Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: nl30

  1. #1
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    OnGame - $0.30 NL (5 max) - Holdem - 5 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    UTG: $49.30
    CO: $39.68
    BTN: $13.27
    SB: $52.74
    Hero (BB): $61.43

    SB posts SB $0.15, Hero posts BB $0.30

    Pre Flop: ($0.45) Hero has

    UTG raises to $0.75, fold, BTN calls $0.75, SB calls $0.60, Hero raises to $3.60, UTG calls $2.85, BTN calls $2.85, SB calls $2.85

    Flop: ($14.40, 4 players)
    SB checks, Hero checks, UTG checks, BTN checks

    Turn: ($14.40, 4 players)
    SB bets $10.80, Hero calls $10.80, fold, fold

    River: ($36.00, 2 players)
    SB checks



    Poza utg na stoliku fisze o srednio 60% ogladalnosci flopa i 20% pfr (utg nawet 55), wydaja sie malo rozgarnieci.

    Na turnie chyba dobry call.
    Pytanie: czy po checku vbetujemy river?


    _______________________________________________

    OnGame - $0.30 NL (5 max) - Holdem - 5 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    UTG: $5.87
    CO: $32.06
    BTN: $29.40
    SB: $61.70
    Hero (BB): $94.73

    SB posts SB $0.15, Hero posts BB $0.30

    Pre Flop: ($0.45) Hero has

    UTG calls $0.30, fold, fold, SB calls $0.15, Hero raises to $1.50, UTG calls $1.20, SB calls $1.20

    Flop: ($4.50, 3 players)
    SB bets $4.80, Hero calls $4.80, fold

    Turn: ($14.10, 2 players)
    SB checks,


    villain 73/25 (130) 3bet 13

    Pre starndard, z premium hands villain by mnie raisowal wiec wykluczam.
    Bet pot wyglada mi tu raczej slabo, w najlepszym przypadku niska overpara wiec call.
    Turn. No wlasnie. Check zeby zlapac blef/wyciagnac value na river czy bet for value/protection?
    As played call kazdy river?

    ---------------------------------------------------------------------------------------

    Tu zle kazdy street wiec wkleje cale:

    OnGame - $0.30 NL (5 max) - Holdem - 4 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    UTG: $29.25
    BTN: $27.53
    SB: $54.50
    Hero (BB): $79.78

    SB posts SB $0.15, Hero posts BB $0.30

    Pre Flop: ($0.45) Hero has

    UTG raises to $0.75, fold, fold, Hero raises to $2.40, UTG raises to $4.05, Hero calls $1.65

    Flop: ($8.25, 2 players)
    Hero bets $5.10, UTG calls $5.10

    Turn: ($18.45, 2 players)
    Hero bets $11.00, UTG raises to $20.10 and is all-in, Hero calls $9.10

    Turn: ($58.65, 2 players)

    River: ($58.65, 2 players)

    Hero shows (Two Pair, Jacks and Twos) (PreFlop 29%, Flop 20%, Turn 11%)
    UTG shows (Full House, Kings full of Twos) (PreFlop 71%, Flop 80%, Turn 89%)
    UTG wins $57.15


    fish 72/55 3bet 13

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    W pierwszej ręce jest sporo value w przebiciu na turn. Skoro typ to fish to ma rózne pockety, gorsze top pair, para + oesd, flush drawy etc także po prostu raise turn for value. Btw dobry squeeze pre i dobry brak cbeta na flopie.

    W drugiej ręce to jest kwestia nieco zależna od tego czy masz jakikolwiek read z czym mniej więcej villain leaduje a z czym gra c/call (read na wsp jego agresji jest pomocny). Jednak skoro określasz go jako fisza i sądzisz, że leaduje za pot tutaj swoje niższe overpair albo pary z flopa, to naprawdę sądzisz, że robi to po to żeby je wyrzucić? Jaki fisz folduje overpary?

    W trzeciej ręce 3bet pre for value spoko (chociaż nie podałeś jak duży masz read na tego fisha, może to staty po 20 rozdaniach?), call małego 4beta chyba też ok (jak go opisałeś to fisz, więc ma tam pewnie sporo bullshitu a nie same premium, a nawet przeciwko KK/QQ masz pot odds) jednak jak widzisz coś, co wygląda na potencjalnie dużą siłę i premium range to jaki jest cel w leadowaniu flopa i turna? Ile gorszych rąk ma ciebie sprawdzić i ile lepszych villain zrzuci?

  3. #3
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Jednak skoro określasz go jako fisza i sądzisz, że leaduje za pot tutaj swoje niższe overpair albo pary z flopa, to naprawdę sądzisz, że robi to po to żeby je wyrzucić? Jaki fisz folduje overpary?
    Moze miec overpare, szostke, draw albo gotowego straighta. Nie wiem czy od top pary udaloby sie mi wyciagnac value po przebiciu. Chociaz generalnie pewnie masz racje.
    Jest jeszcze jedna sprawa. Jezeli przegram stack to fish bedzie siedzial juz na 4 bi a ja na jednym. Moze to przez dobry run, ale wydaje mi sie ze lepiej ze stackowaniem poczekac na lepszy spot, a tutaj kontrolowac pule. Tym bardziej, ze nie mam za bardzo readow, a sadzac po grze jego i reszty stolika jest to raczej kwestia czasu.

    W trzeciej ręce 3bet pre for value spoko (chociaż nie podałeś jak duży masz read na tego fisha, może to staty po 20 rozdaniach?), call małego 4beta chyba też ok (jak go opisałeś to fisz, więc ma tam pewnie sporo bullshitu a nie same premium, a nawet przeciwko KK/QQ masz pot odds) jednak jak widzisz coś, co wygląda na potencjalnie dużą siłę i premium range to jaki jest cel w leadowaniu flopa i turna? Ile gorszych rąk ma ciebie sprawdzić i ile lepszych villain zrzuci?
    50 rak- mysle ze juz mozna cos powiedziec. Dzieki, teraz tez tak to widze.