Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    Podstawowa róźnica:
    na PokerStars 5 Card Draw PL&NL i 2-7 NL SD zaczyna się od blindów 0.25/0.50$ a na Full Tilt Poker już od 0.01/0.02$ 5CD a 2-7 NL SD od 0.02/0.05$. W końcu trochę "podziubię" w 2-7 NL SD bo już powoli zapominałem, że taka odmiana pokera istnieje.

    Do pełni szczęscia brakuje mi 5 CD od 7 do Asa - wariant z ante i wymaganą minimum parą np. QQ aby otworzyć rundę albo pas.
    Ostatnio edytowane przez napalm77 ; 09-11-2010 o 15:19

  2. #2
    Cytat Zamieszczone przez napalm77 Zobacz posta
    Do pełni szczęscia brakuje mi 5 CD od 7 do Asa - wariant z ante i wymaganą parą np. QQ aby otworzyć rundę albo pas.
    tez bym zagrał w to

  3. #3
    Swietna wiadomosc!
    Ma ktos jakies materialy do gry w 5 card draw?

  4. #4
    - tutaj są ebboki o 5 card draw od 7 do asa po polsku, education of poker player po angielsku (stara ale jara książeczka z lat 50-tych), poza tym w supersystem jest o 5cd z jokerem, polecam też 2-7 no limit single draw z tej ksiązki (jest też mój wątek o tej grze tu na forum), mix game 5cd & 2-7 nl sd na żywo to czad nie do opisania, niestety rzadko znajdują się chętni
    [RS] Poker e-Books (40 Books) - Strona 2 - polish:Elite:board

    polska strona o 5 card draw - dość martwa ale w dziele strategia trochę wskazówek się znajdzie
    - mój temat o 5cd tam znajdziesz masę linków i trochę postów m.in. na temat wariantów 5cd, rozgrywania turków w 5 cd FL
    Ostatnio edytowane przez napalm77 ; 09-11-2010 o 17:31

  5. #5
    5cd z jokerem jest grany gdzies w necie? Mam Super System i z checia pogral bym w ta gre. Jesli ktos jest zainteresowany treningiem wideo , to jest taki na realpokertraining.com , mozna sie jakos "zlozyc" na abonament. w razie czego zapraszam na pw

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez wrobelekelemelek Zobacz posta
    5cd z jokerem jest grany gdzies w necie? Mam Super System i z checia pogral bym w ta gre. Jesli ktos jest zainteresowany treningiem wideo , to jest taki na realpokertraining.com , mozna sie jakos "zlozyc" na abonament. w razie czego zapraszam na pw
    chyba w tylko w niszowych roomach ale czy jest tam przywoita liczba graczy?
    Play 5 Card Draw Poker Online at CarbonPoker.com - CarbonPoker
    Doyles Room Ring games (Fixed Limit, Pot Limit, with or without Joker)
    walkerpoker.com/strategy/five-card-draw.php]Five Card Draw

  7. #7
    czy hierarchia ukladow na FTP w draw poker jest taka sama jak w holdem czy np trojka jest siniejsza od strita?

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    130
    O ile wiem to hierarchia ukladow w kadym pokerze jest taka sama. Pogralem troche na FTP w 5CD i zadnych cudow nie zauwazylem, poza tym, ze w porownaniu z innymi roomami wygrywaja zazwyczaj nienormalnie wysokie uklady.

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Cytat Zamieszczone przez kantata Zobacz posta
    O ile wiem to hierarchia ukladow w kadym pokerze jest taka sama.
    Nie w każdym jest taka sama.

  10. #10
    w 5 card draw od Asa do 7-ki granego już w PRLu a nawet przed II wojną hierarchia jest taka wysoka karta, para, dwie pary, strit, trojka, full, kolor, kareta, poker niektórzy grają że jednak trójka jest słabsza od strita, w 5CD od 9 da asa prawdopodbieństwo trafienia koloru jest niższe ! niż karety, w 5 CD z jokerem piątka np. asów (4 asy i joker) jest silniejsza nawet od pokera
    gry low ball mają inną hierarchie -> odwróconą np. badugi, razz, 2-7 lowball
    5 card stud wariant soko dochodzi 4 kartowy strit i 4 kartowy kolor pomiędzy jedną a dwoma parami
    i tak mozna by jeszcze długo wymieniać
    Ostatnio edytowane przez napalm77 ; 23-01-2011 o 14:21