Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    13
    Witam,

    Mam takie pytanie:
    Jesli gracz podbija a inni pasuja i jest koniec partii, to czy kasa ktora podbil "idzie na stol" i jest od niej pobierany podatek, czy wraca do gracza i nie jest opodatkowana?

    Mysle, ze nie powinno byc podatku poniewaz ta kasa faktycznie nie gra w grze... a jak jest w profasjonalnych pokerromach i czy we wszystkich jest tak samo?

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    raczej tak


    przynajmniej w wiekszosci tak ejst

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Od tych pieniedzy oczywiscie nie placisz rake'a i jest tak we wszystkich pokerroomach, ktore znam.

    DuzySlon

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Nie powinien być pobierany i w większości przypadków tak jest ale niestety są wyjątki więc najlepiej przed rozpoczęciem gry zapytać się krupiera a jeżeli to jest w internecie to chwilkę poobserwować stolik.

    W kasynie w Warszawie gdy otworzono stoliki 5/5 Pot Limit to rake był pobierany od całości czyli wliczany był ostatni niesprawdzony bet/raise.
    Również w internecie spotkałem się z takim naliczaniem rake. Niestety nie pamiętam już na którym poker roomie.

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Kirek
    Również w internecie spotkałem się z takim naliczaniem rake. Niestety nie pamiętam już na którym poker roomie.

    no ja tez gdzies to spotkałem dziwiłem sie czemu ludzie zamiast allina robili bet dokladnie tyle ile miałem

    pozniej jak zapytałem kogos to wlasie powiedzial ze rake pobiera nawet za niesprawdzony bet

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    na pacifiku jest że jak ty walniesz allina a ktoś cie sprawdzi to nawet jak by on miał mniej od ciebie to rake jest od całej kasy :wink:

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ooo no to tutaj tak bylo