Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Witam.

    Mam niezbyt fajną sytuację z Heypoker i jestem ciekawy czy to jakiś wiekszy problem czy tylko ja jestem "szczęśliwcem". 15 października zleciłem wypłatę na Netellera, która do teraz nie została zrealizowana. W kasjerze Hey środki zostały odjęte, transkacja ma wciąż status "processed" i a na Netellerze ani śladu. Na początku cierpliwie czekałem, ale od piątku zacząłem pisać zarówno do supportu jak i Marcina. Tylko na jednego maila doczekałem się odpowiedzi (polski support), ale jego uznałbym za zabawną, gdyby nie to, że dla mnie sytuacja jest poważna. Poniżej treść odpowiedzi:

    "Powiem szczerze, że nie wiem jaka jest przyczyna tak długiego oczasu oczekiwania. Status wypłaty to przesłane, więc prawdopodobnie jutro będzie na koncie."

    Niestety, tylko informacja o niewiedzy jest prawdziwa. Wypłata wciąż ma status "przetwarzana", "jutro" już minęło a środków wciąż nie ma.

    Dodam też, że mam tam konto od roku, robiłem kilkanaście depozytów i wypłat, i takich problemów nie było nigdy. Powtórzę więc pytanie, to ostatnio standard czy akurat ja mam pecha?

    Sting

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    @Sting wolę takie sprawy załatwiać przez support, gdyż mam tam wtedy większe możliwości wklejenia screena, na potwierdzenie moich/ supportu słów. Cóż ja mogę zatem napisać na forum? Jest to dość niespotykana sytuacja i ma miejsce od jakiś kilku tygodni, aczkolwiek nie wiem dokładnie od kiedy, gdyż nie wszyscy zgłaszają problem. Przy okazji tego wpisu muszę powtórzyć, że proces wypłaty odbywa się właściwie poza heypoker, gdyż wypłacasz niejako bezpośrednio z ongame. Z tego co widziałem w wątku dotyczącym ongame dłuższy czas oczekiwania wystąpił również w konkurencyjnych roomach, których kasjera podobnie jak naszego, obsługuje sieć.

    Informacja o statusie jest prawdziwa, i dysponujemy oczywiście zrzutem z ekranu potwierdzającym status. Napisaliśmy, że środki prawdopodobnie będą jutro, tj. dzisiaj na koncie, w oparciu o nasze doświadczenie z przeszłości. Jest wielu użytkowników na tym forum, którzy mogą to potwierdzić, ale nie wyciągam was panowie do tablicy.

    Jakiś czas temu support ongame poinformował nas, że był jakiś techniczny problem po stronie neteller. Na ich facebookowym profilu roi się od wpisów niezadowolonych klientów.

    Podsumowując napiszę, że wypada mi przeprosić za tak długi czas oczekiwania na wypłatę. Nie jest to w naszym interesie i nie jest oczywiście normą. Jutro postaram się wyciągnąć od ongame oficjalne stanowisko na ten temat.

    Ps. Sting wysyłam ci screen z potwierdzeniem

    /Marcin

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Sprawa zamknięta, środki dotarły na Netellera.

    Sting

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    126
    Nie moge wypłacić kasy. Daje withdraw, zaznaczam MB wpisuje kwote i.... na ekranie wyskakuje mi deposit per mastercard. wtf ?!

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Makan zgłaszałeś już to supportu?