Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Wypisz mnie bo mam wtedy uczelnie

  2. #22
    Witam.
    Przypominam, że już w ten weekend gramy mega przaśnego Deepa w FIRMIE!
    Pozostała nam jeszcze jedna saelitka! (błagam zapisujcie się na nią przed 19:00 to może się w końcu zgramy, bo chętnych nie brakowało ale byli mocno spóźnialscy!)
    To idealny trening przed Hesopem i zarazem możliwość zdobycia wejściówki na ten event!
    Zapisujcie się jak zwykle u mnie i zaglądajcie na SILESIA POKER texas holdem katowice live | poker | freeroll | bonusy | turnieje | śląsk | bankroll | free

    Pozdrawiam i do zobaczenia przy stole!

  3. #23
    Dołączył
    Sep 2009
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    116
    Staelitka jaka bedzie miala forme ?? 30 1r +1A ?? i double stack ??
    Czy jakis freezout

  4. #24
    saeitka będzie 30 1r i 1a z możliwością 1r jako double stacka

  5. #25
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Mikołów
    Posty
    264
    Dopisz mnie na sobotę

  6. #26
    Elo!

    Gramy dzisiaj w FIRMIE satelitkę do SŚDwF! Bez lipy! Zapisujcie się bo Deep już w en weekend! Graczy jest już trochę ale the more the merrier jak to mawiają angole!

    Sart 19:00 ----> FIRMA (ofc)
    Będzie to 30BI 1r i 1a (możliwy double stack)
    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352

    Pozdro i walczymy!

  7. #27
    No to po satelitce! Było 13 osób i 3 wejścia.
    Oto pełna lisa na chwilę obecną! Zaczynamy jutro o 14:00!

    1. Quequ
    2. Klekfish +
    3. Asa Fotov
    4. Josh
    5. El_dzik
    6. Timothess
    7. MajsterTychy
    8. Gierek
    9. Husajn54
    10. Biały
    11. Spider
    12. Szavel
    13. Nelson
    14. Żuber
    15. Michciu
    16. Jawoja
    17. Kot
    18. Kempa
    19. SebaKce
    20. Jasiek
    21. Gra312
    22. Erbi
    23. Stachu
    24. Dulek
    25. Godzio
    26. Markowsky
    27. Bushi
    28. Kepny +
    29. Robert89 +
    30. Ujec

    Pozdro

  8. #28
    I koniec.
    Wyniki można było na żywo śledzić na SILESIA POKER texas holdem katowice live | poker | freeroll | bonusy | turnieje | śląsk | bankroll | free
    W przerwach podawaliśmy nawet stacki grających profi ;P
    A teraz końcowy skrót:


    Zwycięzcą został Bańczyk, który zaraz po zakończeniu bubbla zaczął bezlitośnie eliminować kolejnych przeciwników

    Pierwszą ofiarą został Nelson, który wsuwał z A8. Bańczyk bez zastanowienia sprawdził z AQ, dwie damy na flopie pozbawiły Nelsona złudzeń i lepsza ręka się utrzymała. Następny do golenia poszedł Joe Black -sprawdził all in na SB mając KQ. Mały blind pokazał A8 i znowu lepsza ręka się utrzymała. Tuż przed HU odpadł Ujec - niestety tą akcję przegapiłem ale Dulek raczył mi ja opisać ... Ujec alek z A5 a Bańczyk call z KJ i król na turnie zabił ... Od flopa był też flush draw dla Bańczyka.

    Headsup trwał kilka rozdań by zakończyć się "małym" suckoutem :P A2 Bańczyka na A6 Dulka i tragiczna w skutkach (jak dla kogo ofc) 2 na river zakończyła ten jakże prestiżowy turniej

    Gratulacje dla zwycięzców! Struktura okazała się idealna. Nie było momentu, w którym gracze byliby na shortach, przez co cały czas liczył się pure skill :P. FT też obfitował w dużo ciekawych akcji i nareszcie trwał długo więc gracze w pełni zasłużyli na zajęte przez siebie miejsca.

    Frekwencja mile zaskoczyła chyba wszystkich, dlatego postanowiliśmy że tego typu turnieje będziemy rozgrywać w Firmie częściej. Prawdopodobnie raz na dwa miesiące.

    Pozdrawiam! GG guys!

    Lista dostępna na SILESIA POKER texas holdem katowice live | poker | freeroll | bonusy | turnieje | śląsk | bankroll | free
    Ostatnio edytowane przez Quequ ; 20-12-2010 o 12:44