Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2010
    Przegląda
    Oborniki Wlkp.
    Posty
    45
    Nie znam takiego.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Co rozumiesz pod pojęciem "dobre pieniądze"? Pytasz czy ktoś wygrał w Poznaniu live czy online? Tak w ogóle jaki cel ma to pytanie?

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    349
    Kiedyś w Hattricku wygralem przeterminowane pieniadze , 2 dni niestrawnosci pozniej mialem , jednakze w RS-ie jak i w Coolosium narazie dostarczaja same smaczne pieniądze liczę że to sie nie zmieni przez najblizszy okres. Kiedys rowniez mi kolega opowiadal ze na jednym z banknotow ktore wygral byl zaczatek plesni! wyobrazasz Sobie ? Sporo problemow pozniej miala knajpa z Sanepidem itp.

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gruszczyn
    Posty
    315
    Mi raz tam kiedyś dawno temu udało się wygrać jakieś pieniądze, do teraz niestety nie wiem a często się nad tym zastanawiam: "czy były to dobre pieniądze?" Biorąc pod uwagę, że wszystko przegrałem mógłbym z perspektywy czasu nazwać te pieniądze "złymi" ponieważ nie przyniosły mi dalszej satysfakcji no może z wyjątkiem małej satysfakcji jaką była świadomość ich chwilowego posiadania.

    Mogłoby się akurat zdarzyć, że pieniądze udało mi się pomnożyć, wówczas było by iście zajebiście miałbym 2 ba może nawet 10x więcej. Takie pieniądze bez najmniejszej wątpliwości nazwałbym "dobrymi" ponieważ mógłbym się nimi rozkoszować trzymając je na przykład na lokacie w banku albo u Stefczyka i raz po raz sprawdzać jak się mnożą i promieniują swoją dobrocią.

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    195
    Orzel Ty to masz fantazje : (

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez OrFrAiRe Zobacz posta
    Kiedyś w Hattricku wygralem przeterminowane pieniadze...
    Masz na myśli takie sprzed denominacji? Masakra....

    Co do pytania:

    Lotto - Najwyższe wygrane

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    459
    Cytat Zamieszczone przez Banis Zobacz posta
    Ja się boję, że kolega zadając to pytanie miał na myśli naprawdę dobre pieniądze, a na tej liście Banisa to jacyś ludzie z side eventów chyba


    ...wtf

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez Goorka Zobacz posta
    , a na tej liście Banisa ....
    Masz rację Goorka, ta moja lista zdecydowanie słaba :/, koledze Banio polecam:

    http://lista-wildsteina.en8.pl/

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Jarocin
    Posty
    185
    no Goorka ja myślę, że Ty już coś możesz powiedzieć o wygrywaniu aczkolwiek nie było to jakieś tam mega siano ale już można poszaleć
    a było to raptem tylko 1/2 a nawet nie, tego co wymiótł Qsy ... masakra!!!!!!!!!! Wczoraj był dzień farta no i Qsego

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    285
    :| ? O co tu chodzi w tym temacie ?