Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: para 10

  1. #1
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    40
    Siema
    - para 10
    - 1,2,lub 3 limpy przed nami
    - my na średniej lub późnej pozycji
    - sity turbo
    - do blindów 75-150.
    Gracie raczej call czy raise i czy tak samo w 18 45 i 180 czy inna strategia. Dodam że gram na niskich stawkach
    i np. przy blidach 25-50, przy 2 limperach raise do 250 nikogo z rozdania nie wyrzuci i trochę szkoda tracić 250 na początku. Co myślicie?

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Gram inne sity Ja jednak przy tej ilosci limperow zdecydowanei wole zagrac call Przebijanie jak sam napisales na niskich stawkach rzadko wyrzuci obu limperow (zakaldam ze jest wiecej niz jeden bo jednego bede przebijal) a bedziesz budowal pule w ktorej po flopie nie bedzie konfortowego grania z powodu over kart do Twoich 10-tek Tutaj trzeba w zaleznosci od sytuacji zobaczyc czy oplaca sie ogldac flop w zasadzie z zalozeniem grania tlyko w wypadku dobrania seta lub jesli para bedzie wyzsza od najwyzszej karty na flopie i jesze bedzie on dosc suchy Wiadomo jak jestes shortem to chyba idealna sytuacja by ostro przebic i liczyc na call od jakiegos Ax lub nizszej pary z ktorymi bedziesz z przodu bo zakladam ze ktos z AJ+ i JJ+ podbije preflop

  3. #3
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    27
    niskie stawki czy mikro stawki? Najlepiej podaj przykładowe rozdania, ale ogólnie TT w tej sytuacji to raise/raise all-in. Nie bój się tego, że ewentualnie sprawdzi cię 2 limperów. Call zwykle jest beznadziejny, bo tracisz mnóstwo value. Podaj przykładowe rozdania, będzie łatwiej odpowiedzieć i więcej z tego wyciągniesz.

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    40
    gram stawki do 6$ nie mam konkretnych rozdań zapisanych, ale sytuację masz opisaną, wiadomo o co chodzi. Raise allin na tym poziomie blaindow z TT wydaje mi się trochę bezsensu bo mam najwyżej a)coinflipa albo będę zdominowany,-b) wygram 150 reszta pas,c) ewentualnie niższa para mnie sprawdzi, ale raczej niezbyt często.

  5. #5
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    only wawa
    Posty
    124
    Skoro grasz na niskich stawkach to tam ludzie mogą limpować z różnym badziewiem (AT i gorszej, lub niższa para) i spokojnie mając do okolo 1500-2000 chipsów możesz zapodać allina. Jeśli masz więcej to limp jest ok