Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Przeciwnik 35/15 po 40 rękach
    Czy na river jest sens grac raise? Na turnie nie chciałem go spłoszyć. Wyglądał mi słabo z tymi małymi betami. Czy po raise insta fold do reraise?

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.50(BB) Replayer
    SB ($81.55)
    Hero ($51.85)
    UTG ($50.75)
    UTG+1 ($55.85)
    CO ($94.40)
    BTN ($54.60)

    Dealt to Hero

    fold, fold, fold, fold, SB raises to $1, Hero calls $0.50

    FLOP ($2)

    SB bets $1.50, Hero calls $1.50

    TURN ($5)

    SB bets $1.50, Hero calls $1.50

    RIVER ($8)

    SB bets $2.50

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Fold do beta na river, bo wg prawa serii gość zawsze ma J9.
    Ja raisowałbym na każdym etapie, a tak jak zagrałeś to raise do 8$/call. 35/15 może overplayować swoje układy, które uważa tutaj za dobre.
    No i nie zapominaj, że masz straight+flush, a prawiepokera się nie zrzuca .

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    call flop, raise turn, raise river ..

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Rozumiem, że call również AI?

    Czy gdyby na stole nie było możliwości straighta to zrzucilibyście do AI? Myśląc, że wtedy on nas obstawia tylko na flusha więc musi miec lepiej?

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    imo raise turn, raise river i fold do pusha

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Zagrałem raise/call i miał J9.

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Ciekawi mnie jaki może być jego range, z którym wydaje się blockbetować turn jak uzupełnił się fd, blockbetuje river (tu może mieć ciągle strita/tripsa/cokolwiek) ale mimo twojego przebicia shipuje, a który bijesz swoim nut flushem dostatecznie często żeby zagrać raise/call river. Moim zdaniem jego range jest tu pełen fulli i bardzo rzadkich niższych flushy/random spew. Chyba, że widziałeś wcześniej, że gość nie potrafi ocenić siły ręki w kontekście całego boardu i rozgrywa tutaj AA jak nutsa.

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Gość był słaby. Gdyby nie było możliwego straighta to bym nie sprawdził. Myślałem, że może tak zagrać z niższym flushem, straightem.

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Właśnie ta różnica pomiędzy myślałem a wiedziałem/istniało bardzo duże prawdopodobieństwo określa kiedy dane zagranie jest for value a kiedy jest to spew. Tutaj masz na gościa 40 rozdań, widziałeś może 1-2 showdowny i chyba nie widziałeś ani razu żeby wyraźnie overplayował swoją rękę. Moim zdaniem zbyt często gracze popełniają błąd zakładając, że gość jest taki a taki bez odpowiedniej wiedzy na ten temat. Pół biedy jak te założenia okażą się błędne w małej puli, jednak przegrana 100bb ze względu na wiarę w swój read na podstawie 40 rozdań w takich spotach jak ten to po prostu paskudny błąd.
    Oczywiście wycofuję całą tą uwagę jeśli wcześniej widziałeś jak overplayował swoją made hand za 100bb.