Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Przeciwnik 22/20 steal ze SB 38%. cbet 50. AF4.8 AF% 45. Czy na turnie fold, czy call? Co na blank river. Tzn. bez straighta i flusha jakiegos?

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.50(BB) Replayer
    BB ($54.55)
    Hero ($90.92)
    UTG ($49.85)
    UTG+1 ($56.90)
    CO ($52.43)

    BB posts (SB) $0.25

    Dealt to Hero

    fold, fold, fold, BB raises to $1.50, Hero calls $1

    FLOP ($3)

    BB checks, Hero bets $1.50, BB calls $1.50

    TURN ($6)

    BB checks, Hero bets $2, BB raises to $5.50,

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Dziwny to jest Twój sizing. Jeśli betujesz tak mało, po to aby go sprowokować to teraz caluj.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    A po co betować więcej? Jak uderzę 5 to coś gorszego mnie sprawdzi? Chcę calla od gorszych rąk. Z 9x też mało uderzę.

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    A po co betować więcej? Jak uderzę 5 to coś gorszego mnie sprawdzi? Chcę calla od gorszych rąk. Z 9x też mało uderzę.
    no to po co pytasz jak twierdzisz ze znasz odp/ nie dajesz sobie nic doradzic.

    Bet 2 jest na tyle bezsensowny, ze moze wyindukowac jakis blef. To znaczy jest on spoko, ale jak znasz przeciwnika, a nie ze robisz taki bet, rpzeciwnik sie odwija a ty pytasz innych co robic. Jak myslisz ze ze on tam sie nie odwija luight to fold, proste
    Jezeli na twoj bet5 uwazasz ze nic gorszego Cie nie sprawdzi, to znaczy ze masz mocno niezbalansowany range i dosyc latwo z toba grac.
    Ale jesli tak jest, to lepiej zrobic check behind na turnie, niz taki ebt za 2 i sie zastanawiac, tylko ze w ten spoosob dajesz mu darmowego rivera. Bet 5/fold jako protection i wygrac juz to co w puli jest przeciwko rece ktora mzoe miec spore equity na nas

    Skoro nie wiesz co chcesz osiagnac takim betem na turnie to lepiej go nie ropbic bo to nie ejst standardowy bet (ten 2) i nikt z nas Ci tu nie pomoze bo to zalezne od twojego imagu i flop gry.
    Ostatnio edytowane przez Soprano ; 11-11-2010 o 17:36

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    A po co betować więcej? Jak uderzę 5 to coś gorszego mnie sprawdzi? Chcę calla od gorszych rąk. Z 9x też mało uderzę.
    To nie lepiej uderzać za 5$ z TT i z 9x też za 5$ ?? Jak ja spotykam się z takim betem to robię praktycznie insta raise z air jeżeli nie mam historii z przeciwnikiem. Kto mając tam tripsa robi mały bet tak żeby umożliwić FD tanio dobierać ?

    a czy bet za 1$ byłby ok ?

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Nie żebym się kłócił co do poprawności mojego sizingu, ale mogę też zapytać, czy z blefem wolę betować 2$ czy 5$? Jeżeli tak samo zadziała?

    I już teoretyzując. Bet 1$ z tripsem i fold na flush riverze jest lepszy niż bet 5$ i 100% foldów.

    Jeżeli nikt z tripsem nie betuje mało, to kto z tripsem lub lepiej gra tak jak przeciwnik (ty) tutaj? Sprawdziłem ten dziwny CR. River był blank i on szybko uderzył 3/4 pot i zrzuciłem. Możliwe, że blefował, a ja go do tego zachęciłem niepotrzebnie nie mając super ręki. Więc następnym razem będę betował więcej, chyba, że będę chciał CR i bluffów.
    Ostatnio edytowane przez PeriMCS ; 12-11-2010 o 23:44

  7. #7
    Ja tu uderzam turn za 4,5-5$. Nie mając historii z przeciwnikiem tight zrzucam na jego raise. Dlaczego 5 lepsze niz 2? Na takim boardzie po flopie masz 1 fd, na turnie otwiera się drugi fd i oesd, na których przeciwnik takim c/r chce budować pulę większą niż Twoje 2$ uderzone z turna. Jego c/r po bet 5$ najczesciej oznaczalby jakiegos combodrawa albo made hand, na które ja się tu zrzucam. Robiąc bet 2$ IMO nie wiesz dalej na czym stoisz w rodzaniu. A tak, nawet przy blank river lekko wyrzucił Cię z rozdania.