Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 102
  1. #91
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    punkty 2 i 4 wykluczają się .... to bezdyskusyjne....

  2. #92
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    A według mnie nie wykluczają się.
    Jeśli Bax usłyszał: "możesz wskazać gracza który zagra w Twoje miejsce. Nas nie intresuje jak się z nim rozliczysz jednak nie możesz: ogłaszać się na forum i robić publicznej licytacji tej wejściówki" to moim zdaniem miał jasno postawioną sprawę. Podjął ryzyko złamania warunków i jak widać nie opłaciło mu się to.

  3. alutekfiutek Nie wykluczają sie. Uzupełniają sie. Wielokrotnie pokreślaliśmy na forum ze nie bedzie handlowania wejściówkami, ze na każdy "transfer" musimy wyrazić zgodę, i kazdy musi być uzgodniony.

    mihau

  4. #94
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    181
    czyli jedna wejsciowka wiecej dla nas teraz , Swoja droga dobra decyzja , Bax mogl zarobic 500 zl latwo i szybko , ale ze chcial 550...

  5. #95
    Cytat Zamieszczone przez Sportingbet_Polska
    Dla jasności:

    1) BAX wygrał w sumie 3 wjazdy - 1 na sobote i 2 na niedziele
    2) zgodzilismy sie na to zeby przekazał niedzielną wejsciówke innemu graczowi i rozliczył sie z nim jak chce.
    3) postawilismy warunki co do tego gracza
    4) nigdy nie wyrazilismy zgodny na taką formę, podobnie jak zawsze podkreślalismy ze nie dopusicimy do handlowania wejsciowkami.
    Witam

    1) to prawda
    2) takie tez byly ustalenia i to wlasnie zrobilem (przypominam ze wejsciowke dostal pierwotnie dr Excel bez zadnej licytacji)
    3) wyzej wymieniony gracz spelnial warunki postawione przez Sportingbet
    4)nigdy nienapisalem ze ustalalem ze Sportingbet jakakolwiek licytacje a jedynie ewentualne"odsprzedanie" wejsciowki, a dlaczego "chcialem" zrobic to w ten czy w inny sposob napisalem to w jedym z postow zreszata niepowinno miec to zadnego znaczenia poniewaz wejsciowke "dostal" bez zadnej licytacji dr Excel !
    Co do dyswalifikacji niebede protestowal ( jednak daje to dozo do myslenia - jednak jest to decyzja Sportingbet-"michau" ), jednoczesnie pragne powiedziec ze "nigdy nienapisalem nieprawdy co do ustalen z Sportingbet". Poprostu niedogralismy tego do konca ( jak zauwazyl ArkadiusZz). Ale powinno to byc dobra lekcja i dla mnie i dla organizatorow turnieju.

    pozdro

  6. am do "odsprzedania" wejsciowke do Lodzi na turniej niedzielny!!!
    To nie kawal mam ja naprawde poniewaz posiadalem wczesniej wejsciowke na niedziele a wczoraj udalo sie zgarnac pelen pakiet w (SUPER FREEROLL) czyli sobota niedziela + oplacony hotel.

    do tej pory prawda

    Po uzgodnieniu z Sportingbet (mihau) moge jedna z wejsciowek na niedziele odsprzedac dowolnemu graczowi, jedyny warunek to aktywne konto w Sportingbet.

    no i już problem. Nie dowolnemu, tylko takiemu ktorego którego mu zaakceptujemy. Podany warunke to warunek konieczny ale nie wystarczający.

    Niebiore pod uwage zadnych kryterii typu ile grasz czy jestes vipem itp. takze moze ja zgarnac kazdy Jak juz mowilem jedyny warunek to aktywne konto w sportingbet!(to nie moj wymysl )

    to co BAX chciał brac pod uwage to niewiele znaczy. decyzja i tak była i jest po naszej stronie

    Wiem ze chetnych bedzie spewnoscia paru wiec zrobimy to w najprostrzy sposub, kto da wiecej ten jedzie Przypominam ze wejsciowka jest na turniej niedzielny czyli jej wyjsciowa wartosc to 500zl
    Zgodnie z uzgodnieniami z Sportingbet (mihau) musze w miare szybko podac osobe ktora "odkupi" odemnie wejsciowke na niedzielny turniej poniewaz sportingbet chce zamykac powoli juz liste graczy.
    Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt najlepiej w tym temacie lub poprzez gg 3666893, koniec przyjmowania ofert to niedziela godz. 18, wygrywa ten kto dal najwiecej Smile
    Wasze oferty bede publikowal "w miare aktualnie" w tym temacie.


    [b] cała oferta jest absurdalna. nie łamie zadnego regulaminu - bo go nie było. łamie zasady i jest niezgodna z inetencjami organizatora. BAX - raise był wysoki, został sprawdzony i sorry ....

    Zachowujesz wygrane wjazdy i dostaniesz rekompensate - nie chce Cie "karac" bo nie mam podstaw formalnych.

    mihau

  7. #97
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    nie chciałbym usprawiedliwiać Baxa, też mam trochę mieszane uczucia w kwestii tej licytacji, nie znałem też do końca jego ustaleń z Tobą mihau, ale skoro dostał pozwolenie na odsprzedaż tej wejściówki to w naturalny sposób trafił z tę ofertą na forum. czy gdyby podarował sobie tą licytacje i wejściówkę sprzedał np pierwszemu który się zgłosi to też wejściówka zostałaby mu odebrana za handel nią na forum?? to w takim razie jak i gdzie miał znaleźć kupca na tą wejściówkę?
    może nie powinienem sie wtracać ale tak sobie polemizuję troszkę :lol: :lol:

  8. #98
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek
    kiedyś sprzedałem te wejściówki do kina znajomemu bo sam nie wykorzystałbym czterech miejsc w kinie w czasie jednego seansu, nawet nie wiedziałem, że taki ze mnie sk....yn......
    Nie zrozumiałeś dlaczego użyłem tego sformułowania. Nic nie mam do tego że BAX chciał odsprzedać nadliczbową wejściówkę. Wygrał ją i miał prawo. Wzburzyła mnie forma w jakiej to chciał zrobić czyli licytacja. Czy Ty wygrywając wejściówki też ogłosiłeś w gronie znajomych że masz bilety do kina i odsprzedasz je tym co dadzą najwięcej?

  9. alutekfiutek Miejsca na polemike nie przewiduje - sorry. Decyzja co do miejsc jest po mojej stronie i to generalnie zamyka temat.

    Twój przykłąd "kiedyś sprzedałem te wejściówki do kina znajomemu bo sam nie wykorzystałbym czterech miejsc w kinie w czasie jednego seansu, nawet nie wiedziałem, że taki ze mnie sk....yn......"

    jest od czapki i sam o tym wiesz.

    Kirek ma racje - nie chodzi o sam fakt sprzedazy miejsca na co sie zgodzilismy, ale o licytacje.

    Over and out.

    mihau

  10. #100
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Cała sprawa z wejściówką miała się odbyć na zasadzie
    "przetargu pisemnego", to że bax zrobił "przetarg ustny" wynika ze zwykłej pomyłki i niezrozumienia z sportingbet. Dopiero zaczynamy więc nie ma co na siebie pluć jadem. Natomiast sprawa "etyki Baxa"... do tego nie będe się mieszał. Tutaj każdy z nas postąpił by inaczej i punkt widzenia zależy od naszych indywidualnych cech charakteru.