Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Czesc

    Aktualny adres zameldowania mam w Polsce Mam konto w innym kraju czy moge z MB wyplacac na konto poza Polska? Wiem ze w netellerze mozna zarejestowac konto do wyplat tlyko z kraju gdzie sie aktualnie mieszka Jak to wyglda w MB?

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    wydaje mi sie ze nawet jezeli to jest mozliwe to zupelnie sie nie oplaca.

    Wyplaty z moneybookers (jesli jestes zameldowany w pl) sa dokonywane tylko w PLN czyli wyplata na konto w innej walucie niz pln konczy sie tak:
    MB przewalutowuje USD na PLN (prowizja) i dokonuje wyplaty - > bank otrzymuje pln i przewalutowuje na walute konta (np GBP :P) - nastepna prowizja

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Juz wszystko wiem Watek do zamkniecia Akurat nie masz racji

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    skoro nie mam to napisz jak jest, tez mnie ten temat interesuje

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    napisz do suportu zeby Ci odpowiedzieli jak konkretnie bedzie w Twoim przypadku bo to zalezy jaka masz walute w MB i na jakie konto bedziesz wyplacal

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    wlasnie informacje jakie mam sa od supportu. Powiedzieli mi ze jesli mam konto MB w USD i wyplacam na dowolne konto bankowe to wyplaty zawsze sa dokonywane w PLN (czyli ze przeliczenie waluty na pln obowiazuje w MB). Pytalem ich o to bo mam konto bankwe w USD i chcialem wyplacic z MB USD->USD ale powiedzieli ze w takim przypadku dokonuje podwojnego przewalutowania. Jesli masz jakies inne informacje to poprosze

  7. #7
    Napisał, że ma konto bankowe w innym kraju, więc jego podwójne przewalutowanie być może nie dotyczy. Do banków w Polsce przesyłają niestety złotówki.

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    Cytat Zamieszczone przez rejent Zobacz posta
    Napisał, że ma konto bankowe w innym kraju, więc jego podwójne przewalutowanie być może nie dotyczy. Do banków w Polsce przesyłają niestety złotówki.
    Dzieki za odpowiedz, informacja o wyplatach w PLN pojawia sie juz zanim podasz nr banku, takze wydaje mi sie ze jest uzalezniona raczej od kraju zameldowania lub kraju na jaki masz zalozone konto MB. Dlatego pytam. Plus dochodzi jeszcze sprawa ze czasem w supportach firm dostajesz rozne odpowiedzi zaleznie od tego kto akurat tam teraz siedzi, wiec myslalem ze kolega dostal inna odpowiedz, ktora moze umozliwialaby jakas kombinacje tego typu

    zdrowia

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    "On the other hand, deposits and withdrawals to Swiss bank accounts are
    being processed in CHF."

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    2
    Czyli jeśli wypłacam pieniądze na moneybookers, a mam tam walutę USD, to nie zależnie gdzie przelewam pieniądze są one przewalutowywane zgodnie z walutą obowiązującą w moim miejscu zameldowania? To samo dotyczy wypłacania z pokerromu w którym jest euro? Taka sama sytuacja występuje w przypadku netellera? A nie dałoby się z moneybookers przelać pieniądze na paypal, a następnie je w tym serwisie wymienić kiedy kurs będzie najkorzystniejszy. I wreszcie na końcu przelewać na konto bankowe.