Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Przeciwnik 54/0 po 10 rekach. Do tej pory widziałem jego jedną rękę. Zlimpowane AQ. Callował beta na flopie i na turnie na stole Khigh mając 4 flusha.
    Co robimy tutaj po jego minCR?

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.50(BB) Replayer
    SB ($52.50)
    BB ($29.05)
    CO ($55.05)
    Hero ($55.40)

    Dealt to Hero

    fold, Hero raises to $1.75, fold, BB calls $1.25

    FLOP ($3.75)

    [color=red]BB checks, Hero bets $3, BB raises to $6

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    najlepiej to foldowac bo to jest set....

    ew. raz na jakis czas mozna to callowac do rivera zeby sie tylko upewnic, ze nic sie nie zmienilo ja tak robie raz na tydzien, raz na 2 tygodnie tutaj przynajmniej tanio bo nie ma 100bb

  3. #3
    Na jakiej podstawie twierdzisz, że to JEST set? Totalny random, 54/0 po 10 rękach. Moim zdaniem można się tu spodziewać zarówno seta, 2 par, wysokich suited karo jak i niższych A. Ze względu na to, że poza A są 2 niskie karty na boardzie, w grę wchodzą też pockety 88+. Ja tu w miarę tanio dążę do showdownu, for info. Na początku rozgrywki wolę nawet nadziać się na tego seta i zrobić na kolesia notkę na przyszłość. A bardzo często i tak będziesz tutaj z przodu

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    LechuZielony gdy widzisz założony wątek przez Periego ,w którym wypowiada się Kejsper to nie traktuj wszystkich wypowiedzi poważnie

    Peri- Może zakładając wątek napisz sam co sądzisz o tej sytuacji. Powiedz co zrobiłeś , dlaczego i gdzie masz wątpliwości. Zbieranie odpowiedzi typu : ja to pasuje... a ja przebijam nie ma sensu.

    Gość nie potrafi grać w pokera a ty masz układ ,który przegrywa z nielicznymi kartami. Jasne, że minraise często u donków oznacza siłę tylko ,że on może chcieć cię wciągnąć do gry mając AT nie można zakładać od razu ,że skoro przebija to ma seta/2pary. Nie widziałeś nigdy minraisa w takich sytuacjach z AQ , drawem albo KK ?? Jeżeli uważasz że min raise na flopie od donka = 90% set 10% reszta to folduj za każdym razem. nawet jak masz bottom seta...

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez NsPike Zobacz posta
    LechuZielony gdy widzisz założony wątek przez Periego ,w którym wypowiada się Kejsper to nie traktuj wszystkich wypowiedzi poważnie

    Dzięki za info

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Wszystko zalezy od specyfiki roomu - w niektorych takie bety sa testujace dla donka, ale w wiekszosci loose passive min raisujac takie cos nie bedzie mial nigdy gorszej reki od Ciebie. Max jaki daje tutaj to 3 outy. Co do taniego showdownu to tak jak pisalem - tez tak robie - raz na tydzien czy dwa albo tiltujac zeby sie upewnic ze jestem w plecy...

    Jesli nie mam readow ze koles jest psychopata min raisujacym na takim boardzie JJ to nie bede szedl a reada takiego wole miec jak inny reg bedzie w takim spocie a nie ja :P

    co do fd to naprawde male szanse zeby gosc 54/0 gral to min raisujac...

    Jedyny plus z tego spota, ze jestesmy IP...

    Ale co do Peri+Kejsper to na 95,5% byl to set :P