Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    dla mnie to jest 4b/fold preflop
    Chyba nie o to chodzi w tym wątku żeby określić najlepszą linię tylko znaleźć zakres rąk hero. Napisałem o tym ,że mało kto nie 4betuje tutaj AK bo padła propozycja żeby do zasięgu dorzucić Aks .

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez NsPike Zobacz posta
    Chyba nie o to chodzi w tym wątku żeby określić najlepszą linię tylko znaleźć zakres rąk hero. Napisałem o tym ,że mało kto nie 4betuje tutaj AK bo padła propozycja żeby do zasięgu dorzucić Aks .
    Peri nie 4betuje AK....

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez NsPike Zobacz posta
    Chyba nie o to chodzi w tym wątku żeby określić najlepszą linię tylko znaleźć zakres rąk hero. Napisałem o tym ,że mało kto nie 4betuje tutaj AK bo padła propozycja żeby do zasięgu dorzucić Aks .
    tylko po co dyskutowac o callowaniu 3b OOP, ktore powinno sie robic tylko w bardzo specyficznych sytuacjach.

    To tak jakby dyskutowac gdzie ukryc cialo osoby ktora zamordowalismy zamiast gadac o tym dlaczego go zamordowalismy?

    Jesli pytamy sie o zasieg hero w tej sytuacji to w normalnych warunkach u mnie w zasiegu nie ma tutaj zadnej reki

  4. #14
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    tylko po co dyskutowac o callowaniu 3b OOP, ktore powinno sie robic tylko w bardzo specyficznych sytuacjach.

    To tak jakby dyskutowac gdzie ukryc cialo osoby ktora zamordowalismy zamiast gadac o tym dlaczego go zamordowalismy?

    Jesli pytamy sie o zasieg hero w tej sytuacji to w normalnych warunkach u mnie w zasiegu nie ma tutaj zadnej reki
    A mnie to interesuje bo może nie jest to poprawne zagranie ale jednak spotykam się z tym przy stoliku. Chciałbym trafnie oceniać zasięg przeciwnika w takich sytuacjach będąc na miejscu BB.
    Czy Hero oznacza, że to my musimy być na tym miejscu ? Ja to zawsze rozumiałem jako osobę z punktu której rozpatrujemy rozdanie.

    ps . czasem jednak najpierw warto pogadać gdzie ukryć ciało a dopiero jak się pozbędzie trupa dyskutować dalej

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Banis Zobacz posta
    Peri nie 4betuje AK....
    Ktoś cię okłamał.

  6. #16
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    To tak jakby dyskutowac gdzie ukryc cialo osoby ktora zamordowalismy zamiast gadac o tym dlaczego go zamordowalismy?
    xD

    A tak na poważnie - skoro go zabiłeś, miałeś swój powód. Pytasz się gdzie schować ciało - szukasz rady u fachowców.

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    tylko tu zamiast mordercow to sami nerdzi i geeki siedza i gadaja o % - nawet nie alkoholowych

  8. #18
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    tylko po co dyskutowac o callowaniu 3b OOP, ktore powinno sie robic tylko w bardzo specyficznych sytuacjach.
    No właśnie.... wracając do zagadnień bardziej pokerowych Mam pytanie powiązane z tematem więc nie zakładając nowego wątku : Kiedy uważacie call 3beta OOP za uzasadniony ??? Ja przyznaję ,że zdarza mi się takie zagranie ale chyba tylko przeciwko donkom. Szczególnie często po ich min 3betach.

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Wlasnie wczoraj o tym rozmowe mialem

    AKs na przeciwnika ktoremu zostawiamy w range'u gorsze Ax i gorsze Kx a takze, jednoczesnie, mamy outy do flusha. Wtedy call 3b OOP powinien byc bardziej oplacalny niz 4b...

    Do tego dodalbym callowanie jako set mining na gosci z baaaaaardzo niskim 3betem (2%?).