Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2010
    Przegląda
    BERGEN
    Posty
    3
    Witam wszystkich jestem nowy nie zdazylem dokladnie sie zapoznac z forum ale wydaje mi sie ze to odpowiednie miejse na moj temat.

    Najpierw przedstawie sytuacje:

    Mieszkam i pracuje w Norwegii. Wynajmuje mieszkanie to samo juz 3 lata wtym czasie zmienil sie wlasciciel tego domu.Potem dlaczego o tym mowie.

    2 tyg temu zalozylem konto na celeb poker wplacilem 600$ dla bonusu dostalem wszystkie promocyjne dodatki wszystko w porzadku. Po paru dniach mialem juz 2000$ i zarzadalem wyplaty 1200$.Przyjeli zgodnie z regulaminem mam 24h na wycofanie no wporzadku po 24h pienidze zniknely dostalem emaila ze potrzebuja dowodu na adres zamieszkania i dokumentu. Nadal wszystko standardowo. Wysylam im stary skan rachunku za internet (podnad 6miesiecy) jeszcze na nazwisko starej wlascicielki domu i skan obu stron mojej karty kredytowej z zaslonietym podpisem i cvv2. Otrzymuje odpowiedz ze potrzebuja potwierdzenia ze to napewno moja karta i nowszego rachuku. Wyslalem zjecie mnie z moja karta i nowszy rachunek z nazwiskiem nowej wlascicielki. Znowu maja proglem ze na rachunku jest nie moje nazwisko i ze musze odslonic dane na karcie.Zadzwonilem do nich rozmawiam z suportem ale tradycyjnie yes....yes.... fuck off, zarzadalem rozmowy z przelozonym mowia ze po 15 min oddzwoni do mnie ich "szef" dobra wporzadku. Dzwoni szef (no tak ale jaka mam pewnosc ze to nie kumpel tego co znim gadalem ze stanowiska obok np.) gadka szmatka yes yes fo... Mowi zeby inny dokument przyslal. Wyslalem prawko z zamazanym podpisem. Odpowiadaja zebym podpisu nie zamazywal (jak dlamnie powodu szukali bo wszystkie te skany na innych stronach byly bez proglemu przyjmowane), i zebym wziol DOKUMENTY WLSCICIELKI DOMU i zeskanowal lol!!!!!!!!! Opisalem calosc jeszce raz i wsysalem email narazie czekam na odpowiedz.

    1. Polak zyje pracuje w norwegii wynajmuje mieszkanie to jak na moich dokumentach ma byc moj norweski adres.
    2.karta kredytowa w norwegi traktowana jest jak dowod osobisty.
    3. Nawet nie probuje pytac o skan dokumentow wlascicielki domu bo to smieszne (moze ja niechce zeby wiedziala ze gram , albo moze mam zly kontakt z wlascicielami) prawda jest taka ze ja bym niedal obcemu zeskanowac swoich dokumentow a tym bardziej obcokrajowcowi.
    4.Nie ma rachunkow na ten adress z moim nazwiskiem za prad czy internet wszystko mam w czynsz wliczone.

    Nigdy proglemu nie mialem ze swoimi skanami wszedzie byly akceptowane.

    Teraz moje pytanie :

    Czy istnieje jakas organiazacja czy komisja czy jaki kolwiek urzad ktory moze blizej sie przyjzec tej sprawie??

    Prosze o nazwe organu najlepiej jak by miedzynarodowy byl

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Nie mam pojecia gdzie sie mozesz zwrocic ze skarga, ale...

    Pokerromy wymagaja potwierdzenia adresu. Wiec jesli wszystkie rachunki masz na wlascicielke to wyslij im skan "bank statement" to powinno wystarczyc. Do tego skan karty i dowodu osobistego i wszystko musi grac.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    printnij online ze swojego banku(do pdf) jakas transakcje i tam bedzie twoj adres i powinno byc ok.

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2010
    Przegląda
    BERGEN
    Posty
    3
    Zrobilem jak mowiliscie dostalem taka odpowiedz :

    This is Josephine from the Support Team.

    We would like to confirm that we have received the copy of the following documents:

    - proof of address
    - credit card ending in 3739

    However, we are unable to accept the copy of your proof of address since it was issued beyond three months. Also, we are unable to accept the back copy of your credit card since the signature is covered. Also, the front copy of invalid

    We are kindly requesting you to send us a copy of your ID. It may be in the form of a passport, driving license or national ID where the following details are clearly shown :

    - Photo
    - First and last name
    - Birthdate
    - Billing address as registered in the account
    - Signature
    - Expiration date (if one is not present on the document, please specify)

    If your ID has no address or the address on your ID is different from the registered address in your account. Please do send us a copy of your proof of address. It may be in the form of a utility bill, credit card statement or government issued document. Please make sure that the following details are indicated in the document: name, company logo, registered address, transaction details and issued date is not more than three months.

    In addition, please send us a signed back copy of your credit card ending in 3739. Kindly ensure that the last four digits of the card number are clearly shown.

    Additionally, the documents sent must be:
    - clear and legible
    - a full document showing all corners (letters, pay slips/stubs, folded paper, envelopes and partial sections are unacceptable)
    - in either jpeg, adobe, tiff file formats
    - less than 1MB (if sent as an e-mail attachment).

    Upon receipt, we will immediately update your account and we will be able to continue processing your request.

    Your patience and cooperation is greatly appreciated.

    Zobaczymy co dalej z jednej strony mowia ze wporzadku a z drugiej nadal im sieniepodoba ze wycinam podpisy z dokumentow i teraz zalozmy ze przyjdzie mi wyplacic wieksza kwote to beda mieli sie do czego przyczepic nie podoba mi sie ze oni mi odpisuja i mowia ze wszystko co robia jest legalne , a co z naszymi prawami mam chyba prawo zeby im odmowic wysylania osobistego podpisu. Ponawiam wiec pytanie jest jakas instytucja ktora sie zajmuje naszymi prawami w takich sprawach ?? Z kim mozna o tym pogadac i dowiedziec sie czegos konkretnego na ten temat?

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Starachowice
    Posty
    121
    Proponuje przeczytać regulamin pokerroomu i już będziesz wiedział, że nie masz żadnych praw.

    Room może zamknąć Ci konto z milionem dolarów bez podania przyczyny a jedyne co Ty możesz zrobić to poskarżyć się na forum i mieć nadzieję, że nagonka na nich Ci pomoże.

    Generalnie jakakolwiek walka z roomami to strata czasu. Chcesz tą kasę? wysyłaj co karzą, a jak nie chcesz to odpuść bo nic ni zdziałasz.

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2010
    Przegląda
    BERGEN
    Posty
    3
    Kase dostalem juz na konto po tym jak wyslalem bank steatment, a to co pisze aster to przykre, ze wszyscy jestesmy tylko rybkami w morzu internetowego hazardu. Powinna byc mozliwosc jakiejs walki o swoje ! Mi sie to 1 raz zdazylo ze tacy uparci byli co do podpisu. Rozmaite mysli do glowy przychodza ))