Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    285
    Moze ktos mi wytlumaczyc jak dziala tab Sit Go Opener w Table Ninja?
    Widzialem tutorial video ale nadal nie kumam.

    Co znaczą opcje:
    - target
    - max per cycle
    - seconds between
    - keep #
    - total torunaments/minutes

  2. #2
    to co nazwa wskazuje ;d
    -target - maksymalna ilosc sng danego typu jaki ma odpalic
    -max per cycle - ilosc rejestracji w ciagu jednego cyklu.. czyli jak grasz 18many albo 45many albo 180 many, to jest tylko 1 naraz w lobby, wiec ustawiasz 1..
    -seconds between cycles - co ile czasu ma sie cykl odpalac ;f, czyli co ile mniej wiecej przypuszczasz ze Twoja gra sie moze odpalic, np 40 sekund, albo minuta, zaleznie od rodzaju sng
    -keep # - ile ma byc stolow maksymalnie odpalonych, czyli np jak chcesz grac 25-tabling, to ustawiasz 25

    total tournaments - ile chcesz zagrac turniejow w danej sesji, czyli np jak ustawisz 50, to bedzie cie rejestrowac non stop, az dojdziesz do 50 (utrzymujac maksymalna liczbe stolow 25 albo inna ktora wybierzesz w keep#)
    minutes - przez ile czasu ma utrzymnywac 25 stolow (albo inna ilosc ktore wybierzesz w keep#), ustawisz 3 godziny, to przez 3 godziny bedzie cie rejestrowac utrzymujac 25 stolow

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    285
    No teraz mi sie rozjasnilo. Ale jeszcze jedno:

    Chce zagrac sesje 80 turniejow [total toournaments = 80] i robic 20-tabling [keep = 20 ].

    I teraz przejdzmy do pozostalych zmiennych:
    -seconds between cycles - to omińmy bo malo wazne


    -target - maksymalna ilosc sng danego typu jaki ma odpalic
    -max per cycle - ilosc rejestracji w ciagu jednego cyklu.. czyli jak grasz 18many albo 45many albo 180 many, to jest tylko 1 naraz w lobby, wiec ustawiasz 1..
    - target - tego nie kumam, czym to sie rozni od [keep] lub [total tournaments]
    - max per cycle - a co oni rozumieja przez "cykl"? I co jak nie gram 18manow , tylko popularne turnieje ktorych jest masa w lobby?

    Dzięki!

  4. #4
    target rozni sie tym, ze dotyczy tylko tego rodzaju sng jaki ustawiles w filtrze
    masz tam miejsce na 5 albo 6 roznych filtrow, czyli jednoczesnie mozesz sie rejestrowac do 5-6 roznych rodzajow sng, w Target ustawiasz do ilu maksymalnie turniejow danego typu chcesz sie zarejestrowac

    a przez cykl rozumieja to do ilu turniejow ma cie wklikac (zarejestrowac) co jakis czas

    pamietaj ze podczas rejestracji praktycznie nie mozesz grac, bo stoly beda tracily focus na rzecz lobby i nie bedziesz mogl wpisac kwoty do zabetowania, albo napisac czegos na czacie, jak wpiszesz w max per cycle 20, to bedzie 20 razy klikalo gdziestam w lobby i probowalo cie zarejestrowac


    w kazdym badz razie, skoro piszesz ze grasz "turnieje ktorych jest masa", to lepiej nie uzywac tego calego openera. Otwierasz lobby, przez 30 sekund sie rejestrujesz do 20 turniejow, pozniej trzymasz lobby gdzies z boku ekranu zeby bylo widac kawalek przycisku register i sobie klikasz za kazdym razem w momencie jak odpadniesz (uzywajac softowania wg ilosci graczy)

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    170
    Mam dwa pytanka. Gdzie ustawić w TN, zeby wyswietlal mi ilosc pozostalych BB oraz czy mozna zrobic cos, aby rejestrowal mnie tylko do sitow jednostolikowych. W lobby nie potrafie ustawic tego w taki sposb, aby pokazywaly mi sie tylko jednostolowe. Wlaczaja sie jeszcze na 27 i 45 osob.

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    7
    w kazdym badz razie, skoro piszesz ze grasz "turnieje ktorych jest masa", to lepiej nie uzywac tego calego openera. Otwierasz lobby, przez 30 sekund sie rejestrujesz do 20 turniejow, pozniej trzymasz lobby gdzies z boku ekranu zeby bylo widac kawalek przycisku register i sobie klikasz za kazdym razem w momencie jak odpadniesz (uzywajac softowania wg ilosci graczy)[/QUOTE]


    Mi to wogóle nie przeszkadza. W lobby sobie miga ale mogę betować, gdyż samo lobby mam przesunięte, na sam dół , w ten sposób ,że widać tylko jego róg