Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: AK vs CR turn

  1. #11
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    wyjatkowy std imo, moze troche wiecej bym betowal

    walesa:

    skoro nie wiem gdzie jestem ( a wiem ); to co mi pomoze AI ? I jezeli musze sprawdzic river a gosc odejzdza z setem 4 (quadsem? czy dobieral do tripsa?) , to wczesniejsze bycie na ai wiele mi nie pomoze. A post powyzej jest dla mnie zwyczajnie niezrozumialy

    a ta 4 na riverze tez sprawia, ze literalnie kazdy z jego drawow nie trafil

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    Gram poziom niżej to fakt.
    Ale naprawdę nie widzę tutaj sensu call turn.. Flop standard.
    Mówicie o słabszym Ax? imo on gra albo bet turn albo c/c turn.
    Wszystkie lepsze ręce zagrywa c/r albo bet turn (oczywiście tutaj dzieląc się takim zagraniem ze słabszymi jakie by zagrał) mimo donkbetu na flopie.
    Ja gram fold turn z przekonaniem że jeśli robię call to na KAŻDYM riverze też robię bo mało kart mu pomaga, a przecież moim zamierzeniem jest bicie go już na turn.

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    24
    @krolewicz
    Wydaje mi sie, ze jesli juz angazowac sie bardziej w to rozdanie to push AI do jego reraisa bylby lepszy od calla. Mialby jakies tam folding equity. Po callu na turn i tak jest juz pot commited i no way out. To tyle
    To oczywiscie opinia amatora. No offence.

    pozdrawiam

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    ale czemu chcesz tam miec folding equity?

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    folding equity to my mamy tylko w stosunku do układów które bijemy u przeciwnika..

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    24
    @krolewicz
    hmmm
    Wydaje mi sie, ze w tym spocie jestesmy z tylu z AK. Dlatego uwazam, ze jesli juz stakowac sie z jedna para w tym konkretnym rozdaniu to lepiej pushnac AI do reraisa na turnie, zamiast callowac bo niezalenie co spadnie dalej i tak musimy sprawdzic river. A chce miec tam folding equity bo wolalbym zeby tym pushem wygonic go z rozdania zamoast grac do rivera.
    To jest moj tok rozumowania w tym przypadku, moze troche pogmatwany, ale przypominam ... jestem amatorem

    @mordivgor

    Nie bede zaglebial sie w fachowa definicje i matematyczne kalkulacje. Dla mnie w tym przypadku folding equity to szana na wyrzucenie goscia z rozdania.

    Pozdrawiam

  7. #17
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Nie rozumiem. Mówisz, że biję 75 i że ma bardzo szeroki range więc biję znacznie więcej.
    Oczywiscie, wszystko to co biles na turnie. Mialem na mysli to, ze ta 4h tak wiele nie zmienia. Zakres jest tak spolaryzowany- od monsterow z flopa przez gorsze asy po nietrafione flushdrawy (jakies A6 tez musi zamienic w blef)- ze call moim zdaniem jest jedyna opcja.

    Oceny zagrania na turnie sie nie podejmuje.

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez walesa Zobacz posta
    @krolewicz
    hmmm
    Wydaje mi sie, ze w tym spocie jestesmy z tylu z AK. Dlatego uwazam, ze jesli juz stakowac sie z jedna para w tym konkretnym rozdaniu to lepiej pushnac AI do reraisa na turnie, zamiast callowac bo niezalenie co spadnie dalej i tak musimy sprawdzic river. A chce miec tam folding equity bo wolalbym zeby tym pushem wygonic go z rozdania zamoast grac do rivera.
    To jest moj tok rozumowania w tym przypadku, moze troche pogmatwany, ale przypominam ... jestem amatorem

    @mordivgor

    Nie bede zaglebial sie w fachowa definicje i matematyczne kalkulacje. Dla mnie w tym przypadku folding equity to szana na wyrzucenie goscia z rozdania.

    Pozdrawiam
    @walesa:
    Naprawdę myślisz, że jeżeli przeciwnik jest na turnie z przodu to masz FE > 0%?

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    24
    @PermiMCS

    To jest zajebiscie dobre pytanie .....

    No nic, za jakis czas pokusze sie o kolejna wnikliwa analize ...

    Ale wygrales to rozdanie w koncu czy jak?

  10. #20
    Cytat Zamieszczone przez walesa Zobacz posta
    zeby tym pushem wygonic go z rozdania zamoast grac do rivera
    Ale Leo Why!!??

    Jedyną decyzję jaką masz w tym spotcie, to ustosunkowanie się do jego ch/r, robisz albo fold uważając że jesteś underdogiem, albo robisz call vs fd i znów call na blank riv. Po 80 rękach to unknown, nie masz z nim historii, więc fundamentem Twojej decyzji jest nic innego jak bieżący game flow stolika.

    Chyba że chodzi Ci o to, że prócz oczywistego leada na flopie z fd, możemy założyć że przeciwnik bije tutaj z wszystkimi gutshotami, oesd. Wtedy na riv boimy się z 35% decka i fakt push na turnie jest wtedy nie for bluff tylko for value -> spodziewamy się, że nie zrzuci on tutaj drawów lub par z drawami.

    pozdrawiam