Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34
  1. #21
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Jarocin
    Posty
    185
    To miłe to lasagne, herbatki zielone z miodem i świąteczne i te ciasta...(Mari pozdrawiam) to wszystko wpływa na tą atmosferę ale po raz kolejny powtarzam, że to tylko miłe dodatki do tego co tworzymy MY sami, gracze... powstała bardo miła ekipa Jarocin, Gostyń no i Poznań. Pracowałem no to trzy lata i mogę powiedzieć, że się udało dzięki WAM I pewnie nadszedł czas by powstał wątek: Szafa Jarocin poniedziałki z dobrą zabawą i niezłą kasą
    Pozdrawiam i zapraszam co poniedziałek na 20.00

  2. #22
    Dołączył
    Jul 2010
    Przegląda
    Oborniki Wlkp.
    Posty
    45
    Cytat Zamieszczone przez Marique Zobacz posta
    Hahah, dobre

    Niby niepozorne pytanie, ale jaką dyskusję wywołało. Prowokacje zawsze wiodą największy prym na forum.

    @ Banio - dobre pieniądze zawsze wtedy, gdy dobra zabawa, a taka w Poznaniu bywała często
    bywała ??

  3. #23
    Dołączył
    Jul 2010
    Przegląda
    Oborniki Wlkp.
    Posty
    45
    i gdzie Ci co wygrywają duże pieniądze ?

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    120
    Wylecieli do ciepłych krajów, przecież zima u nas panuje. Wyobraź sobie, że i Ty wygrałeś dużo pieniędzy

    A tak swoja drogą, tak się wypytujesz, wysuwam wniosek, że może chciałbym się zmierzyć z jednym z wielu poznańskich, dobrych graczy którzy wygrali dużo pieniądze, by podzielić los ich przeciwników?

  5. #25
    Dołączył
    Jul 2010
    Przegląda
    Oborniki Wlkp.
    Posty
    45
    ha, ha pieniadze to wygrywam, ale nie w takie bierki. proponuje spotkanie 11.12 cooliozum godz. 18.00, nie boj się.
    duzo ludzi chwali sie kasa, bo marza o bajkach. ja prowadze jeden z portali w czechach i to jest kasa
    fishe lapia sie i lapia sie, a ja zarzucam siec. och biedni sa starzy tych dzieci.
    Ostatnio edytowane przez banio ; 11-12-2010 o 00:23

  6. #26
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    195
    omg omg...

  7. #27

  8. #28
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    146
    n/c...

  9. #29
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Cytat Zamieszczone przez banio Zobacz posta
    ha, ha pieniadze to wygrywam, ale nie w takie bierki. proponuje spotkanie 11.12 cooliozum godz. 18.00, nie boj się.
    duzo ludzi chwali sie kasa, bo marza o bajkach. ja prowadze jeden z portali w czechach i to jest kasa
    fishe lapia sie i lapia sie, a ja zarzucam siec. och biedni sa starzy tych dzieci.
    http://http://www.youtube.com/watch?v=rJgB-ol62pk

  10. #30
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    5
    Ten temat z postu na post (albo z posta na post ale opcja postu jednak bardziej mnie przekonuje) staję się coraz lepszy. w czechach... gangsterskie życie znał... kangury. Wylew jest coraz bliżej....