Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.50(BB) Replayer
    SB ($46.50)
    BB ($50)
    UTG ($51.45)
    UTG+1 ($24.45)
    UTG+2 ($61.50)
    MP1 ($53.40)
    CO ($53.25)
    Hero ($52.30)

    Dealt to Hero

    fold, UTG+1 raises to $1, UTG+2 calls $1, MP1 calls $1, fold, Hero calls $1, fold, fold

    FLOP ($4.75)

    UTG+1 checks, UTG+2 checks, MP1 checks, Hero bets $3.10, UTG+1 folds, UTG+2 folds, MP1 calls $3.10

    TURN ($10.95)

    MP1 checks, Hero bets $6, MP1 raises to $12, Hero calls $6

    na river zostaje mniej wiecej psb.
    mp2 28/16/1 po 30 rekach, bez ch-r na razie

    zamykamy oczy i sprawdzamy cokolwiek na river czy juz na turnie wymyslamy ze np 1/2 ok, ale na push - fold.

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    21
    Zdecydowanie zbyt pasywnie grane.

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    wat? fold pf, teraz calldownuje

  4. #4
    krolewicz lol ty i te twoje analizy ( brak analiz) jaki fold pre flop (murkui : ) ) o lol no coment polskie forum jest tragiczne
    calldownuje haha gorzej niz bot i jeszcze wciskanie kitow matematycznych
    zamiast sie rozpisac cos to wy tylko krytyka zero analizy, nic! ziomek tutaj pyta sie o rady a wy zamiast sie jakos wypowiedziec rzetelnie to tylko "zle rozegrane, zbyt pasywnie, albo inne ironiczne "wat?"
    śmieszni jesteście
    a sorry wy jesteście pro a sukcesy polaków na arenie międzynarodowej mmm potwierdzają właśnie jacy jesteście zajebiści

    jak dla mnie trzeba już podjąć decyzje na turn czy ma fulla czy nie ma(jesli nie wiemy to robimy re-rais informacyjny), tutaj twoj read i odczucia a nie matematyka
    taki mini raise może świadczyć tez np o tripsie z drawem lub tez strit nizszy. Jaki przeciwnik taka taktyka. tutaj raczej bez zagrania na river się nic nie dowiem ale sadze ze to będzie fold przynajmniej w dużej większości mini raise znaczy monster

  5. #5
    to jest dosyc specyficzne rozdanko można je rozegrac na wiele sposobow (nie jest tez glupie czasami poczekac turn z pozycja - full control )
    pytanie jakie ty masz odczucia czy sie boisz tego mini raise czy nie jak sie nie boisz to call river pewnie tez call zalezy co spadnie i jaki bedzie duzy ten bet a prawdopodobnie bedzie spory
    napisz jak sie zakonczylo ale wydaje mi sie ze jednak mial lepiej

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez olek223 Zobacz posta
    (jesli nie wiemy to robimy re-rais informacyjny),
    a-ha

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    z calym szacunkiem, ale z jego zdaniem sie licze, a twoje porady.... no comment. ile chcesz reraisowac po info i co zrobisz po shove ?

    Cytat Zamieszczone przez olek223 Zobacz posta
    krolewicz lol ty i te twoje analizy ( brak analiz) jaki fold pre flop (murkui : ) ) o lol no coment polskie forum jest tragiczne
    calldownuje haha gorzej niz bot i jeszcze wciskanie kitow matematycznych
    zamiast sie rozpisac cos to wy tylko krytyka zero analizy, nic! ziomek tutaj pyta sie o rady a wy zamiast sie jakos wypowiedziec rzetelnie to tylko "zle rozegrane, zbyt pasywnie, albo inne ironiczne "wat?"
    śmieszni jesteście
    a sorry wy jesteście pro a sukcesy polaków na arenie międzynarodowej mmm potwierdzają właśnie jacy jesteście zajebiści

    jak dla mnie trzeba już podjąć decyzje na turn czy ma fulla czy nie ma(jesli nie wiemy to robimy re-rais informacyjny), tutaj twoj read i odczucia a nie matematyka
    taki mini raise może świadczyć tez np o tripsie z drawem lub tez strit nizszy. Jaki przeciwnik taka taktyka. tutaj raczej bez zagrania na river się nic nie dowiem ale sadze ze to będzie fold przynajmniej w dużej większości mini raise znaczy monster

  8. #8
    odpowiedz jest banalna
    to gracz calluje mini raisa(i on stawia przed soba ten problem dlatego podsuwam mu swoje pomysly ) ile mu ten call daje ? i tak nie wie gdzie jest wiec bedzie na slepo callowal to wasza rada ? briliant
    wy piszecie tylko ze zle zagral i tyle tez mi rada

    proste jak shove mamy nowa sytuacje ale wtedy to jest oczywiste ze fold chyba ze fisz zielone staty a jak nawet koles z mocniejszym ukladem tricky call zrobi to mamy pozycje jest git
    heh

    jesli ktos podbija czek mini-raisem na turn to na takim stole chce (po statach widac ze raczej nie jest to super reg : ) )
    i wiadomo ze chce swojego fula a moze karete !! wykorzystac jak umie
    wiec spokojnie robie fold

    kroleczwicza zdanie nie mowie ze jest zle bo ma facet leb (czasem) ale
    nie lubei jak pisze

