Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    47
    Ja mam takie pytanie, bo grałem dzisiaj w 2 - 7 Triple Draw FL na micro i koleś 4 razy z rzędu wygrał rozdanie z takimi kartami :

    8,7,5,4,3 / 8,7,6,4,3 / 9,7,5,4,2 / 8,6,5,4,2

    Wiem, że generalnie wszystko jest możliwe, itd., ale nie o to mi chodzi. Wiem też, że równie dobrze ja mogłem mieć takie karty a nie on ... Chodzi mi o to po prostu, żeby ktoś kto gra w 2 - 7 TD powiedział mi czy takie karty w 4 rozdaniach pod rząd to tylko fuks czy może bardzo duży fuks ?

  2. #12
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    14
    Ja czasem grywam w FL2-7 TD, ale na Starsach. Nie do końca rozumiem pytanie... Generalnie karty które podałeś to raczej średnio-słabe układy i raczej rzadko wygrywają na SD. Napisz proszę jaśniej o co Ci chodzi. Jakby miał 3 razy nuts (75432) pod rząd to byłby fuks, ale nawet jakby miał to co z tego?

  3. #13
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Cytat Zamieszczone przez Logopeda Zobacz posta
    fuks czy może bardzo duży fuks ?
    ani jedno ani drugie

  4. #14
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    47
    Nie wiem, jeżeli o mnie chodzi to układ na ósemce jest mi dość trudno skompletować, a prawie cztery razy z rzędu no to już w ogóle. W związku z tym co piszecie, że nic w tym dziwnego, chyba raczej rzadko będę siadał do stołów Triple Draw .

    Często też przegrywam mając np. 9,7,5,4,2 z 9,6,5,4,2 i to też jakoś niespecjalnie mi służy w koncentracji. Gra niewątpliwie ma w sobie coś fajnego, ale ja będę ją traktował po macoszemu i grał tylko dla oddechu między innymi odmianami tak po kilka, kilkanaście rozdań - przynajmniej na obecnym etapie.

    Acha, jeszcze mam takie pytanko - jak bardzo pomocne jest patrzenie na to ile kto kart dobiera ? Czy trzeba to skrupulatnie monitorować, czy jest to może raczej informacja drugorzędna ?
    Ostatnio edytowane przez Logopeda ; 20-02-2011 o 06:30

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    Cytat Zamieszczone przez Logopeda Zobacz posta
    Acha, jeszcze mam takie pytanko - jak bardzo pomocne jest patrzenie na to ile kto kart dobiera ? Czy trzeba to skrupulatnie monitorować, czy jest to może raczej informacja drugorzędna ?
    Żartujesz, prawda?

  6. #16
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    47
    Nie, nie żartuję. Celowo o to spytałem, żeby poruszyć inny temat :

    Jeżeli jest to taka istotna informacja to powinna (na FTP) być wyświetlana nie tylko przez krótki moment (+ dealer chat) tylko do końca betting round, gdzieś obok playera i to mi się nie podoba, że jest tylko przez chwilę. Ja akurat mam wyłączony chat, na małym okienku i jest to niewygodne po prostu, szczególnie jeżeli w rozdaniu jest więcej osób.

    Elementy pamięciowe lub przekierowywanie wzroku na chatbox to nie dla mnie.