Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    tarnobrzeg
    Posty
    208
    Witam nie bylo mnie tu dobre 3 lata,ale wrocilem i prosze o pare porad.Ostanio totalnie zagubilem sie na Pokerstarsie i nie mam pojecia co i ile mam grac.Dysponuje bankrollem ok 1500$ i nie mam potrzeby wyplacania.Najlepiej czuje sie w SnG Heads Up 20$ i 30$ i cashowkach HU jednak nie posiadam bankrola aby grac NL 0.25/50.Nizej nie chce tego robic bo nie potrafie sie skupic,poza tym nizszy limit nie wystepuje na PS.Problemem z SnG HU jest monotonia i bardzo trudno grac ich ok 20 lub 30 dziennie,a tyle musze ich grac aby wyrobic jakis przyzwoity zysk.Zdarza mi sie jednak tiltowac po serii glupio przegranych HU.Ostatnio gram mase roznych dziwacznych turnieji MTT turbo,hyper turbo,rebaye,satelity i co tam jeszcze jest dostepne.Wydaje na to ok 150$ dziennie i potem musze odrabiac w HU.Z tego powodu od jakiegos czasu stoje w miejscu.Wiem ze jak trafie jakis duzy turniej MTT to bedzie dosc duzy skok w bankrolu,ale to nie jest proste i chyba sobie narazie je odpuszcze.Gram tez czasem SnG turbo na 180 osob za 12$ ale sa to jednorazowe proby z nudow i nie chcialbym grac multitablingu bo nie czuje sie w tym dobrze.Moze ktos z Was mial podobny problem i jakos sobie z tym poradzil?Jezeli macie jakies pomysly to napiszcie.W niedalekiej przyszlosci chcialbym grac SnG HU za max 50$ i cash HU NL100,wyzej nie czuje sie jeszcze na silach. Okazyjnie chcialbym grac cos w rodzaju Sunday Milion itp.Pozdrawiam!
    PS jezeli wiecie gdzie mozna wykupic jakis abonament na ogladanie wymiataczy HU to dajcie namiar.

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Graj to w czym masz największe $/h

    HUSNG.com - zdecydowanie najlepsza strona do HU SNG, 25$ za miesiąc, 60$ za 3 miesiące

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Cytat Zamieszczone przez Quintana Zobacz posta
    Problemem z SnG HU jest monotonia i bardzo trudno grac ich ok 20 lub 30 dziennie,a tyle musze ich grac aby wyrobic jakis przyzwoity zysk.Zdarza mi sie jednak tiltowac po serii glupio przegranych HU
    cos chyba nie bardzo,HU Sng sa jedna z najmniej monotonnych odmian gry,moze jedynie poza cashowkami 6-max gdzie tez jest duzo dynamiki i duzo akcji,a pozatym nie zartuj ze dziennie 20-30 Hu sng to jest duzo,bo to jest okolo 3-4h gry rozbijajac to na 2 sesje to chyba jednak nie wiele,tym bardziej jesli ktos podchodzi do gra powaznie,a co do tiltu to jesli ty czesto tiltujesz na HU SnG ktore sa o niebo mniej swingowe od HU cashowek to radze tych drugich juz wogole nie ruszac

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    tarnobrzeg
    Posty
    208
    Dzieki za link,juz skorzystalem i zobaczymy jakie beda tego efekty.Granie 30HU dziennie potrafi byc nuzace zwlaszcza jak nic nie idzie.Poza tym mysle,ze to kwestia indywidualna kto jak do tego podchodzi.Narazie postanowie grac HU za 20$ najczesciej 4 osobowe i czasem wskocze na 34$.Postaram sie pisac tutaj czasem jak mi idzie i czy trzymam sie swojego wyznaczonego planu.Czyli nie granie przez jakis czas turniejow MTT i zrobienie porzadnego bankrola grajac tylko HU.
    PS znacie jakis fajny program do prowadzenia statystyk z HU SnG?