Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1
    Jest to mój pierwszy post dlatego na początku chciałbym wszystkich serdecznie powitać.
    Jako że zaczynam grę online chciałbym zapytać o kilka rad na sam początek.
    Tzn. przy bankrollu 60$ co grać (preferuję sng), ile turniejów na raz, jakim programem pomocniczym się wspomagać na samym początku? Chętnie wysłucham również innych sztandarowych zasad którymi powinienem się kierować
    Dziękuje za odpowiedzi, myślę że odpowieź na pytania nie będzie stanowiła większych problemów

    Pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    zapewne DON 1.1$ turbo, przy takim bankrollu nie widze za bardzo innej sensownej opcji. turniejów naraz najwięcej ile jesteś w stanie ogarnąć, z programów no HEM jest ogólnie lepszy od PT3 ale przy takim rollu nie bardzo jest sens wydawać kasę, możesz póki co z triala korzystać.

  3. #3
    Ja bym nie grał DON. Zwykłe SNG masz 60 wpisowych wiec śmiało. Programy to PokerTracker 3, ale tylko po to żeby szczytywał rozdania HUD jest bezsensu. Obowiązkowo PokerStove do analizy i jazda. Jeżeli chodzi o SNG polecam PokerStars 9os zwykłe na początek. Solidny tight i selekcja rąk i przy 120$ jedziesz 2 dolarówki.

  4. #4
    Hmm, a czy nie uważacie, że lepiej byłoby aby zaczął od gry w cash games, tak aby trochę załapać największe podstawy, a dopiero potem pograć SNG? na SNG może być zbyt duże variance, co może być trochę zgubne dla osoby początkującej. Czy głupoty gadam?

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    zdecydowanie cash games. Graj 1-2 max stoliki i stopniowo zwiększaj stoliki. Jak coś to pisz do mnie chętnie coś opowiem o mikro, bo spoooro na nich grindowałem.