Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    2
    witam, pytanie takie, Gdzie za free zagrac w pokerasa ??
    :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    2
    Oczywiście online :mrgreen:

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Za totalne free ? hehe
    Na wp.pl -> gry online 8)
    A jak nie to zawsze pozostaje wątek na forum:
    http://forum.pokerzysta.pl/viewtopic.php?t=2272

    A jak jeszcze mało, pociesze cię, że prawie każdy pokerroom oferuje darmowe turnieje (Freeroll). Znajdziesz takie napewno na Noble Poker o godzinie 8.00 ; 11:00 i chyba o 17:00, rejestracja godzinę wcześniej i radze się nie spóźnić bo trwa około 20 sekund :wink:

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Na WP chyba też można pograć:P

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Jezeli chcesz grac zupelnie bez pieniedzy to prawie kazdy Poker Room oferuje gre na play money.
    Jezeli zas chcesz zaczac grac bez wplacania ani grosza. Na pewno PokerInside oferuje darmowe 20$ na CD Pokerze(nie wiem na jakiej zasadzie), wydaje mi sie ze rowniez Absolute daje darmowe 10$( musisz znalezc sign'up code - pewnie cos w stylu AP10, ale nie jestem pewny).

    pzdr

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Szkoda, ze ludzie zakladaja w kolko te same tematy, zamiast najpierw uzyc funkcji search.

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    147
    ppp2 - poszukaj na tym, ale także na innych forach. Jest wiele możliwości aby z $0 zrobić w kilka tygodni naprawde niezły bankrol (w okolicach $400). Tyle, że ten temat był poruszany już wiele razy na tym forum i nikt się nie będzie powtarzał, więc skorzystaj z opcji "szukaj".