Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Ręka do oceny

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    b]Hand Information[/b]
    Full Tilt Poker No Limit, 20 BB (2 handed).
    Hand History converter courtesy of pokerhandreplays.com

    Table Information
    Seat: 1 Hero ($2000) Dealer
    Seat: 2 Player 2 ($2000) Small Blind
    Dealt to Hero
    **

    Preflop (Pot:30)
    Hero****RAISE $60
    Player 2****CALL $40

    Flop(Pot: $130)
    ***

    Player 2****CHECK
    Hero****BET $60
    Player 2****CALL $60

    Turn(Pot: $250)
    ****

    Player 2****CHECK
    Hero****BET $120
    Player 2****CALL $120

    River(Pot: $490)
    *****

    Player 2****CHECK
    Hero****BET $320
    Player 2****CALL $320
    ShowDown:
    Hero SHOWS
    **
    Player 2 SHOWS
    **

    Chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o rozegraniu ręki w ten sposób przez mojego przeciwnika?

    Powiem tylko czym się kierowałem, betując turn. Generalnie mój przeciwnik to solid player, reg na stawkach - 30$. Obstawiałem go na coś pokroju J8 ew. FD,OESD. Turn i river wydawał mi się dość przyjazny, szczególnie river ze scary A. Nie uważacie, że przeciwnik rozegrał swój układ zbyt pasywnie i w długim okresie będzie to nieopłacalne? Pojedynek rozegral się podczas sobotniego turnieju HU 4k 26$, 4k guaranted. Mój image podczas tego pojedynku to raczej solid tag, rozgrywający ręce z potencjałem. Generalnie mam mieszane uczucia co do tej ręki. Z góry dzięki za wszystkie sugestie.


    ------------------
    Hand Information
    Full Tilt Poker No Limit, 40 BB (2 handed).
    Hand History converter courtesy of pokerhandreplays.com

    Table Information
    Seat: 1 Hero ($2335) Dealer
    Seat: 2 Player 2 ($1665) Small Blind
    Dealt to Hero
    **

    Preflop (Pot:60)
    Hero****RAISE $80
    Player 2****CALL $40

    Flop(Pot: $180)
    ***

    Player 2****CHECK
    Hero****BET $80
    Player 2****RAISE $200
    Hero****ALL-IN
    Player 2****ALL-IN
    Hero****RETURN $670

    Turn(Pot: $4000)
    ****


    River(Pot: $4000)
    *****

    ShowDown:
    Hero SHOWS
    **
    Player 2 SHOWS
    **
    Hero

    Jeszcze jedna ręka z tego pojedynku. Co o tym myślicie? Generalnie nie chciałem tutaj dostać sprawdzenia. Co myślicie o zagraniu przeciwnika?
    Ostatnio edytowane przez borell ; 07-11-2010 o 22:32

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    wiedząc, że koleś jest solid zagrałbym check na turnie.

    Standardowe zagranie cbet flop jest ok i możesz tu reprezentować Ax, albo drawa. Check turn aby potwierdzić moją linię.
    River dałbym ostry bet conajmnie 2/3puli czasem overbety strzelałem do regów. Dostaję wówczas jako takie fold equity, jeśli koleś jest myślący, aczkolwiek jego call jest też dobry w HU tak się gra raczej

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Gdybym miał Kx to przeczekałbym turn, ale w aktualnej sytuacji moja ręka nie miała żadnego showdown value a ratowała mnie w zasadzie tylko 4

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Pierwsza ręka - a które to było rozdanie? Widać stacki równe, więc wnioskuje, że jedna z pierwszych...

    Druga ręka to zdecydowanie standard po obu stronach. Ty masz flush draw + overcard + inside straight draw wiec easy shove, on ma top parę + jednego spade więc easy call... Jedynie do pre-flop się można przyczepić, no ale to heads-up
    Ostatnio edytowane przez MrLebowski ; 07-11-2010 o 22:46

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    To była bodajże 20 ręka, co nie zmienia faktu, że przeciwnik sprawdzał dość szeroko oop, jak dla mnie obydwie ręce z tej analizy u przeciwnika do easy fold PF. Wychodzi na to, że łatwo byłem słaby post flop i to był jego sposób na wyciągnięcie chipsów

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Moje wnioski:

    miałeś image solid tight, a betowałeś słabo (mniej niż połowę puli) na flopie i turnie - jak on to miał odczytać?

    Gdybyś miał parę Q to pewnie byś jechał standardowo czyli 80-90 na flopie (2/3 pot) i podobnie na turnie. Gdybyś miał mocny draw do koloru lub strita (np. KT) to pewnie również, jako solid tag, betował byś ostrzej. Ale gdybyś miał A-high to po tym c-bet na flopie byś pewnie zagrał check na turnie...

    Gdybyś miał słaby draw typu T9... to byś mógł grać tak jak właśnie zagrałeś, a dla niego to oczywiście easy call. Gdybyś miał J... tak samo, easy call.

    Twoja linia była dla niego dość wygodna. Miał wprawdzie top parę ale ze słabym kickerem. Gdybyś miał monstera i chciał go wciągnąć, call przy takiej słabej linii tym bardziej uzasadniony.

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Wszystkie bety były za połowę pota, to jest moja standardowa linia niezależnie od tego czy mam dobrze czy nie, ogólnie sprawdza mi się ta technika, ponieważ czuję się komfortowo kontrolując wysokość pota a co za tym idzie zmniejszając wysokość potencjalnych przebić. Podpatrzyłem u któregoś z coachów husng i nie wydaje mi się żeby do puli 120 bet za 90 miał dużą większą wartość niż bet za 60. Takie moje zdanie. Pozdro

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    jezeli chodzi o betowanie powinno byc one uzaleznione od struktury boardu vs uknw, bo jak mamy solidne ready to wszystko mozemy zmieniac
    Ostatnio edytowane przez cookies ; 09-11-2010 o 12:13

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Cookies mógłbyś odrobinę rozwinąć swoją wypowiedź? W sensie jeżeli board jest dry to betujemy mocno jeżeli dużo drawów to słabiej?

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Raczej dokładnie odwrotnie.