Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34
  1. #11
    Cytat Zamieszczone przez Marcinas Zobacz posta
    :| ? O co tu chodzi w tym temacie ?
    Jak to o co?! O pieniądze Marcinku..., o pieniądze!

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2010
    Przegląda
    Oborniki Wlkp.
    Posty
    45
    Cytat Zamieszczone przez borell Zobacz posta
    Co rozumiesz pod pojęciem "dobre pieniądze"? Pytasz czy ktoś wygrał w Poznaniu live czy online? Tak w ogóle jaki cel ma to pytanie?
    przeciez nie musisz odpowiadac

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2010
    Przegląda
    Oborniki Wlkp.
    Posty
    45
    Cytat Zamieszczone przez OrFrAiRe Zobacz posta
    Kiedyś w Hattricku wygralem przeterminowane pieniadze , 2 dni niestrawnosci pozniej mialem , jednakze w RS-ie jak i w Coolosium narazie dostarczaja same smaczne pieniądze liczę że to sie nie zmieni przez najblizszy okres. Kiedys rowniez mi kolega opowiadal ze na jednym z banknotow ktore wygral byl zaczatek plesni! wyobrazasz Sobie ? Sporo problemow pozniej miala knajpa z Sanepidem itp.
    ja kase wkladam do lodowki zeby nie zgnila

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2010
    Przegląda
    Oborniki Wlkp.
    Posty
    45
    Cytat Zamieszczone przez Goorka Zobacz posta
    Ja się boję, że kolega zadając to pytanie miał na myśli naprawdę dobre pieniądze, a na tej liście Banisa to jacyś ludzie z side eventów chyba


    ...wtf
    widze, ze faktycznie zrobilo sie przedszkole

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2010
    Przegląda
    Oborniki Wlkp.
    Posty
    45
    Cytat Zamieszczone przez Banis Zobacz posta
    Masz rację Goorka, ta moja lista zdecydowanie słaba :/, koledze Banio polecam:

    Lista Wildsteina
    widze ze z tematu zrobilo sie przedszkole, chyba wygrales na cole ?

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Poznań, Poland
    Posty
    312
    Cytat Zamieszczone przez Banis Zobacz posta
    Masz rację Goorka, ta moja lista zdecydowanie słaba :/, koledze Banio polecam:

    Lista Wildsteina
    Hahah, dobre

    Niby niepozorne pytanie, ale jaką dyskusję wywołało. Prowokacje zawsze wiodą największy prym na forum.

    @ Banio - dobre pieniądze zawsze wtedy, gdy dobra zabawa, a taka w Poznaniu bywała często

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Jarocin
    Posty
    185
    Oj Mari... Znam jeszcze jedno fajne miejsce gdzie można co poniedziałek się nieźle zabawić w towarzystwie ładnych pieniędzy

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Cytat Zamieszczone przez MIHUcafe Zobacz posta
    no Goorka ja myślę, że Ty już coś możesz powiedzieć o wygrywaniu aczkolwiek nie było to jakieś tam mega siano ale już można poszaleć
    a było to raptem tylko 1/2 a nawet nie, tego co wymiótł Qsy ... masakra!!!!!!!!!! Wczoraj był dzień farta no i Qsego

    Gooorka ....masz fanów startowales w wyborach samorzadowych??

  9. #19
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Poznań, Poland
    Posty
    312
    Cytat Zamieszczone przez MIHUcafe Zobacz posta
    Oj Mari... Znam jeszcze jedno fajne miejsce gdzie można co poniedziałek się nieźle zabawić w towarzystwie ładnych pieniędzy
    Mihuuu... nie mogę dyskredytować Poznania, ale tamto fajne miejsce jest dla mnie najlepsze z możliwych:P Z wielu powodów Do zobaczenia

  10. #20
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    459
    Cytat Zamieszczone przez MIHUcafe Zobacz posta
    no Goorka ja myślę, że Ty już coś możesz powiedzieć o wygrywaniu aczkolwiek nie było to jakieś tam mega siano ale już można poszaleć
    a było to raptem tylko 1/2 a nawet nie, tego co wymiótł Qsy ... masakra!!!!!!!!!! Wczoraj był dzień farta no i Qsego
    Na Qsego też przyjdzie czasprzyjdzie ten poniedziałek i odbierzemy mu wszystkie "sztabki":P

    A tak w ogóle to wiesz Mihu, kolega pytał "kto wygrał dobre pieniądze w Poznaniu"... a ja po nie muszę jeździć, hehehe --> oczywiście żartuje u Ciebie jest rewelacja pod każdym względem, więc poniedziałki w moim wykonaniu będą już na długo jarocińskie:P