Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    11
    czy ktos ma pomysly na ewentualne rozwiazania problemu ?
    ponizej podaje info jakie znalazlem w necie.
    ---------
    Nowa ustawa hazardowa delegalizuje turnieje pokerowe w internecie
    Nowa ustawa hazardowa wprowadza niezwykle rygorystyczne restrykcje dotyczące gier i zakładów w Internecie. Rację bytu stracą internetowe kasyna czy salony pokera.
    Obecna ustawa wprowadza przepisy na mocy których jedyną legalną formą hazardu w Internecie mają być zakłady wzajemne. Ponadto tego typu usługi będą mogły prowadzić tylko te firmy, które posiadają konta w banku mającym siedzibę lub oddział w Polsce. Domena internetowa strony przyjmującej zakłady będzie musiała być powiązana z polską stroną internetową. Będzie to dużym utrudnieniem dla firm bukmacherskich zarejestrowanych w innych krajach.
    Nielegalne ma być również branie udziału w grach hazardowych w Internecie, co w zamierzeniu ma doprowadzić do likwidacji bardzo rozbudowanego rynku turniejów pokerowych. Taka forma zarobkowania ma być całkowicie nielegalna, zaś sankcją będzie zwrot Skarbowi Państwa wygranych sum pieniężnych. Według nowej ustawy każdy turniej pokerowy ma być koncesjonowany.
    --------
    czy jest to mozliwe do opanowania ?

  2. #2
    Powiem tak. Mogą mnie pocałować w dupę, bo i tak będę grał w pokera, czy to będzie legalne czy nie.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Nic sie nie zmieni dopoki naprawde nie zrobia "pokazowki" i nie wytocza jakichs procesow - wowczas mozna sie martwic. Inna sprawa ze chyba nie przejdzie ten projekt? skad masz ten cytat i z jaka data?
    edit: odpowiadajac na pytanie - oczywiscie wszystko jest do opanowania (ptr,shark i inne strony) - to nie jest az tak trudne zlokalizowac duzych graczy.

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    stare info z (2009-12-11 16:10:00), wystarczy wrzucić w google "Nowa ustawa hazardowa delegalizuje turnieje pokerowe w internecie"
    Starsze wiadomości

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2010
    Przegląda
    Oborniki Wlkp.
    Posty
    45
    jak świat światem czarna strefa istniała i bedzie istnieć. tylko czy chcę w tej strefie zarabiać ? ja nie mam z tym problemów reszta na priv gg 28523112

  6. #6
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    5
    Nielegalny poker

    Nowa ustawa hazardowa delegalizuje turnieje pokerowe w internecie

    Nowa ustawa hazardowa wprowadza niezwykle rygorystyczne restrykcje dotyczące gier i zakładów w Internecie. Rację bytu stracą internetowe kasyna czy salony pokera.
    Obecna ustawa wprowadza przepisy na mocy których jedyną legalną formą hazardu w Internecie mają być zakłady wzajemne. Ponadto tego typu usługi będą mogły prowadzić tylko te firmy, które posiadają konta w banku mającym siedzibę lub oddział w Polsce. Domena internetowa strony przyjmującej zakłady będzie musiała być powiązana z polską stroną internetową. Będzie to dużym utrudnieniem dla firm bukmacherskich zarejestrowanych w innych krajach.
    Nielegalne ma być również branie udziału w grach hazardowych w Internecie, co w zamierzeniu ma doprowadzić do likwidacji bardzo rozbudowanego rynku turniejów pokerowych. Taka forma zarobkowania ma być całkowicie nielegalna, zaś sankcją będzie zwrot Skarbowi Państwa wygranych sum pieniężnych. Według nowej ustawy każdy turniej pokerowy ma być koncesjonowany.

    Nielegalny poker

    ------------------
    Czy ta ustawa już weszła bo nie mogę nigdzie znaleźć informacji na ten temat?

  7. #7
    Spoko.

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Nie weszlo jeszcze, dopiero beda glosowania.

  9. #9
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    1
    Ja tak czy siak będę grał. Mam to gdzieś

  10. #10
    Witam
    A czy jest mozliwe zablokowanie kont graczy lub uniemozliwienie gry graczom z PL przez roomy na wniosek jakiegos urzedu kontrolnego z PL ??