Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    100
    Dlaczego delegalizacja? Nie chcesz, to nie graj, ale pozwól innym uczestniczyć w tym "oszustwie".

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    27
    dobra odemnie to tez juz koniec :

    "To, co napisałem, świadczy wyłącznie o polityce pokerroomów. Gracz umieszczany jest początkowo na tak zwanej zielonej linii i wygrana ma służyć temu, aby się wkręcił i wpłacił kasę."

    tutaj nie masz zadnych dowodow to po pierwsze, a po drugie mijasz sie z prawda i logika. jak poczatkowe wygrywanie ma zmusic kogos do wplacenia pieniedzy? oczywiscie pokerromy zachecaja bonusami od pierwszej wplaty, reload bonusami itp, ale tu nie ma znaczenia czy wygrywasz czy przegrywasz, bo room i tak dostanie kase z twojej gry. z doswiadczenia wiem, ze mimo iz jestem obecnie jeszcze graczem bardziej break even niz wygrywajacym to na prawde ciezko jest zbankrutowac stosujac bankroll managment i uczac sie podstaw gry.

    "W życiu natomiast nie słyszałem, aby komukolwiek w procesie weryfikacji przesyłać ksera KARTY KREDYTOWEJ. Na odwrocie karty jest tak zwany numer bezpieczeństwa. Gdy otrzymasz ksero karty, masz jej numer, datę ważności i numer bezpieczeństwa. To wystarczy, aby dokonać dowolnej transakcji i przelać w jeden dzień kasę z wszystkich kart, na rachunek w ciepłym kraju..."

    widzisz a jednak nauczyles sie czegos nowego. to jak najbardziej normalna weryfikacja - z ta roznica, ze numer o ktorym piszesz mozesz spokojnie zamazac w programie graficznym (bo podpisu z tylu karty juz nie) o czym pokerroomy informuja. ostatnio tak weryfikowalem konto na everescie, ktory z reszta proses weryfikacji przeprowadza przez zewnetrzna firme.

    "I na koniec. Nie wiem, jakie TY masz doświadczenie prawne. ja ( malutki ) mam takie, iż po bankructwie biura podróży, jakie przydażyło mi się w roku 1999 przez kolejnych dziesięć lat prawie nie wychodziłem z sądu. I wszystkie sprawy, wydawało by się początkowo beznadziejne wygrałem. Jeśli jesteś takim WIELKIM PEWNIAKIEM, to weź sobie poradę dobrego prawnika, ale takiego z wyobraźnią i spytaj go co on by zrobił, gdyby chciał zapoczątkować proces delegalizacji pokera i chciał do tego wykorzystać wymiar sprawiedliwości. Tak się składa - drogi kolego - że traktowanie innych jak idiotów najczęściej niestety kiepsko świadczy o traktującym."

    hmm mimo wszystko nie traktuje cie jak idiote, chociaz przyznam, ze niektore pomysly wydaja mi sie dosc idiotyczne. doswiadczenia prawnego nie mam bo jest mi niepotrzebne - szczerze to nie mialbym czasu i ochoty 10 lat po sadach chodzic, znam lepsze sposoby, zeby spozytkowac tak dlugi okres czasu. ale skoro ci sie nudzi, to hmm...

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez krzysztof Zobacz posta
    Tak się składa - drogi kolego - że traktowanie innych jak idiotów najczęściej niestety kiepsko świadczy o traktującym.
    No wiesz, ktoś kto z powodu plajty biura podróży stracił powiedzmy 5kPLN i "przez kolejnych dziesięć lat prawie nie wychodził z sądu" po postu jest idiotą. A do tego nawet korzystny wyrok sądu nie gwarantuje odzyskania utraconych pieniędzy nie wspominając nawet o jakiejś rekompensacie za stracony czas.

  4. #14
    Cytat Zamieszczone przez krzysztof Zobacz posta
    To, co napisałem, świadczy wyłącznie o polityce pokerroomów. Gracz umieszczany jest początkowo na tak zwanej zielonej linii i wygrana ma służyć temu, aby się wkręcił i wpłacił kasę.
    Czegoś tutaj nie rozumiem. Dlaczego ktoś ma wpłacać skoro wygral?

    Ja to z kolei zrobiłem wręcz odwrotnie czyli po tym jak udało mi się podwoić moją pierwszą wpłate to wypłaciłem dokładnie tyle ile wpłaciłem i od tego czasu gram tylko za wygrane. Tym sposobem tak zmyliłem politykę pokeroomu, że zapomniał mnie umieścic na liście zderzeniowej i od tej pory cały czas jestem na plus. Udostępniam tu ten sposób innym bezpłatnie Oczywiście jakiekolwiek darowizny są mile widziane

    PS: Naturalnie analiza swojej gry, nauka na własnych błędach, czytanie książek, forum, oglądanie filmów szkoleniowych itp. nie ma najmiejszego wpływu na wyniki mojej gry.
    Ostatnio edytowane przez carabus ; 13-11-2010 o 20:39

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Przyznaj się, że jesteś zwykłym naganiaczem! Ile Ci za to płacą? ()

  6. #16
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    87
    to cytat z Twojego bloga "Przez ostatnie parę miesięcy wahałem się, którą drogą mam podążać. "
    odpowiadam: najlepiej idz w strone swiatla ...

    Pzdr
    Ostatnio edytowane przez tsm ; 14-12-2010 o 15:09

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1
    Zalogowałem się pod nowymi danymi.
    Wczoraj byłem na komisariacie i zostałem przesłuchany w związku z moją grą w pokera.
    Pytania ewidentnie były pod tezy od tego sk....syna.
    Uważajcie, bo chyba złożył zawiadomienie. Nie udało mi się jednak dowiedzieć o co chodziło.
    Generalnie gdzie gram, ile wygrałem, pod jakimi nickami i w jakich pokerroomach.
    Sk...wiel j....any

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Wtf ?

  9. #19
    eee? zbych?