Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: JJ akcja pf

  1. #1
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Zszedłem na NL25 po zajebistym runie -20bi na nl50, żeby odbudować morale.
    Nowy stolik, villain spośród 5 pierwszych rąk rozegrał 1, raisując pf.
    Uznałem, że gość izoluje szorta, monstery by 3betował, więc pozostają jakieś średnie ręce typu AQ, TT.
    JJ wystarcza na call? Tak czy siak zobaczymy jego rękę.


    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.25(BB) Replayer
    Hero ($25.45)
    BB ($27.16)
    UTG ($6.25)
    CO ($2.28)

    Hero posts (SB) $0.12

    Dealt to Hero

    fold, CO calls $0.25, Hero raises to $1, BB calls $0.75, CO raises to $2.28 (AI), Hero raises to $6.45, BB raises to $27.16 (AI), Hero ?

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Ciezki spot. Kumaty gosc moze tak zrobic z AA liczac, ze wlasnie short odwali cos takiego. Ja bym chyba nie znajac przeciwnika flatnal alka CO patrzyl co zrobi BB jesli on flatnie to gralbym straightforward bo watpie zebys na flopie ogladal tu blefy od BB do potencjalnie pustej puli.

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    moim zdaniem ilosc kumatych zachowan od tego goscia jest za mala zeby sfoldowac JJ w takim spocie. Ja biore takie zachowanie za niezdecydowany call BB twojego raisa i probe odizolowania donka po twoim reraise (z profitem) z rekami ktore sa lepsze niz range donka (czyli dalbym gosciowiub TT+ wylaczajac AA i prawdopodobnie KK i AQ+. IMO twoje rozumowanie jest poprawne. Oczywiscie moge sie mylic i nie jestem zadnym ekspertem, ale jesli trafiles tutaj na typa z AA KK to pech. moim zdaniem karta przeciwnika gra przeciwko donkowi a raise na twoj fold equity

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Dam mu na pierwszy raz kredyta i wywalę. To bardzo mocno wyglada na trapa.

    Pokazałem sporą siłę (nie mają na mnie notki, że jestem fancy) i on też wie, że zobaczy moją rękę.

    Paradoksalnie może, ale dużo chętniej bym się staknął, gdybym tylko sprawdził shorta, bo wtedy ludziska chętniej chcą zgarnąc dead money i jadą z byle czym.

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    No to jeszcze jedno świeże JJ:
    Gość 21/13, 3bet 4.5, squeeze 12% (520 hands)
    Flatujący to donk 41/0

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.25(BB) Replayer
    SB ($12.98)
    BB ($24.94)
    UTG ($22.60)
    Hero (CO) ($26.24)
    BTN ($38.84)

    BB posts (SB) $0.12

    Dealt to Hero

    fold, Hero raises to $0.87, fold, SB calls $0.75, BB raises to $4.24, Hero ??

    Nie wiem czy po takiej próbce można kierować się % squeeza z huda. Jeśli tak to chyba wystarczająco dużo deadmoney jest do zgarnięcia, aby opłacało się 4betować. Z drugiej strony gość ma dość duży gap między vpip i pfr, więc może nawet nie wiedzieć co to jest squeeze.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    jezeli bb jest chociaz troche kompetentny to to jest fold

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Rozumiem, że mówisz o pierwszym rozdaniu? Mógłbyś rzucić okiem na to nad Twoim postem?

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    to tez fold. tak naprawde stackowanie JJ do kogos, kto ma ~4% 3beta nie jest profitowe, a jezeli mamy fisha za plecami co eliminuje jego bluffing range to jest to raczej latwy fold.