Strona 6 z 11 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 102
  1. #51
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    244
    Sprzedac za 500 zeta to co innego niz wystawic na licytacje i sprzedac drozej niz wpisowe. Widzisz Macia roznice?

  2. #52
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    A niby skad ja moge wiedziecz czy pozwolil mu ja sprzedac za 500 czy sprzedac za 1500 ? I niby skad moge wiedziec, ze tak sie z nim Michal umowil ? Nie widze, by gdzies to tutaj bylo napisane ? Wiec skad moge to wiedziec ?

  3. #53
    Dołączył
    Jun 2004
    Przegląda
    Bytom, Bielsko - Biała
    Posty
    126
    Nie wiem jak macia ale ja nie widze roznicy.
    Nie widze tez nic zlego w tej licytacji
    I na miejscu BAX'a zrobilbym dokladnie to samo.
    Nie rozumiem o co to cale zamieszanie
    i nie chce rozumiec, chce najnormalniej kupic wejsciowke na turniej ktora BAX chce sprzedac.
    BTW BAX pisales ze bedziesz w tym temacie zamieszczal aktualna najwyzsza oferte, domyslam sie ze jezeli nic nie piszesz to nikt nie dal wiecej niz 510zl.

  4. #54
    To byl freeroll ?? I prosze nie mowcie mi ze to nie ma roznicy... bo jest... i rozumiem odsprzedaz... ale LICYTACJA ?? wedlug mnie nie ladnie... dodam tez ze Bax mowiles ze skoro to forum... i nie znasz za bardzo nikogo nie chcesz nikogo faworyzowac... wiec uzadzisz licytacje... ;] co jak co ale to jest faworyzowanie :> powinienes zapytac sie kto chcial bym kupic... a potem zalosowac... albo kto pierwsze... sam nie wiem ale licytacja i dostanie ponad 500 zl ? Czyli ponad wartosc + wygrales to we Freerollu... gdzie zadaniem freerolla jest promowanie i szanse dla wszystkich... a nie dla tych co dadza najwiecej :>

    to forum jest po to bysmy sobie pomagali wszyscy... bysmy szerzyli poker w Polsce... poker nie ma kojarzyc sie ze cwaniactwem ale ze Sportem...

    Wesolych Swiat wszystkim !!

  5. #55
    I jescze do Macia

    Skoro Michal, z firmy organizujacej ten turniej, nie zbanowal BAXa a pozwolil mu ta wejsciowke jeszcze sprzedac, to taki ktos jak Ty nie ma kompletnie NIC do powiedzenia.
    MA !! SWOJE ZDANIE !! I PO TO JEST FORUM !!

  6. #56
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Pingwin wszystko pieknie, ale chyba nie za bardzo zrozumiales tresc tego zdania...

    Bo w tym zdaniu nie chodzi o to, ze nie ma nic do powiedzenia na forum, czyt, nie moze skomentowac a o to, ze nie ma nic do powiedzenia w sprawie sprzedazy tej wejsciowki, bo NIE MA, tutaj ma tylko SportingBet i BAX cos do powiedzenia, nikt wiecej.

    Ale spoko, mogles nie zrozumiec o co mi chodzi, luzik.

  7. #57
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    58
    Zabiorę głos chociaż nie wiem czy powinienem.
    Do Łodzi nie jadę i nigdy nie zamierzałem. Zastanawiam się czy w sytuacji kiedy jedna osoba zdobywa dwie wejściówki na jeden turniej tak jak w przypadku BAXa , to powinien skorzystac z tej bardziej dla Niego korzystnej. Jezeli dobrze kombinuję byłby to ten turniej , w którym zakfalifikował się na sobote i niedzielę. W takim przypadku może wejsciówke powinien otrzymać gracz , który odpadł jako ostatni przed miejscem premiowanym w turnieju dot. tylko niedzieli?

  8. #58
    Witam

    Widze ze nikt nieodpowiedzial na mojego posta w zawiazku co do wybrania "formy" odsprzedania wejsciowki.
    Z tematu zrobilo sie wielkie sheit wiec go koncze i piszcie sobie tutaj co chcecie mam to gleboko w ... czy ktos go usunie czy nie nierobi mi to zadnej roznicy.
    Wejsciowke odsprzedam dr Excel poniewaz jako jedyny (moim zdaniem) podszedl do tego powaznie ( i prosze bez komentarzy na ten temat bo niema to najmniejszego sensu)
    Chcialbym odniesc sie tylko jeszcze co do postow Macia ( masz w zupelnosci racje ze jesli ktos ma odmienne zdanie niz "stara paczka" z forum to automatycznie jest skazany na "pozarcie" , na szczescie ja nie glosowalem na braci Kaczynskich...lol...

    pozdro

  9. #59
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Leos a niby z jakiej paki ma ja dostac ktos kto odpadl jako ostatni po BAXsie skoro to BAX JA WYGRAL !? Nie rozumiem, wygral, wygral 500 zl ale ze wygral podwojnie to kara i zabierzemy mu to pierwsze 500 i damy temu, ktory po prostu przegral ? TO brzmi absurdadlnie nie sadzisz ?

  10. #60
    Spoko spoko Macia ... choc przesnosnia byla "skomplikowana" heh :P ... skompentowales >wypowiedz< PokerStars ( a nie np. dzialanie )

    wiec tak na wszelki wypadek wolałem napisac :P