Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Witka, chciałem się dowiedzieć czy jest jakaś grupa chętna do udziału w tego typu turniejach? Czy może tego rodzaju eventy już się odbywają? Jeśli tak to prosiłbym o info. Pozdro

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    12
    Ja jestem jak najbardziej za

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Jakbys zorganizowal taki turniej z dobrym wpsiowym fajna struktura - napewno wielu graczy by bylo chetnych

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Teki dobre wpisowe tzn. jakie? Podaj przedział.

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    mysle ze 300 - 500 byloby ok .... oczywsice z obsluga.....

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    Cytat Zamieszczone przez teki Zobacz posta
    mysle ze 300 - 500 byloby ok .... oczywsice z obsluga.....
    I moim zdaniem w tym turnieju zagra w Poznaniu 4-6 os (oczywiscie jak nie bedzie z niczym innym kolidowac termin).

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Po czym wnosisz?
    a za ile ty chcesz grac hu .. za 30 zl? Moim zdaniem przy dobrej organizacij ok 24 graczy by bylo na pewno - ale oczywsice sie moge mylic

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    Wnosze po tym jak ostatnio z frekwencja na wiekszych BI w Poznaniu. Jezeli na zwykly turniej z BI 200zl nie da sie uzbierac 10 os, to nie wierze, ze da sie uzbierac na tak specyficzna odmiane jakim jest HU. Oczywiscie wyzej zaznaczylem, ze to moje zdanie.

    Co do tego ile ja bym dal i ile uwazam, ze jest optymalnie, to 100zl. Jest to kwota na ktora moze pozwolic sobie juz duzo wieksza ilosc ludzi. Jednoczesnie da sie z tego ulozyc juz jakas pule. Sam nie gram stricte HU ale przy takim wpisowym np ja bym sie chetnie pobawil.

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Dzięki za sugestie. Jak dla mnie wpisowe 100,300,500 było by odpowiednie, ale mam pewne wątpliwości. Generalnie, aby wszystko sprawnie poszło wynajęcie samych krupierów byłoby dość dużym kosztem, który generowałby solidny rake (dodając pozostałe koszty, coś ok. 20% przy wpisowym 500pkt, czy aby nie za dużo? może się mylę) . Weźcie pod uwagę to, że tutaj na 2 os. przypada 1 krupier, przynajmniej w początkowej fazie. Mi prywatnie nie zależy na organizacji tego typu eventów, bardziej chciałbym doprowadzić do popularyzacji tej formy pokera w Polsce i wymiany poglądów osób, które się w to bawią. Jak dla mnie na początek można by wystartować z wpisowym 100pkt bez krupierów. Co wy na to?
    Ostatnio edytowane przez borell ; 23-11-2010 o 23:47

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Problem z frekwencja polega na tym ze nie ma miejsca gdzie ludzie czuliby sie swojo - tak jak np w HT, czy wczesnego RS
    Ostatnio byl powazniejszy dobrze zosrganizowany turniej - z bi 300 - i pojawilo sie 29 osob - pomimo ze lokalizacja byle gdzies dalej " niz ptaki maja petle".
    Ta specyficzna odmiana - wg mnie jest bardziej popularna niz Ci sie wydaje - a jej prawidlowy format i organizacja pozwoli przyciagnac wiele ludzi - ktorzy o pokerze na zywo juz zapomnieli / z roznych powodow /
    Natomaist rzeczywiscie musze ci przyznac racje - jesli BI bedzie 100 zl .....i garcze beda musieli sobie rozdawac karty - to nie ma chyba sensu sie za to zabierac. Ja nie napisalem ze organizacja takiego turnieju bylaby latwa - napisalem tylko ze prawidlowo zorganizowana przyciagnie wiele osob - to wszystko

    pozdrawiam