Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    ANONYMOUS TABLES - Exclusive new feature!

    Microgaming is introducing Anonymous Poker tables. It offers the opportunity to hide your identity at the tables so nobody can build a history of your hands or predict your play behaviour.

    You can enjoy the fun of playing against an unknown player and focus on your game play rather than your opponents!

    How does it work?

    Search for the tables marked with ‘A’ in the poker lobby, join the table and an anonymous alias will be automatically created for you. Nobody will have any information about your game and other players will not be-able to keep notes about your poker history.

    Why Anonymous tables good for you?

    Well for many reasons…because it’s fun for one! Because you are not fighting against players who use different software and might think they know how you play. Because poker has become too much about “WHO” you are playing rather than “HOW” you are playing!

    So have a go and see if you like it…bring the fun back into poker!
    Najpierw ongame ze swoim cudownym pomysłem z essense (system nastawiony przeciwko grinderom) i teraz Microgaming z równie ciekawym - wyglada na to ze za kilka lat holdem to bedzie juz tylko hazard bo w ta strone to zmierza. Komentarze?

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Dla mnie ten pomysł jest ekstra. Tego co jest na ongame to wogóle nie rozumiem, ale jesli płacony rake jest mniejszy to nie ma takiej tragedii. Może sama anonimowość to troche przegięcie, ale moim zdaniem lepiej by było jesli nie było by HM i PT itd...

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    mi sie wydaje ze niewiele to zmieni - fisza i tak rozpoznasz szybko po limpach, dziwnym betsize itp. a zeby statystyki ci sie skonwergowaly potrzeba tyle rozdan, ze fisz zwykle nie wytrzymuje do tego etapu. jedyny problem moze byc z wykorzystywaniem regfiszy

    poza tym : "focus on your game play rather than your opponents!" - fisz juz sie nie bedzie martwil ze jak ktos zobaczy jego glupie zagrania to jakis tajny program powie ci jak go wykorzystac

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    ja popieram tak samo jak na innym roomie zmiana nicka chyba co dwa tygodnie, skoro nie lubia botow to niech takze nie lubia programow typu hud pt etc

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    "To właśnie w taki sposób miało się grać w pokera. W klimacie barowej rozgrywki na zachodnich rubieżach rodzących się Stanów Zjednoczonych pionierami pokera były legendy takie jak Bat Masterson. To właśnie był poker dzikiego zachodu.

    W takiej grze nikt nie wie, kto jest przeciwnikiem, nikt też nie chce się łatwo poddać

    Nasze Anonimowe Stoły nie są dla wielbicieli domowego zacisza. Tutaj nie znajdziesz ułatwiających grę notatek, statystyk, itp. Tutaj po prostu nie wiesz kto jest Twoim przeciwnikiem, podobnie jak i on nie wie, kim jesteś Ty.

    Będziesz duchem, mitem, legendą dawnego pokera we współczesnym cyfrowym świecie"

  6. #6
    Wielki Szu powraca.. :/

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    157
    Because poker has become too much about “WHO” you are playing rather than “HOW” you are playing!

    So have a go and see if you like it…bring the fun back into poker!
    Przezabawne, wybitnie się uśmiałem.
    Następny krok w bringowaniu funu back do pokera - zmieniające się co 10 sekund hole cards!
    Because poker has become too much about "WHAT CARDS" you are playing!

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    No dobra, ale to co, zamiast nicku przy stole bede mial puste pole? Nie przeszkadza mi anonimowosc rozumiana ogolnie, ale grajac wiecej stolow, trudno zapamietac, na ktorym stole i w ktorym miejscu siedzi ktos dobry, a gdzie jakis fisz. Zeby chociaz jakies tymczasowe losowo generowane nicki byly.

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Jest tylko PLayer1,Player2... Player10 takze multitabling nie przejdzie tak jak piszesz.