Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27
  1. #1

    Po krótkiej wyprawie na Karaiby Ladbrokes Poker z ogromną przyjemnością przedstawia drugą edycję Polskiej Ligi Pokera. Pierwsza odsłona tych rozgrywek cieszyła się wielką popularnością. Mamy nadzieję, że również tym razem jeszcze większa pula nagród zachęci Was do aktywnej ligowej rywalizacji.

    Polska Liga Pokera Ladbrokes to 10 turniejów ligowych z dodaną pulą 75 EUR oraz finał z gwarantowaną pulą nagród wysokości 2,600 EUR. Na zwycięzcę Polskiej Ligi Pokera czeka wspaniały laptop Sony Vaio serii EE. Do finału wejdą dwaj pierwsi gracze z każdego ligowego turnieju.

    Dodatkowo miejsce w finale czeka na 2 graczy forum Pokerzysta, którzy zgłoszą się w tym wątku i w okresie 01.11.2010 - 05.12.2010 zdobędą największą liczbę punktów pokerowych! Zatem przynajmniej 2 z Was będzie miała szansę zagrać o nagrody o wartości 2,600 EUR

    Dodatkowo wszyscy gracze, którzy rozegrają minimum jeden turniej Polskiej Ligi Pokera Ladbrokes zostaną zaproszeni do specjalnego darmowego turnieju „Idą Święta” z dodaną pulą nagród 500 Euro!

    Szczegóły ligi na stronie Ladbrokes a turnieje już wkrótce w Lobby.
    Ostatnio edytowane przez Ladbrokes ; 28-10-2010 o 17:07

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Uwaga do graczy: po tygodniu moze sie okazac ze jest male zainteresowanie i liga zniknie - ladbrokes pokazal na co go stac.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    102
    "Szczegóły ligi na stronie Ladbrokes" - Sumiennie przejrzałem strone i nie ma zadnej informacji o lidze...

  4. #4

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Uwaga do graczy: po tygodniu moze sie okazac ze jest male zainteresowanie i liga zniknie - ladbrokes pokazal na co go stac.
    Liga niezaleznie od liczby uczestników odbedzie sie w calosci.

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    124
    Przyjemna liga. Jedno pytanie tylko w jakiej formule będą turnieje, freezout czy rebuy?

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Ja bym optował za rebuy. Pierwsza liga zaczynała się w tej formule, później została przekształcona na opcję freezout.

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    102
    a ja jestem za Freezout, tak jak podejrzewam większość...

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    102
    Pierwszy Turniej juz jest w lobby ale nie mozna sie do niego zarejestrować gdyz jest restrykcja na jakis inny kraj niz Polska. Ten z 5 jest ustawiony ok

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Uwaga do graczy: po tygodniu moze sie okazac ze jest male zainteresowanie i liga zniknie - ladbrokes pokazal na co go stac.
    Dojebales jak jakis troll internetowy

    2-4 osoby w satelitkach , mniej niz 10 w finale tygodnia

    To ciekawe kto niby mial zagrac w Krakowie
    Ostatnio edytowane przez rafal08 ; 30-10-2010 o 17:12