Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31
  1. #21
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    ale ja wiem co sie dzieje i mam nawet plan : CALLDOWN, to Ty nie wiesz co sie dzieje

  2. #22
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    ale ja wiem co sie dzieje i mam nawet plan : CALLDOWN, to Ty nie wiesz co sie dzieje
    przeciez nie pisalem ze ty nie wiesz co sie dzieje lol ( nie jestes pepkiem swiata i nie wiem skad wniosek ze pisalem ze ty nie masz planu ) choc po twoim ostatnim poscie stwierdzam ze moze jednak ty nie wiesz co sie dzieje : )

    to dobrze ze uwazasz ze wiesz co sie dzieje bo juz sie martwilem o Ciebie szkoda ze nadal Twoje slowa okreslam za puste bo ich nieuzasadniasz (jak w przedszkole, nie obrazajac przedszkola)

    polecam poprawienie
    czytania ze zrozumieniem

    lub jesli cos jest nie jasne to zamiast wyciagac bledne wnioski po prostu zapytac, ja grzecznie odpowiem

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez olek223 Zobacz posta

    2. masz nuts st8 z flopa ! i nie chcesz sie stackowac !! cóż za logika
    jakbym dostal ch-r i zestackowal sie na flopie z nuts to nie rzucalbym rozdania na forum

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    nie musisz wiedziec czy przeciwnik ma dobrze czy źle _TYM KONKRETNYM RAZEM_ zeby zagrac optymalnie. po prostu musisz oszacowac jak czesto ma fulla i na tej podstawie zrobic albo fold turn, albo calldown. i zawsze jedna z tych opcji bedzie lepsza od "raise for info".
    wlasnie o to mi chodzi - na tak malej probie szacowanie range villaina wydaje sie wrozeniem z fusow.
    nie potrafie spasowac stirta na min ch-r. z drugiej strony calldown jego psb na river wydawal mi sie slaby. caly problem jak dla mnie to, czy na turnie mozna okreslic wielkosc jego betu (nie znajac tendencji zupelnie) ktory sprawdzimy na river.

    mial AF 1 - zagral o pot i spasowalem zgodnie z planem, ktory na turnie wymyslilem. weak ?

  5. #25
    to ze byl jakis plan to juz nie jest weak gorzej jakby nie bylo planu
    no i analizujac ten plan
    tak jak pisalem (wiem ze trudno ci spasowac na turn bo to tylko min-r tylko 6 $ i sie zludnie wydaje malo a uklad bardzo silny ) ale jesli rozpatrzymy to tak ze (prawie) na 100 % ten koles zawsze bedzie po Twoim callu; na river odpalal cos w stylu pot to musimy to spasowac juz na turn oszczedzajac 6 dolcow
    a jesli podbije pol pota to sprawdzimy i wtopimy okolo (teraz juz tak z pamieci probuje oszacowac ) 30 $ (wliczajac w to 6 $ z turna)
    chyba ze mamy reada ze podbije pol puli a my mozemy sie okazac lepsi wtedy to jest jakis plan ale jest spora rysa na nim (rysa niepewnosci i watpliych odds )
    tak wiec zeby sobie obrac najlepsza taktyke i wyrobic reada uczac sie pasowac cos takiego na turnie trzeba sporo poprobowac, a tu pole otwarte albo fold turn albo jakis next reaise nawet ten co ja wymyslilem kolejny min (jesli ci sie nie podoba to przeciez nie zmuszam Cie do niego ) albo call i zoabczyc czy za kazdym razem bedzie river bet pot

    call bez takiego bardziej konkretnego reada jest troche weak to nie granie optymalne jak pisza "pseudo forumowi"(z kotrymi sie nie zgadzam prawie za kazdym razem pro (call turn to jest instynktowne zachowanie kazdego gracza na calym swiecie fisha nei fisha wiec taki krolewicz i inni daja ci rade ktora tak naprawde nie jest rada bo to kazdy umie zrobic i napisac lol ) ktorzy predzej by spasowali turn ale sie nie przyznaja bo jak czytam co pisza to szczerze watpie w ich szczerosci doradcze (czutka)

    * czutka jak sama nazwa wskazuje nie jest nieomylna
    Ostatnio edytowane przez olek223 ; 31-10-2010 o 23:21

  6. #26
    w szachach jest takie powiedzonko

    "od najgorszego planu, gorszy jest brak planu "

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Hej czemu sprawdzenia podbicia z 2xbb z kqo przy kilku limperach to fold? Pytam z nie wiedzy!!!

  8. #28
    Cytat Zamieszczone przez kirkblade Zobacz posta
    Hej czemu sprawdzenia podbicia z 2xbb z kqo przy kilku limperach to fold? Pytam z nie wiedzy!!!
    Ponieważ bardzo często będziesz tutaj dominowany przez zakres podbicia regularsa z wczesnych pozycji - AK/AQ. Jest to więc ręka prowokująca, pomimo pozycji, setup spoty.

    Tymczasem jeżeli nawet nie będziesz dominowany, rzadko kiedy wygrasz więcej niż cbeta, gdyż na kolejnych stretach przeciwnik najczęściej będzie check/passował.

  9. #29
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    odpowiem ostatni raz;

    moj plan : CALLDOWN; od razu zaklada, ze przeciwnik bedzie betowal, najczesciej ~3/4 na riverze. I mimo to calluje.

    Kirkblade ; bo KQo nie liczac boardow jw. nic specjalnego nie trafia multiway, szczegolnie, jezeli otwiera ktos z UTG/UTG+1. Nad KQs mozna dywagowac

  10. #30
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    No dobrze rozumiem ale czy 2xbb to standard wśród regsów? Wychowałem sie w wierze że 2xbb to w 10% triki z AA czy czyms w tym stylu a w 90% jest to poprostu week play. (oczywiście mocno generalizuje a procenty wymysliłem sam)
    Tak jest na nl2 nl5 nl10. Czy na NL50 to jakiś standard podbijać 2xbb? Poprostu uczono mnie że miniraisować pre flop to grzech taki sam jak limpować AA.