    "call" koniec wypowiedzi ! wow taka advice to se moze wsadzic bo mi takie cos nie jest potrzebne

    najlepsza rada to taka praktyka uczenie sie na swoich bledach i wtedy nie bedziesz musial pytac sie takich forumowiczow

    FATK faktem czasami napiszecie cos wiecej i za to was mozna pochwalic(ze umiecie pisac dluzsze krytykujace wypowiedzi ) ale szczerze mowiac nigdy jeszcze nic fajnego z forum nie wynioslem
    100 razy fajniejszych rzeczy nauczylem sie grajac live i rozmawiajac z ludzmi a przede wszystkim samemu najlepiej dojść co jest dobre a co nie

    "praktyka praktyka praktyka i myślenie" Tom Dwan

  9. #9
    Cytat Zamieszczone przez olek223 Zobacz posta
    odpowiedz jest banalna

    najlepsza rada to taka praktyka uczenie sie na swoich bledach i wtedy nie bedziesz musial pytac sie takich forumowiczow
    Ja jestem chłopak ze wsi popegerowskiej więc Ci powiem jakim cytatem "u nas na polskich forach" się takich waćpanów jak Pan raczy:

    "No to wypier@#$%" - Banis

    Co do samego rozdania:

    Call KQo vs agresja z wczesnej to leak. Wydaje mi się że na flopie w 4wayu można przejąć inicjatywę i leadować za 80% pota.

    Przy takim rozegraniu też calldownuje.

  10. #10
    Banis hehe

    ale z Ciebie pros co
    nie tiltuj pros-iaku

    prawda w oczy kole co ?

    hmm czemu ludzie czuja agresje w powietrzu ?
    nie macie argumentów ?

    prawie pasuje tutaj taka sentencja
    "uderz w stol a nożyce sie odezwa"
    tyle tylko ze ja nie uderzalem w stol (nie lubie agresji chyba ze takiej na argumenty ) ja sie ciagle usmiecham do was ludzie a wy mi tu takie teksty nununu
    moze ktos Cie zbanuje kiedys ( taka moja prosba do administratorow) (choc watpie bo nie da sie wyplenic takich jak ty ) pojawiasz sie znikąd, nie do Ciebie było kakao a tyn śmiało z jakimś wiesniactwem mi tu ( tez jestem ze wsi wiec tys swój poniekąd )

    Banis "Co do samego rozdania:

    Call KQo vs agresja z wczesnej to leak. Wydaje mi się że na flopie w 4wayu można przejąć inicjatywę i leadować za 80% pota. "

    zawsze tak grasz >? to chyba musisz zmienic nick z banisa na - bot-nis (wiem malo smieszne ale przynajmniej nie przeklinam
    swietna analiza: ) zamiast pokazac sposob myslenia to dajesz jakies dziwne wytyczne "wydaje mi się ze mozna 80 % pota ": )
    super
    dzieki Tobie wiem jak rozegrac to rozdanie i kazdy powinien zagrac zawsze tak samo jak sugerujesz hehe nie potrzebuje wyjasnien dlaczego tak bys zagral ale to mi nie potrzebne przeciez TY i WY macie taka renome na tym super forum ze trzeba was sluchac
    jeszcze raz dzieki tyle sie od was ucze moze zaczne cos wygrywac bo zakladam ze ty wygrywasz ? dzieki temu systemowi : )

    zreszta po co ja wam to pisze szczerze nie znam was i nie atakuje ani personalnie ani filozoficznie
    i tyle sie doczekalem ?

    82rott nie interesuja cie analizy (nastepnym razem moze napisze cos w stylu: ale weak play, always call neverminde what happen next hehe : ) albo ze nie intersuje CIe moje zdanie spoko w takim razie trzeba bylo tak napisac w tytule
    juz sie nie bede udzielal, kup kwiatka dla krolewicza ksiezniczko (bez urazy), życzę sukcesow pokerowych

    krolewicz masz tyle postow respect : ) szkoda ze jak ja pisalem o swoim rozdaniu to nikt ani jedna osoba nie podala innej od wszystkich odpowiedzi Ty tez sie myliles, nie jestes nieomylny o wielki miszczu
    tyle postow LOL naprawde podziw
    a ksiązke napisaleś ?
    chetnie bym przeczytal Twoja ksiażke - tylko chyba bym wymiękł po pierwszych : call call fold fold lub a-ha a-ha calldowanuje : ) no i wiecej byloby cytatow niz Twoich tworczych call a-ha : ) bestseller

    papa

    fish olek