Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    11
    Czy można uzależnić się od pokera ? Co sądzicie doświadczeni pokerman' i ? Nie mam takiego doświadczenia, ale znam kumpla, który zerwał ze znajomymi i siedzi w swojej jaskini i poksuje bez opamiętania. Oby wyszło mu to na zdrowie. Czy są skutki uboczne stałego siedzenia i poksowania ? Będę wdzięczny za ciekawe , dojrzałe wypowiedzi od doświadczonych.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Można. Są.

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    lol to zależy ja byłem uzależniony swojego czasu i wyszedłem z tego.

    Problem polega na tym, że dopóki gra i wygrywa to jest ok - jeśli nie jest urodzonym mistrzem eliminacji wariancji i czytania statystyk to wtedy wyjdzie, czy jest uzależniony. W grze po 20 godzin nie ma nic złego, jeśli rzeczywiscie lubi to robić - to w końcu jego życie. Prawdziwe jaja zaczynają się przy bankrutowaniu i wszystko wychodzi na jaw

    Jeśli grałby po 20 godzin w szachy to patrzylibyśmy na taką osobę inaczej.

    Bardzo ważni są ludzie, ja wiem, że gdyby nie ludzie dookoła, którzy mnie motywowali do pewnych rzeczy to byłoby nieciekawie więc jeśli jesteś jego przyjacielem to staraj się jak najwięcej siedzieć w jego temacie i dowiesz się, czy ma problem, czy nie. On tego nie zauważy raczej na pewno sam.

    A tak poza tym to o co Ty pytasz? o kolegę co jest uzależniony, czy o to jak wyjść z tilta :P

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2010
    Przegląda
    Oborniki Wlkp.
    Posty
    45
    mój kumpel ma problem z takim kolesiem, który gra za jego kasę i wchodzi w długi. niestety koleś unika kontaktu. to chyba uzależnienie. czy portal pokerzysta pomaga w wychodzeniu z uzależnienia ? czy można go odciąć od pokeroomów ?

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    5
    Jeżeli gra na maxa i się emocjonuje, to może mu paść serducho. Komplikacje kardiologiczne są normalnym skutkiem "zatrucia adrenalinowego". Jeżeli jest na adrenalinie, to powinien wyhamować.
    Pozostałe konsekwencje to tylko problemy finansowe i rodzinne.

    Ja uwielbiam poker ale nie gram Cash, mnie wsysa na maxa.

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    Cytat Zamieszczone przez banio Zobacz posta
    mój kumpel ma problem z takim kolesiem, który gra za jego kasę i wchodzi w długi. niestety koleś unika kontaktu. to chyba uzależnienie. czy portal pokerzysta pomaga w wychodzeniu z uzależnienia ? czy można go odciąć od pokeroomów ?
    zajrzyj na Hazard - Uzależnienie, Hazardziści, leczenie hazardu,mitingi, - Strona główna

    Tam na pewno znajdziesz konkretną pigułkę dla kolegi. Ja bym dał mu w pysk za kasę i podał do sądu grodzkiego, żeby się ocknął z tego syfu

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    62
    Cytat Zamieszczone przez banio Zobacz posta
    mój kumpel ma problem z takim kolesiem, który gra za jego kasę i wchodzi w długi. niestety koleś unika kontaktu. to chyba uzależnienie. czy portal pokerzysta pomaga w wychodzeniu z uzależnienia ? czy można go odciąć od pokeroomów ?
    Jak może grać za jego kase bez jego zgody? Nie kumam tej sytuacji.

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    Cytat Zamieszczone przez manolo Zobacz posta
    Jak może grać za jego kase bez jego zgody? Nie kumam tej sytuacji.
    pewnie pożyczył na jakiś cel i za nie gra

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2010
    Przegląda
    Oborniki Wlkp.
    Posty
    45
    manolo, nie rozumiesz jak pozycza sie kase ?

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ]