krzaczory też przeciągają cashouty podczas gdy renomowane pokerownie realizują je w max. parę godzin pomimo tego, że zarówno krzaki jak i wiodące pokerownie zastrzegają sobie w regulaminach do 72h na realizację wypłaty. Podobnie jak zastrzegają sobie prawo do żądania różnego rodzaju dokumentów. W sumie to są drobne szczegóły, ale IMO świadczą one o wiarygodności i podejściu danej organizacji do prowadzenia biznesu. A ja osobiście w działalności pokerowej i pozapokerowej zawsze starałem się być wiarygodny i z takimi też partnerami chcę "robić interesy".
    Ostatnio edytowane przez jdx ; 24-11-2010 o 12:37

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    A ja nie przypominam sobie abym kiedykolwiek wysyłał kopie jakichkolwiek dokumentów do PS . W dodatku pierwsze depozyty w tych pokerowniach robiłem kartą.
    ".
    Teraz juz wymagaja

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Wymagaja z prostego powodu - jest coraz wiecej "lewych kont" oraz botów i ja się im nie dziwię, jestem za - niech weryfikują wszystkich.

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Nie wiem czy botów, ale z pewnością wszelkiego rodzaju lewych kont mb, neteller, kradzionych kart kredytowych etc. Jeśli gracz chce mieć podniesione limity wpłat/wypłat to w wielu firmach jest proszony o przesłanie dokumentów.

    /Marcin

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Tak z innej beczki - wszystkie pokerownie, zwłaszcza te krzakowate, przeprowadzają weryfikację oczywiście dla naszego dobra. Np. aby nikt nam nie ukradł kasy z rachunku karty płatniczej. Bo każdy debil wie, że w biznesie klient jest najważniejszy. Tzn. każda firma tak pisze w swoich prospektach. Ale zastanawialiście się kiedyś dlaczego pokerownie robią to przed pierwszą wypłatą a nie przed pierwszym depozytem?

    EDIT:
    Cytat Zamieszczone przez Heypoker Polska Zobacz posta
    Nie wiem czy botów, ale z pewnością wszelkiego rodzaju lewych kont mb, neteller, kradzionych kart kredytowych etc. Jeśli gracz chce mieć podniesione limity wpłat/wypłat to w wielu firmach jest proszony o przesłanie dokumentów.
    To się chwali, ale dlaczego pokerownie robią to przed pierwszą wypłatą a nie pierwszym depozytem? Wolą leczyć niż zapobiegać? Wiem, wiem, te pytania w stosunku do pracownika pokerowni są bardzo brutalne.
    Ostatnio edytowane przez jdx ; 25-11-2010 o 11:45

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    To się chwali, ale dlaczego pokerownie robią to przed pierwszą wypłatą a nie pierwszym depozytem? Wolą leczyć niż zapobiegać? Wiem, wiem, te pytania w stosunku do pracownika pokerowni są bardzo brutalne.
    Ale po co mają żądać czegokolwiek przez WPŁATĄ.
    Wtedy te argumenty (żeby Ci nie ukradli itp.) nie mają sensu.

    Poza tym sporo graczy wpłaca i nie wypłaca.
    Naprawdę chciałbyś, żeby im to utrudniano i ich do tego zniechęcano?
    Akurat w tym wypadku Ty i pokerownie mają zbieżne interesy jeśli się nie mylę.

    PS. Nie jestem przedstawicielem żadnej pokerowni.