Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ja grałem od homm1 poprzez dwojke ktora jak na owe czasy mial niesamowity klimat trojka była uwienczeniem dzieła z wprowadzeniem grafiki i paru znaczacych ulepszeń

    w 4 wiele nie gralem bo nie przypadla mi do gustu.


    wogóle byłby ktoś chętny na heads up w homm3???

    Ja mam czysta wersje wiec takowa mogłym grać chyba ze ktos bardzo by sie uparł na ktoryś dodatek.

    Wchodzi w gre heads up for Fun and for $$$ .

  2. #12
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Ściągnąłem wczoraj demo i wymagania nie są wcale takie wysokie jak pisze sebkrol..

    Na moim Athlonie XP2k+ 1GB Ram i starym GF 2 Ti 200 64 mb chodzi całkiem przyzwoicie.

    A sama gra jest super.

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Blacha

    ja to wkleiłem z pliku readme dla opcji recomended

    wcale tego nie ja wymyslałem

  4. #14
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    no tak .. ale to są jak sam napisałeś zalecane... ja mówie tu o minimalnych .. i że nie można się odrazu zrażać bo nie jest wcale tak źle pod tym względem.

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Na Athlonie XP2,8+, 512MB RAM, Radeon 9600xt 128mb chodzi bez problemu na maksymalnych detalach bez AA.
    Gre polecam, uproscili zabawe w porownaniu z IV, co wyszlo na dobre. I w koncu jest to czego nie bylo w poprzedniej czesci, czyli klimat.

    Polecam wszystkim demo, ja juz czekam niecierpliwie na pelna wersje.

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    U mnie na Athlonie 2.5 512 RAM, Radzio 9200 nie ma przymulki na 1024... przy wszystkim Low :P Takze grac sie da . Przylaczam sie do rekomendacji Marcela "El Capitano" Luske'a