Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zwinięciem roomów ?

Głosujących
28. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    20 71.43%
  • Nie

    5 17.86%
  • Nie mam zdania

    3 10.71%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Co myslicie o zwinięciu roomów, tak jak to było kiedyś?

    Tzn. forum "poker roomy" i subfora do konkretnych roomów
    Poker roomy
    - pokerstars, - paradise poker, - heypoker itd.

    Jest parę roomów o których ludzie piszą jak Everest, FTP i kilka innych, którym przydałoby się stworzyć takie subforum, a teraz łapią się jako "pozostałe", albo gdzieś po różnych forach skacze ta dyskusja.
    W ten sposób wszystko byłoby w jednym miejscu, a dodanie roomu nie powodowałoby wydłużanie forum.

    Drugi pomysł to podobnie jak to, tylko, że forum "Sieci Pokerowe" i subfora : -ongame, -ipoker, -microgaming itd. bo widzę, ze też dyskusja w różnych miejscach i wątkach się kręci.

  2. #2
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Doli tym tytułem mogłeś nastraszyć niektórych miłośników promocyjnych krzaczorów

    IMO to raczej od Ciebie powinno zależeć, a precyzyjniej od tego czy ktoś płaci za lepszą lokalizację czy nie

    W sumie FTP wypadałoby dać na główną stronę, ale ten room jest tak dobrze poukładany, że aż nudny. Dlatego nie przeszkadza mi, że jest schowany bo i tak nie ma o czym tam pisać

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Jeśli Tobie będzie wygodniej to możesz zwinąć roomy. Natomiast nie jestem zwolenników podziału na sieci.

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Zależy ode mnie, ale jestem ciekaw opinii forumowiczów i nie chodzi o to, żeby mi było wygodniej, tylko jak będzie wygodniej użytkownikom forum.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    zostaw tak jak jest tylko zwiń te "forumowe widma" jak chili, party, unibet..., bo tylko wydluzaja forum. nie maja przedstawicieli nie maja graczy szkoda miejsca.

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    475
    Niech będą albo wszystkie zwinięte, albo "rozwinięte".

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    nie wiem na czym stanelo,ale co jak co,jesli jest taka opcja FTP by sie przydalo subforum

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Piękne loga, ale teraz nie widać, czy w subforum jest nowy post, czy nie.

  9. #9
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Widać widać Jak logo jest szare to nie ma, jak jest kolorowe to jest . Tak jak w każdym innym forum, tylko, że tutaj zamiast tych standardowych ikonek są loga roomów.

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Wpadnięcie na to było widać za skomplikowane dla mnie
    Dzięki!