Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Witka. Pytanie 1 jak to jest z tymi filmami, bo naściągałem ich multum z tym, że nie mam ich kiedy oglądać. Pytanie trywialne, ale czy nie jest czasem tak, że po upływie czasu abonamentowego są nie do odtworzenia ?
    Pytanie 2 - czy jest jakiś sposób selekcjonowania video, tak aby widzieć które są dostępne w opcji Standard a które nie? Poszczególne przeglądanie jest dość czasochłonne.
    Pytanie 3 - czy po upływie abonamentu będę miał dostęp do zakładek z poszczególnymi filmami tak, aby mieć dostęp do komentarzy userów?

    Z góry dzięki za pomoc. Pozdr!

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    62
    Cytat Zamieszczone przez borell Zobacz posta
    Witka. Pytanie 1 jak to jest z tymi filmami, bo naściągałem ich multum z tym, że nie mam ich kiedy oglądać. Pytanie trywialne, ale czy nie jest czasem tak, że po upływie czasu abonamentowego są nie do odtworzenia ?
    Pytanie 2 - czy jest jakiś sposób selekcjonowania video, tak aby widzieć które są dostępne w opcji Standard a które nie? Poszczególne przeglądanie jest dość czasochłonne.
    Pytanie 3 - czy po upływie abonamentu będę miał dostęp do zakładek z poszczególnymi filmami tak, aby mieć dostęp do komentarzy userów?

    Z góry dzięki za pomoc. Pozdr!
    1. Video są bez zabezpieczeń także będziesz mógł oglądać po upływie abonamentu.
    2. Nie wiem, ja widziałem większość. No odpuszczam sobie może Fydora.
    3. tak

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    A jeśli można spytać to czemu pomijasz Fydora? Mi akurat nie przypadł do gustu passiv style Cog`a chociaż to, że ma dobre wyniki nie ulega wątpliwości

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    62
    jakoś nie bardzo mam przekonanie do coachów z negatywnym ROI. W sumie Skates tez wjebal sporo z tego co mi sie wydaje ale jego myslenie mi pasuje, jest niezly. Cog jest dobry, bralem u niego kilka lekcji. Nie chodzi o sam styl ale o klasyfikacje przeciwnikow i ogolnie o tok myslenia. Poza tym ostatnio Cog robil tez cykl o super turbo (nie widzialłem jeszcze) takze jak trzeba jest agresywny.

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Kumam. Z tego co widzę na tą chwilę to warto wykupić abo standard zessać filmy, obejrzeć i pomyśleć nad premmium. Bo wersji standard nie będę przedłużał, z racji tego, że w kwestii forumowej 2+2 daje radę.