Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: AK vs CR turn

  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Nie pamiętam kiedy ostatnio tutaj wklejałem rozdanie.

    Przeciwnik 32/23 po 80 rozdaniach, nie 3betowal z blindow do tej pory (10 okazji do tej pory)
    Jego rozegranie na turn nie ma dla mnie sensu z super ręką. Na flopie tylko go sprawdziłem, więc moge drawować. Dlaczego chciałby mi dawać darmową rękę? Jego CR turn jest dziwny jak dla mnie. Z ręką chyba powinien betować turn. Więc sprawdzam. Sprawdzacie tutaj? River jest dobry, bo teraz biję jego gorsze 2 pary. Call?

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.50(BB) Replayer
    SB ($157)
    BB ($50.75)
    CO ($52.25)
    Hero ($50)

    Dealt to Hero

    fold, Hero raises to $1.50, SB calls $1.25, fold

    FLOP ($3.50)

    SB bets $2.20, Hero calls $2.20

    TURN ($7.90)

    SB checks, Hero bets $3.50, SB raises to $14.50, Hero calls $11

    RIVER ($36.90)

    SB bets $23.15, 1.75
    Ostatnio edytowane przez PeriMCS ; 26-10-2010 o 22:41

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    na riverze dostales najlepsza karte w decku, wiec nie ma opcji poza callem

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    21
    No chyba że SB ma trójkę czwórek, ale ja bym obstawiał że 7 i 4 ;]

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    na riverze dostales najlepsza karte w decku, wiec nie ma opcji poza callem
    A jak oceniasz moje zagranie na turnie?

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    24
    Dlaczego call na turn? Po tym zagraniu praktycznie jestes pot commited poza tym dalej nie wiadomo gdzie jestes ze swoim TPTK. River juz musisz spawdzic i patrzec jak gosc odjezdza z dwoma parami prawdopodobnie, albo setem 4
    Ostatnio edytowane przez walesa ; 27-10-2010 o 14:50

  6. #6
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Ta 4 na river daje tyle, ze bijesz jego 75, a wiec czastke bardzo szerokiego rangu.

    Tym niemniej przy takich odsach fold raczej nie do obronienia.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez mat2000 Zobacz posta
    Ta 4 na river daje tyle, ze bijesz jego 75, a wiec czastke bardzo szerokiego rangu.

    Tym niemniej przy takich odsach fold raczej nie do obronienia.
    Nie rozumiem. Mówisz, że biję 75 i że ma bardzo szeroki range więc biję znacznie więcej. Nie rozumiem tego "tym niemniej".

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez walesa Zobacz posta
    Dlaczego call na turn? Po tym zagraniu praktycznie jestes pot commited poza tym dalej nie wiadomo gdzie jestes ze swoim TPTK. River juz musisz spawdzic i patrzec jak gosc odjezdza z dwoma parami prawdopodobnie, albo setem 4
    A co AI, czy fold? Po AI dostaję calla tylko od lepszych pewnie.

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Imo well played i call na river. 4 na river znacznie zmniejsza prawdopodobienstwo ze ma 44 w rece wiec zostaje praktycznie 77 i gorsze asy a, ze gosc 32/23 zagra tak AQ a moze i AJ oraz czasem busted drawy (choc fakt, ze masz Ac w Twojej rece zmniejsza prawdopodobienstwo club drawa) to jest call.

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    24
    Po becie na turn masz $42.8 jak dobrze licze. Fajnie sie analizuje po fakcie, ale wydaje mi sie, ze to jest kluczwy moment rozdania. Jego reraise do $14.5 buduje pule do $25.9. Jak wspomnialem call niewiele daje, dalej nie wiesz jak zachowasz sie na river wobec jego beta. Twoj re-reraise to juz musialby byc praktycznie shove all in. Co bijesz? Slabszego asa AQ, AJ. Innej opcji tutaj nie widze. Jesli ma przegrac to rozdanie to tylko z tymi kartami. Moim zdaniem trzyma tam A7 albo A5. Reka do zlimpowania z SB i dodatkowo jego bet flopa bez pozycji mi smierdzi Byc moze zagral stackiem bo ma 3x wiecej niz Ty, ale to kwestia obserwacji
    Fajny spot. Daj znac jak sie skonczylo. Pewnie zestakowales sie z TPTK )