Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Wk... jestem bo mam juz hotel i to z opcja ze nie moge anulowac rezerwacji,,, czy to wazne ile osob by zagralo ? najwyzej bylby sitngo o 5500 gbp JESZCZE LEPIEJ dla mnie... jak sie cos oglasza meilowo i sie zaczyna reklamowac to nie powinno sie po tygodniu wycofywac, moja noga juz nie postanie na tym roomie.

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    15
    Ja bym proponował zmienić nazwę, z "liga" na "cykl turniejów".
    Liga to coś gdzie liczy się ogólny rozrachunek wszystkich Twoich występów, powstaje klasyfikacja itd.
    To z liga nie ma nic wspólnego, gdyż żadna klasyfikacja nie jest prowadzona, a gracz zajmujący miejsca za każdym razem 3 nie zagra nawet w finale, natomiast osoba wygrywająca raz i więcej nie wracająca ma pewny występ w finale.

    Dla mnie to taki zwykły cykl turniejów, jak nie raz są organizowane dla stron internetowych, "szału nima" - poza tym, że cieakwe nagrody w finale, no i pula jest add.

    Dam przykład, taki Unibet dla Polaków dokłada tygodniowo tyle co ten Ladbrokes w czasie trwania całej "ligi".

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    102
    Dokładnie czemu to nie ma formuły ligi?

  4. #14
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Wk... jestem bo mam juz hotel i to z opcja ze nie moge anulowac rezerwacji,,, czy to wazne ile osob by zagralo ? najwyzej bylby sitngo o 5500 gbp JESZCZE LEPIEJ dla mnie... jak sie cos oglasza meilowo i sie zaczyna reklamowac to nie powinno sie po tygodniu wycofywac, moja noga juz nie postanie na tym roomie.
    PaSiEk - zarezerowales sobie hotel a nie miales ticketu do turnieju mimo ze dostepna byla opcja direct buy in. Druga kwestia to postepowanie hotelu, ktory na miesiac przed przyjazdem nie chce ci rezerwacji anulowac.

  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez Banan3xL Zobacz posta
    Ja bym proponował zmienić nazwę, z "liga" na "cykl turniejów".
    Liga to coś gdzie liczy się ogólny rozrachunek wszystkich Twoich występów, powstaje klasyfikacja itd.
    To z liga nie ma nic wspólnego, gdyż żadna klasyfikacja nie jest prowadzona, a gracz zajmujący miejsca za każdym razem 3 nie zagra nawet w finale, natomiast osoba wygrywająca raz i więcej nie wracająca ma pewny występ w finale.

    Dla mnie to taki zwykły cykl turniejów, jak nie raz są organizowane dla stron internetowych, "szału nima" - poza tym, że cieakwe nagrody w finale, no i pula jest add.

    Dam przykład, taki Unibet dla Polaków dokłada tygodniowo tyle co ten Ladbrokes w czasie trwania całej "ligi".
    Rzeczywiscie bardziej odpowiednim slowem bylby puchar albo cos w tym stylu. Poczatkowo planowalismy taka sama forme jak w poprzedniej edycji rozgrywek - stad slowo liga, ktorego po zmianie formatu juz nie zmienilismy.

    Calosc ligi i nagrod jednym sie podoba innym nie - kwestia gustu.

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez Ladbrokes Zobacz posta
    PaSiEk - zarezerowales sobie hotel a nie miales ticketu do turnieju mimo ze dostepna byla opcja direct buy in. Druga kwestia to postepowanie hotelu, ktory na miesiac przed przyjazdem nie chce ci rezerwacji anulowac.
    Nie mowie ze na hotel tez nie jestem wq,,, akurat byla promocja i tak wyszlo, co do wejsciowki to mialem grac satki a jak sie nie dostane zrobic direct bi nie widze tu zadnego problemu. ok trudno ale nastepnym razem zastanowcie sie 2x nad reklamowaniem czegos co potem znika.

  7. #17
    duzo osób gra w tych turniejach ?

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Ostatnio grało coś koło 50. W pierwszym powyżej 60.

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    102
    kiedy aktualizacja finalowych aliasow?

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Czy można prosić o aktualizację?